Prašau patarimo.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 21:51:08 | Nuoroda
Pagaliau į antro puslapio pabaigą likau išgirstas! Valio! Dėkui už naudingą informaciją Sorry dėl to "šustravoji" jeigu jums taip pasirodė...tiesiog paklausiau aiškiai, o sulaukiau visokių pamąstymų apie "tik tu pats gali nuspręst ko nori" — o juk aš klausiau visai ne to :> ruduopasauliui, na, nepyk, bet neskirsiu laiko ir nesileisiu su tavim į tavo lygio diskusijas...prieš kelis metus būtum parašęs taip — galėtumėm tada koliotis visą naktį. Linkiu ir tau suaugt.
Žinutė parašyta: 2008-06-08 22:04:53 | Nuoroda
zinoma,jei ne tavo lygio,tai jau MANO lygis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 07:42:14 | Nuoroda
tai kad simai tavo lygis irgi nera lb aukstas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 11:33:12 | Nuoroda
Realiai, tai as nesuprantu, jeigu tu nenori mokytis, tai kuriu galu stoti i univera ir atimti is ko nors svajone studijuoti butent ta specialybe? Geriau tada nuvaziuotum i sauleteki i koki niu jorka ar Kamciatka - ten pilna studentu, prieini ir susipazisti Paimsi apklausinesi kelis studentus kaip jie mokosi ir viskas. Kam cia dar studijuoti reikia?
Žinutė parašyta: 2008-06-09 14:43:17 | Nuoroda
nu va man ir taip atrodo:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 21:28:48 | Nuoroda
Išsitaisyk klaidas man rašydamas bent. Nesuprantat apie ką kalba eina tai kam kišt savo ilgą nosį? Svaigstat offtopic. Vienam išvis turbūt mažai kas gyvenime dėmesį rodo, tai jis boldu rašo, kad bent virtualioj realybėj liktų pastebėti jo beverčiai svaičiojimai Neturit ką pasakyt į temą — tylit. Kitiems ačiū už vertingus pastebėjimus. Moderatoriai, galit rakint temą.
Žinutė parašyta: 2008-06-09 21:36:22 | Nuoroda
o vau koks tu pastabus:D jo,man visa gyvenima mazai demesio profkej skyre,tai dabar bent atsigriebiu zinai ir visai ne todel,kad man grazu taip,nea! lops:P
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-09 21:56:37 | Nuoroda
Žmogus, ko gero, per skladžiai mintis išdėstė, kad nesuprastas liko.. Kas yra nesuprantu? Temos pavadinimas kuo mandagiausias, rašymo tikslas išskirtinai aiškus, o argumentai (pabrėžiu - argumentai, o ne arogancija) svarūs. Pasiskaičiau ir susimąsčiau, kada gi pas mus pasidarys normalu ir įprasta pagelbėt žmogui nelaikant jo menkesniu vien dėl to, jog paprašė pagalbos. Ir padarė tą pakankamai civilizuotai, o tai savo ruožtu kvailu padaro ne klausimą, o po juo pasipylusius vertinimus. Kurie viso labo yra tik "tu man nepatinki, nes, ko gero, esi protingesnis už mane". Tipinis lietuviškumas. Žinoma, ne visiem čia tas taikoma. Ačiū už dėmesį.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 11:04:40 | Nuoroda
kas tu toks kad tau kiti rasydami net negali klaidos padaryti?krc slysk is cia su tom lengvu studiju paieskom, nes tavo proteliui visos bus per sunkios
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-10 11:18:18 | Nuoroda
per daug nesijaudink.. . as pats siu metu abiturientas ir nezinau ka daryti su tais rezultatais.. i kokias specialybes stoti.., kur nesti rerzultatus....
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą