LKKA Vadyba (turizmo ir sporto)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 19:47:30 | Nuoroda
Ar stojant i LKKA Vadyba (turizmo ir sporto) reik islaikyt koki nors fizinio parengimo testa ar ka nors panasei?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 20:00:07 | Nuoroda
cia is atsakymo i mano lygiai toki pati klausima siusta lkka : "Fizinio parengtumo testai, t.y. stojamieji egzaminai jau nevykdomi 3 metai." tai va
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 20:04:51 | Nuoroda
dekui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 22:24:40 | Nuoroda
o ką manote apie šitas studijas? na, pavyzdžiui, kokį konkretų darbą jas baigus būtų galima dirbti? mano svajonė būtų sporto žurnalistika ir, jei nepavyktų įstot į VU žurnalistiką, tada stočiau čia...todėl būtų įdomu sužinot plačiau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 21:19:22 | Nuoroda
siaip turizmas sparciai besiplecianti industrija, nemanau kad truktu darbo sioj srity, netgi lietuvoj. o su sportu tai net nesivaizduoju ka pas mus but galima veikt, deja... o mane si veikla (turiu galvoj kazkokia profesija susijusia su sportu) irgi traukia. pati bandysiu i lkka sportine rekreacija ir turizma, bet tikiuosi ten neruosia vien gidu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 22:12:27 | Nuoroda
ech, gaila kad nėra programos susijusios tik su sporto žurnalistika bet aš tikriausiai pirmiau dar prieš šitą vadybą į antrą vietą rašysiu leidybą VU...kažkaip netraukia manęs visai į Kauną...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 16:45:07 | Nuoroda
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-11 16:49:44 | Nuoroda
uoj pagaliau pavyko pranesima patalpinti kai paskutini kart praitais metais cia forumus siaubiau viskas buvo daug paprasciau senstu matyt ....zo....prie temos....nzn kiek cia zmogai kurie iesko bendro rysio tarpt sporto zurnalistikos ir vadybos ras bendra bety viena tj tikrai visa sita reikala sieja....tj sportas ...o siaip tj sutudijos idomios....ir kaip pavyzdi kuo galetumet dirbti...tj nzn....pirmiausiai gal kokios tj sporto organizacijos (komandos) vadovaujancias pareigas butu galima uzimti....ir siaip kokiu sporto agentu ir pn... zodziu spektras labai platus...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą