Geodezija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 11:15:24 | Nuoroda
Geodezija(pavcadinimas tai skamba nekaip)? kas tai koki darba dirba zmones? ar daug gauna i rankas ir ar turi perspektyvas;dzinkuja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 00:37:50 | Nuoroda
negi nieks nieko nežino? apšvieskit mus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 09:20:00 | Nuoroda
bishki zinau,kad sios spec zmones mokosi VGTU, o del darbo pagal specialybe,tai cia zmones grynai dirba su visokiausiais matavimais, topokartografuoja. zodziu dazniausia tai lauko salygomis ivairiausi matavimai zemes. Na bent jau as tiek girdejau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:09:09 | Nuoroda
Aš ketinu stoti į Geodeziją. Pabaigus šią specialybę galima dirbti statybos firmose, kuriant detaliuosius projektus, galima atlikti topografinius matavimus ir pan. šios specialybės pritaikymas labai platus, sukasi didelės bapkės už projektų atlikimą.Žodžiu jeigu susirandi gerą vietą kur dirbt, nuveikti galima daug, juolab kad geodezistų tiek Lietuvos provincijoje tiek didžiuosiuose miestuose vos ne deficitas yra. Viską ką pasakiau yra gryna tiesa, nes mano tėvas yra geodezistas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:48:44 | Nuoroda
Kiek žinau čia dideli pinigai eina.
Žinutė parašyta: 2008-06-08 16:04:58 | Nuoroda
deauris tas tiesa, kas ir tiesa kad čia labai praverstų pažintys ieškant darbo pagal specialybę;) brolis dirba būtent tai, tai kartu su juo prastumtų gal yra pusę šefo giminių kaimynų ir draugų atžalų, bei likusi pusė jau yra baigusi visus reikiamus mokslus ir priimta ne tik atsižvelgiant į diplomą, bet ir į tai ar košės įgavo reikiamos besimokinant, nes kiek pamenu tai broliui teko dar pora mėnesių kaip ir bandomąjį laikotarpį atlaikyt;)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą