Informatikos studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 16:20:54 | Nuoroda
Galvoju studijuoti informatika,tik nezinau kur geriausiai ja studijuoti. Maciau jog yra VU VGT KTU? Gal kas gali patarti, papsakoti kaip kokiam universitete? Ir siaip nelabai as ten susigaudau kuo skiriasi informatika nuo informaciniu technologiju.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 20:47:59 | Nuoroda
Aš beveik nusprendęs stoti į KTU, bet.. irgi būtų įdomu dar kitų nuomonių pasiklausyt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 20:56:39 | Nuoroda
KTU kiek zinau geriau paruostu nei VU, VU tai lygis zemas, tik tiek kad varda turi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 23:32:38 | Nuoroda
Sveiki ! kaip studente, tiems kurie ruosiasi rinktis informatika, galiu siek tiek patarti,nes isivaizduoju kaip sunku issirinkti. Taip, informatika yra ir VU ir VGT, KTU ir netgi VDU ar KU. Bet visos informatikos siek tiek kazkuom tai skiriasi, ne tik kur jos destomos, bet ir tuom koks ju pavadinimas ir su kuo ji susijusi. Pvz VDU Informatika tai labaiu programavimas. Ivairios kompu ar informatiku inzinerijos tai jau cia daugiau kompus ardysit. KTU irgi daug programavimo, matematikos, aisku nepabegsit nuo fizikos,chemijos, kuno kulturos (kad visai i kupra nesusimestume Pati studijuoju verslo informatika (VU), cia tai jau programavimas+ekonomima+vadyba. O va VU Informatika tai jau ten zmogeliukai labiau programina ir matke sprendzia, skirtingai nei mes,nors tas pats univieras, tik informatikos pavadinimai skiriasi Tai renkantis labiau pagalvokit kur norit dirbti - biure su klientais, rodyti kad gerai supranti kompa ir gali ji isdresiruoti pagal save,kad jis dirbtu tau, ar kokioj serverineje kur uzia daug kompu, o jus priziurit, kad vaizduokliai neapdulketu ir kad peles procesoruose lizdu nesusuktu. Aisku gali pasirinkti ir tokia informatika kur kursi web dizaina, ar siaip busi samdomas informatikas, o gal uz pinigus windows noresi visa gyvenima perrasineti? sekmes renkantis, kas susidomejo butent verslo informatika galiu papasakoti placiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 00:03:50 | Nuoroda
Aha, būtų idomu sužinoti šiek tiek daugiau apie verslo informatiką... Jeigu nesunku
Žinutė parašyta: 2008-05-24 01:48:08 | Nuoroda
Mmm pati irgi noriu stot į informatiką. Ilgai rinkausi tarp vu ir viko. Kolkas esu linkusi į viko programavimą. Bet dar galvoju.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 18:37:44 | Nuoroda
SU informatikos nepaminejai
Žinutė parašyta: 2008-05-28 18:48:44 | Nuoroda
Na as irgi galiu apsisakyti apie bioinformatika VU. tai irgi MIF'e ir informatikos bakaauras jau butu jusu po 4 metu, tik plius kad juus lauktu ir ateities mokslo laboratorijose su genetika dirbantys zmones. jau pirmame kurse mokomes ta pati ka antrakursiai informatikai, per pirma kursa jau turetumete buti ismoke asembleri,java, paskali ir pageidautina visual basika, (ADS'ui). programavimo tenai netruktu kaip ir matematikos skambiais pavadinnimais, o tas bio tai tarp kitko, jei megsti programinti ar siaip informatika tai bioinformatika tikrai patarciau, nes ten biologija ismoksi is naujo ( pati nuo 10 kl jos neturejus buvau) ir ji bus tarsi tarp kitko taip kad jei nori informatiko diplomo tai gali rinktis ir sia specialybe, tik ji suteiks ir biologiniu ziniu ( beje turesi galimybe isgryninti DNR jau 1 kurse )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 23:35:08 | Nuoroda
Na, mane labiau domina programavimas.. pas mane pirmu nr VU poto VGTU, o trecioj vietoj KTU. Kaip manot, ar gerai?
Žinutė parašyta: 2008-06-02 12:30:29 | Nuoroda
Na KTU tikrai reiketu pakelti auksciau VGTU. o VU nz nzn, krites cia informatiku autoritetas, nors jei norima itin geru destytoju tikria ji palik 1 vietoje.
Žinutė parašyta: 2008-06-02 12:42:29 | Nuoroda
Informatika nieko verta VU, ten stoja tik kas nori diplomo na ir yra keletas kurie tikrai ten dirba ir stengiasi. Bet va yra Programų Sistemos, naujesnė šaka. Angliškai čia Software Engineering, tai daugiau negu Informatika. Realiai Informatika yra grynas programavimas, kitaip dar sakoma "Code Monkey" būsi, Software Engineering daug platesnis dalykas ir reikalaujantis daug daugiau mokslo. Čia ne vien turi išmanyti kaip programuoti bet ir pačias šaknis, naujausias technologijas, kaip kokybiškai atlikti darbą, komandinis darbas, projektavimai, planavimai (didelės sistemos). Taip jūs programuosit, bet pagal profesiją programavimo vis labiau mažės, analitiko darbas bus, pereisit prie projektų vadovų, ir pan, iki CEO galit kilti. Čia ekonomikos, matematikos, fizikos, teisės, bioinformatikos, verslo išmoksite irgi. Bus daug labai grupinių projektų, tam kokį TSP reikėtų žinoti. Teks išmėginti jėgas rašant dissasm'us, operacines sistemas, virtualias mašinas, savas programavimo kalbas ir panašius dalykus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 18:44:01 | Nuoroda
Ech, susidomėjau programų sistemomis Apie įstojimą daugiau info galima? Kaip maždaug reikėtų išlaikyt egzaminus norint ten įstot? Dėkui
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:40:01 | Nuoroda
Labai gerai, bent jau matematikos itin dideli balai turi būti, ypač padėtų jeigu būtum papildomai lankęs kokią mokyklą, be to čia jau gan didžioji dalis stoja mokėdami programuoti, tad jei nelabai moki tai būna kiek sunkiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:50:38 | Nuoroda
Na programuot kažkiek moku, tai dėl to nesuku galvos. Svarbu pats stojimas(jei nuspresčiau stot ). Papildomų mokyklų jokių nelankiau... Na nors matematikos egzaminas buvo ganėtinai lengvas vis dėlto manau kad neišlaikysiu taip gerai kaip tikėjausi gal ~80 ir gausiu... Užtektu tiek?
Žinutė parašyta: 2008-06-03 19:53:14 | Nuoroda
as informatika siulyciau rasyti tokiu prioritetu: KTU, VGTU, VU
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:37:45 | Nuoroda
Su 80% esi jau ties riba ir galima būtų teigti, kad nepatektum, bet jeigu ir kiti egzaminai ~70-80% matyt patektum. laisva, mes kalbame ne apie informatiką... Apie aukštesnę pakomą...
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:42:14 | Nuoroda
Va, paskutinis įstojo su 1753, pirmas su 4000+ balų. Na kaip sakė, mes laikomi antri pagal sunkumą po finansų ir draudimo matematikos (jiems galvos nuo mokslų sprogsta smarkiau).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:50:22 | Nuoroda
Na taip, mačiau aš tuos balus... O gal VU turi kokia balų skaičiuokle? Ar čia esanti maždaug suskaičiuoja teisingai?
Žinutė parašyta: 2008-06-03 20:56:08 | Nuoroda
Oi net nežinau, visada rankomis skaičiuodavausi...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 15:19:19 | Nuoroda
Ką manot apie Vilniaus kolegiją? Šeip galvoju VU ar gal VGTU , bet abejoju ar su mano balais (kurie nebus itin geri) mane ten priims.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą