geodezija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 22:13:31 | Nuoroda
noreciau stot i vgtu geodezija,bet as nesimokiua fizikos,kaiip manote ar tai lb smugdytu?ar si specialybe lb netinkama merginoms?pasisakykit kas nors ksa studijuojat
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 19:07:09 | Nuoroda
as studijuoju vgtu geodezija ir zinok tikrai nesigailiu. fizikos taip pat nesimokiau nuo 10 klases, bet nieko, issisuksi:) o tas, kas sako, kad tai ne merginu specialybe, labai klysta. pas mane grupeje puse vaikinu, puse merginu, tai kad spresti tau:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 20:01:07 | Nuoroda
o kaip manai kokios perspektyvos sitos specialybes?o gal galetum savu skype palikt,noreciau taves siek tiek paklausineti jei lb nesutrugdyciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 20:09:53 | Nuoroda
Galvoju ir aš apie šią specialybę. Nežinau tik ką rinktis, ar statybos inžineriją ar geodeziją?! Abu dalykai turėtų būti įdomūs.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 20:14:28 | Nuoroda
as tai dar lb galvoju apie istaigu vadyba vgtu,bet nezinau ar istosiu tai sakau tada gal geodezija.bet kazkaip neuztikrintai jauciuos lb
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 22:12:58 | Nuoroda
zeme niekur nedings, taigi geodezininkam darbo bus va mano skype, papasakosiu, kas domins daiwuxxx1
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą