VGTU bendrabučiai. Prašymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 22:32:13 | Nuoroda
Planuoju rašyt prašymą dėl VGTU bendrabučio. [url=http://bendrabutis.vgtu.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=14:1jfsf5dd]Svetainėje[/url:1jfsf5dd] matau prašymą, tačiau nei kam, nei kur, nei kada jį pateikt neradau Kažkur skaičiau, jog juos reik nešt kažkur į universitetą, o iš ten jau vyks skirstymas ir atmetimas. Kaip matau, prašymuose jau reikia įrašyti fakultetą, tad darau logišką išvadą, jog jį pildyti gali tik tuomet, kai sužinai, jog esi kviečiamas. Dėl pakankamai didelio atstujmo nuo Vilniaus norėčiau nušauti 2 zuikius vienu metu - nuvežti dokumentus į universitetą ir pateikti prašymą bendrabučiui. Tad jei kas turit kokios nors aiškios info būsiu dėkingas, jei pasidalinsit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 08:49:21 | Nuoroda
tai siaip prasymus del bendrabucio pildo kai jau veza uzregistruot istojimo, t.y. ka JAU istojo, ten ir prasymai buna, taip kad nieko is anksto nereikia pasidaryt, nebent gauti pazymas del lengvatu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 09:43:39 | Nuoroda
Aišku, dėkui už informaciją
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 09:48:10 | Nuoroda
Į sveikatą Tikiuosi nesumelavau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 10:11:18 | Nuoroda
Mhm, ir aš girdėjau, kad prašymas dėl bendrabučio pildomas tada, kai jau įstoji, atveži dokumentus. :] bandysiu ir aš čia, VGTU, porą zuikių šaut.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 12:50:07 | Nuoroda
Na tai negi jus galvojot kad paduosit prasymus i visu univeru barakus dar nezinodami kur istosit?! Metal_head, is kurios mokyklos busi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 13:12:30 | Nuoroda
Ne, aš taip negalvojau. bet kai prisiklausai, ką žmonės peza, tai gali patikėt net tuo, kad žemė yra užminto slieko formos. Aš iš Jotvingių gimnazijos. O kąąą? :>~
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą