Ar bijot ir kuop ruosiates anglu egzui
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 12:48:54 | Nuoroda
Nu pasidalinkit mintim
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 12:50:07 | Nuoroda
Visiskai anglu nebijau, nes studijuosiu Anglijoje ir ten uztenka tarptautinio egzo, kuri jau islaukiau, kiek reik:) Taigi, kadangi pasibaige matke ruosiuos tik istorijai:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 18:00:01 | Nuoroda
nebijau,nes nemoku ... noriu tik 1 % labai labai labai....laiku beveik nemoku,listening'o paprastai nepataikau,arba nenugirdziu,laiska siaip taip parasysiu,zodziu daryba gal ismokt reiks,reading'a bandysiu speliot... niekaip nesiruosiu,nes jei neismokau per tiek metu,tai dabar tuo labiau neimoksiu,paziuresiu tik laiska kaip rasyt ir zodziu daryba.... ir jei gausiu 1 % svesiu menesi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 18:29:40 | Nuoroda
As tai siandien turputi pagalvojau ir baisiausiai paeme pyktis ir apmaudas ant saves , kad paklausiau motinos ir pasiemiau tik mokyklini egza anglu.Nors B lygi mokaus , bet manau valstybini sugebeciau patraukt , kadangi anglu sekas , ner sunku , klausymas einas tikrai neblogai ,tik su laikais kartais veliuos.Bl bl koks durnas as.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 18:50:26 | Nuoroda
as anglu mokausi a lygiu o pasemiau mokyklini jau kvaila tai tikrai..galejau valstybini nes tikrai buciau islaikius tuo labiau kad tris menesius teko prabuti anglijoje ir ten dirbti bare..tikrai moku ta anglu ir kas man galvoj buvo kai pasemiau ta mokyklini.per velu jau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 19:15:14 | Nuoroda
nieko nesiruošiu, va šnd tik visą medžiagą turimą išsitraukiau, ant stalo susikroviau, tokia krūvelė nebloga susidarė, bet kaip matot kimarinu prie kompo ir nelabai judinuos kažką daryti.. šiaip anglų niekada nesimokiau specialiai, kažkaip savaime išeidavo.. A lygiu laikau, iš bandomojo 76 taškus kažkokiu tai stebuklingu būdu gavau.. viliuosi, kad ir trečiadienį taip pasiseks
Žinutė parašyta: 2008-05-28 20:42:04 | Nuoroda
mm zodziu daryba,kas tai:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 22:32:07 | Nuoroda
nu yra egze tipo duotas koks importance ir sakinys pateiktas ir is to sakinio tu turi suvokt kad cia bus important man tai anglu gramatika -aukstoji matematika... neskiriu as tu laiku,kad ir kiek atsimenu kaliau... zmogai leiskit man 1 proc surinkt... nes taip nenoreciau perlaikyt.... laiko gaisimas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 22:46:57 | Nuoroda
O man tai patinka ta anglu Dar padeda mokytis anglisku filmu ziurejimas su subtitrais.
Žinutė parašyta: 2008-05-29 00:32:22 | Nuoroda
subtitrai trukdo ziuret filma is tikro:D geriau be ju ,bet angliskai.dar padeda kas..skaitymas in english:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 09:21:29 | Nuoroda
as tai pries egza is vakaro timesonline, guardian pasiskaitysiu ir eisiu miegot, kad is ryto sviezia galva butu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 09:38:51 | Nuoroda
Pries egzamina niekada nepamirskit pazaist cossacks "back to war" tada kiekvienas egzaminas bus sekmingas:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 09:40:07 | Nuoroda
O jei rimtai, tai labai gerai atejus kokia 8val. pries egzamina dar pasikartot, as viso kurso sutrumpinima susirasau ir pries egzamina visa dar pasikartoju.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 09:52:12 | Nuoroda
Visais laikais anglu kalbos nekenciau (pamoku). Ir nesugebau jos ismokt. Nu ir nereikia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 10:20:18 | Nuoroda
pagal klases lygi man anglu visada normaliai sekesi, tik kazin kaip bus visoje Lietuvoje Taisykles daug maz moku, laikus skiriu, nors visada pasitaiko zioplu klaidu. Va tik su zodziais daznai problemu kyla, nes ju bagazas nera tokas pilnas Taip kad tik sekmes reikalas cia
Žinutė parašyta: 2008-05-29 12:20:27 | Nuoroda
labuka, o gal zinot kur rast anglu "i pagalba abiturientui" internetine versija?(ten buna keliu metu valstybiniu ir mokykliniu egzaminu uzduotys ir atsakymai). nes tarkim,matematikos turejau internetine versija...turi but ir anglu...o gal jau kas turite parsisiunte ir galite atsiusti? is anksto dekuj;}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 13:23:15 | Nuoroda
joooooo .. ir man atsiūskit . ačiū
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 14:57:44 | Nuoroda
I anglu egza eisiu kaip i svente
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 15:15:55 | Nuoroda
visiskai nebijau..eisiu atsiputus..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 16:58:32 | Nuoroda
ash tai ziauriai anglu bijau,nors A lygiu mokaus,bet atrodo ,kad nieko nemoku o man anglu liabi reik...tai nezinau kaip bus,kruwa uzduociu ir taisykliu,knyguciu wisokiu ant stalo prisikrowiau...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą