Bioinzinerija ar biochemija?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 22:14:36 | Nuoroda
Gal galetumete patarti kokie bioinzinerijos ir biochemijos pliusai/minusai? Kuo sios specialybes skiriasi? Kokios ju perspektyvos?
Žinutė parašyta: 2008-06-03 22:47:03 | Nuoroda
Aš pati tai planuoju į bioinžineriją, nes šioj specialybėj, kiek domėjausi, didesnė įvairovė, biochemija labiau susijusi su laboratoriniais darbais ir pan...
  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 95
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-03 23:40:54 | Nuoroda
tai manau abi spec. su darbu laboratorijose susijusios.
Žinutė parašyta: 2008-06-06 11:57:44 | Nuoroda
Tai kokie esminiai skirtumai tada būtų?
  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 95
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 21:14:57 | Nuoroda
i biochemija VU istoti prilygsta loterijai plius turi visus egzus islaikyti daugiau nei 95% tada dar galima kazko tiketis. siaip as baigiau neakivaizdziai biochemiku mokykla, tai mano svajoniu specialybe.. gal ir galeciau istoti, taciau vargu nes matematikos laikiau tik mokyklini, o reikia valstybinio artimam 100% pats mokslas sausokas, taciau bent jau man patinkantis (dideles perspektyvos)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-19 22:00:25 | Nuoroda
Aisku. Girdejau kad labai sunku i biochemija istot, o i bioinzinerija lengviau. as jas abi rasysiu. Tik nzn kokia tvarka linkstu prie bioinzinerijos taciau visi gasdina kad sunku mokytis. Man svarbiausia kas perspektyviau ir idomiau. Nenoriu istot ir gailetis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 19:08:42 | Nuoroda
Aš studijuoju bioinžinerija ir kątik baigiau pirmą kursą. Gailiuosi čia įstojusi. Visi sako, pirmas kursas, neįdomu mokytis ir panašiai. Tačiau aš netikiu, kad kada nors pamilsiu šią specialybę. O ir teko su vyresnio kurso studentais ar net baigusiais pabendrauti ir visų jų pirmas klausimas buvo:"Ką tu čia veiki?" O aš nežinau ką čia veikiu, deja, ir didžioji mano grupiokų dauguma taip pat nežino. Keli jau pabėgo, dar nemaža dalis ruošiasi bėgti. Sunku ir neįdomu mokytis, ką čia bepridursi O apie biochemiją nieko nežinau. Norėjau aš ten, bet balų trūko. Bet kažkodėl tikiu, kad tas pac š... kaip ir bioinžinerija Tik pavadinimas gražus, daugiau nieko. Sėkmės renkantis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-22 18:50:40 | Nuoroda
nors as paskutines pasisakiusios kursioke,bet mano nuomone apie bioinzinerija skiriasi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 16:29:14 | Nuoroda
Pats visai neseniai susidomejau bioinzinerija (VGTU) . Tai ar labai sunku studijuot? Ar lieka nors kiek laisvo laiko? Ar daug fizikos? Ar yra braizybos? Ar dideles perspektyvos baigus sias studijas susirast gerai apmokama darba?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 11:55:34 | Nuoroda
apie pirma kursa galiu tik papasakoti braizyba tik autocad'u(viena semestra),fizikos trys paskaitos per savaite,bet uzteks jos iki kaklo del jos treciadieniai man budavo juodi:platus kursas,mazai laiko,griezta destytoja o perspektyvos manau nuo kiekvieno zmogaus priklauso;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 11:43:51 | Nuoroda
siemet baigiau bioinzinerijos pirma kursa ir nei kiek nesigailiu, kad cia studijuoju. zinoma, cia mokytis nera lengva bet juk tai inzinerine specialybe. turejom mokytis tokius bendrojo lavinimo dalykus kaip komp braizyba, filosofija, uzsienio kalba ar kuno kultura. tiesa, pirmame kurse beveik nieko "specialybisko" ir nesimokem, bet anot vyresniu bioinzinieriu, dauguma cia bestudijuojanciu begant semestrams tampa vis labiau patenkinti studiju kokybe, destytoju kvalifikacija ir t.t. pernai pries pildydamas prasyma kur stoti irgi sprendziau sita dilema: biochemija ar bioinzinerija (i abi buciau istojes). pasirinkau bioinzinerija, kadangi jos studiju programa mane labiau sudomino. beje, baigus bioizninerijos bakalaura, galima stoti i biochemijos magistrantura
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 11:46:54 | Nuoroda
Lialikas , pirmakart apie tai girdziu
Žinutė parašyta: 2008-07-18 13:49:45 | Nuoroda
Matyt, kiek žmonių, tiek nuomonių
  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 95
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-20 00:17:13 | Nuoroda
Sveiki, aš irgi žadu stot į bioinžineriją. Norėjau paklaust, kokius vadovėlius patartumėt norint išmokt fiziką savarankiškai?
Žinutė parašyta: 2008-08-20 17:54:34 | Nuoroda
Kiek girdėjau, ten reikia tik tiek fizikos, kiek su chemija susiję
  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-05-05 20:19:35 | Nuoroda

Sveiki, o ka patartumet moksleivei? Imti i pasirekamuosius dalykus braizyba? O gal siaip ka patrtumet? labai nesimiega naktim del tu pasirinkimu, o as mastau apie genus ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 15:05:46 | Nuoroda

as lb noriu i bioinzinerija;) bet nebuvo toio zmogaus kuris pritartu;) girdejau is pirmu lupu kad lietuvoje su sia specialybe jokiu perspektyvu nera, bet mokytis lb ydomu;)

  • Biologija / VBE 55
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 53
  • Matematika / VBE 78
Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:31:05 | Nuoroda

Kazin ar istotum su tokiais rezultatais.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:18:43 | Nuoroda

o kokiam cia universitete biochemija ir bioindzinerija???

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:52:16 | Nuoroda

Biochemija VU, o bioinžinerija VGTU

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 95
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą