VU finansu ir draudimo matematika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 18:14:28 | Nuoroda
ir del kashubos...kashuba nerealus zmogus ir jis i ta liceju neziuri kaip i panaceja,nors Kashubaite 99 is matkes egzo pajame,o stos i filologija..
Žinutė parašyta: 2008-06-24 18:32:42 | Nuoroda
Jeigu jie ir čia nesugeba išlaikyti, tai ką jie ten darys. Realiai pastebėjau, kad dalis bėga daugiau negalvodami, bent jau pusė sutiktų žmonių iš licėjaus buvo "aukštam dzin budizmo pilotaže", labai man tai nepatinka, o kiti tokie patys paprasti kaip ir visi kiti. Cambridge kiek prisimenu tikrai neblogas, tiksliau geriausias in UK, net IT sferoje gerai laikosi, net labai jeigu tiksliai prisimenu, bet yra geresnių.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 18:52:32 | Nuoroda
As ir norejau i sia specialybe, taciau perskaicius esamas nuomones suabejojau, ar tai man isties tiktu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 18:55:42 | Nuoroda
licejuj aukstasis dzen budizmas? na na... jei tarp busimuju Uk ekonomistu tai tikrai taip.jie butinai parodys kokie gabus,grazus ir protingi yrA. bet jei kalbetume apie matematikus olimpaidininkus,tai ten zmones ir ramus ir ne poxuistai. betas is 4 kl nepazistu ne veino kuris i mifa stotu. nzn,kgal tiesiog kazko nepastebejau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 18:57:07 | Nuoroda
siaip tai po situ metu visi is licejaus bus zmones tikrai ne dzen budistai arba absoliutus dzen budistai,nes po budvycio,tai is esmes niekas nebebaisu.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 16:04:17 | Nuoroda
su kokiu konkursiniu balu bandot stot? pas mane 2054,4 atrodo:>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 23:24:32 | Nuoroda
2035.8 tikriausiai. Už Matolionio respublikinę olimpiadą turbūt neduoda 2000?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-10 20:26:02 | Nuoroda
Kas cia istos tai respect jei 4 metus istvers ateitis uztikrinta As norejau stoti cia dar pries egzaminus, bet kaip pamaciau savo rezultatus tai iskarto dingo mano svajone
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 22:32:37 | Nuoroda
Sveiki. Perskaiciau visus baubus apie sia specialybe ir nusprendziau isdestyti sava nuomone. Gal kam pravers. As baigiau sios specialybes antra kursa, istoti tikrai nebuvo taip sunku koks susidaro ispudis peskaicius jusu komentarus.Pas mane matieka buvo 95, lietuviu 94 ir ce manau nera neimanomas dalykas.Na dar turejau papildomu 70 balu. Is tikro negaliu paneigti kad mokytis ce reikia, bet tikrai nera taip, kad reiketu kasdien sedeti prie knygu.Didziausias darbas vyksta per sesija, nes semestro metu tereikia atsiskaityti kokias nors kompiuterines programas ir parasyti kelis kontrolinius.Asmeniskai man daugiausia problemu kyla su informatika, nes cia tikrai ne mano stichija, taciau su draugu pagalba tikrai imanoma viska iveikti. Zinoma, si moksla galima pavadinti "sausoku", betgi ce yra matematika ir manau kad kitaip ir negali buti...Susitvarkyti su egzaminais tikrai yra imanoma, as tikrai nesu panasi i stropia studente, bet stumiuosi i prieki . Trumpai tariant, si specialybe informatikos ir matematikos miksas, gana sausokas mokslas, pa kol kas sarysio su realybe nematyti, bet visas vitis dedu i ateiti .Mokytis tikrai imanoma
Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:56:06 | Nuoroda

galvoju...

nesuprantu, kodėl visi taip pergyvena dėl tų papildomų mokyklų, šiaip, atsiimant ljmm diplomus pasakė, kad balų už juos nebepridės.

ir... nežinau. visgi: fdm ar vu ekonomika? :'( turiu laiko iki ketvirtadienio pasvarstyt..

klausykit, negąsdinkit stojančiųjų! ;D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-08 10:22:37 | Nuoroda
gretam rašė:

galvoju...

nesuprantu, kodėl visi taip pergyvena dėl tų papildomų mokyklų, šiaip, atsiimant ljmm diplomus pasakė, kad balų už juos nebepridės.

ir... nežinau. visgi: fdm ar vu ekonomika? :'( turiu laiko iki ketvirtadienio pasvarstyt..

klausykit, negąsdinkit stojančiųjų! ;D

 Mano buvo grynai tokios pat dvejones - bet pirmu numeriu pasirinkau ekonomika, nes esu girdejus (ir ne is vieno zmogaus), kad pabaigus fdm labai sunku istot i magistrantura - reikia papildomu metus atsimokyt, nes mazai reikiamu kreditu duoda ir dar pazymiai tu matematiku labai mazi, kas gadina visa reikala stojant i magistrantura.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-09 10:47:08 | Nuoroda

jus pasiziurekit i datas ankstesniu diskusiju, chia isskyrus paskutines zhinutes viskas is praeitu metu:) anksciau nebuvo imanoma beveik istot be papildomos mokyklos, dabar jau ju nebezhiuri :)  

Žinutė parašyta: 2010-08-21 22:08:37 | Nuoroda

Sveiki, gal galetumet nukreipti, kur galeciau detaliau rasti apie mokymosi dalykus, kurie sudaro konkursini bala  i finansu ir draudimo matematikos studijas? Dekoju :)

Žinutė parašyta: 2010-08-22 09:13:55 | Nuoroda
kasiss rašė:

Sveiki, gal galetumet nukreipti, kur galeciau detaliau rasti apie mokymosi dalykus, kurie sudaro konkursini bala  i finansu ir draudimo matematikos studijas? Dekoju :)

 http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I_pakopos_priemimo_taisykles_0724.pdf

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą