KTU, muzikos technologijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 17:32:50 | Nuoroda
va va, butent, ta 12ta klase nesusipratimas visiskas Issimiegoti nebudavo normaliai net kada (aisku ne nuo mokslu cia taip) D na bus kaip bus... matai, man tokia pat nuojauta del matiekos kokia tau del chemijos.Visiems blin lengvas,sako, buvo, o man toli grazu toks nepasirode
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 17:35:16 | Nuoroda
as matiekoj patikek irgi nesublizgejau, tiksliau nei vienam egze nesublizgejau bet zinok kuo toliau man viskas darosi vis labiau pohui.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 17:42:34 | Nuoroda
nu bl butent...tda sveikas. ash junkas ir tikiuos rugsejo pirma bus proga normaliai susipazinti prie bonkos D Laukiam kitu,pasisakyt galetu. nejau tik dviese mes ten stoti norim? Gal rehab pavyko kitus atkalbeti? neslepciau dziaugsmo. Ystotumem garantuotai ir dar xebros pasikviest galetumem kad smagiau butu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 17:45:54 | Nuoroda
tai susipazinsim dar sio menesio gale...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 17:46:55 | Nuoroda
nu taip kaunietis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 17:52:19 | Nuoroda
ne kaunietis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 20:16:14 | Nuoroda
Ne, deja, po pokalbių su studentėm aš čia gyvenime nestosiu-nei išmoksi ko, nei turėamas pažįstamų prasimuši. Jos pačios sakė, kad prasimušo tik kietėji, turintys patirtį, jau prieš šią specialybę dirbę panašius darbus. Aš tik noriu patart, ką gi, sekmės jumss ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 21:50:31 | Nuoroda
rehab, gerai kad nestosi. man bus lengviau istot...
Žinutė parašyta: 2008-06-18 00:01:33 | Nuoroda
Saunuoliai, kad siekiat tikslo. As va sita spec. studijuoju(baigiau 1kursa), tikrai nesigaili, kad cia istojau. Na pasitaiko visko, bet muzikantai sitame fakultete triuksmingiausi, aisku is gerosios puses.Ir siaip idomiu dalyku suzinai, naujos,vertingos pazntys, nauja patirtis. SO, jei reikes pagalbos su stojamaisiais, arba siaip medziagos pirmo kurso(aisku jei istosit) tai mielai pagelbesiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-21 22:32:30 | Nuoroda
Nu va, as ir galvoju bandyt stot, tik kad muzikos mokykla pries 2.5 metu baigiau, solfedis beveik visai isgaravo is galvos. Pats muzikos nekuriu, o cia dar rehab prigasdino tai biski sunerimau . Bet siaip kaip pagalvoji, tai mokytis ir vaziuoji, be to, visuomet yra galimybe iseiti. O siaip yra dar tokiu, kurie bandis stot ir yra tokie pusiau zali siame reikale kaip as ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 09:52:56 | Nuoroda
na o kaip stojantieji, i ta konsultacija visi keliausit, kur diena pries stojamaji?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 14:18:02 | Nuoroda
as tai jauciu nuvarysiu jei tik kur nors penktadieni neuzsvesiu... nes pagiriotas tai tikrai neeisiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 14:53:00 | Nuoroda
o kaip kolega sekasi ruostis stojamam?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 20:55:48 | Nuoroda
sveiki ,as taipogi bandysiu stoti i sia specialybe nes muzika yra viskas mano gyvenime. jei istociau (aisku noreciau kad taip butu) noreciau susipazinti su jumis, nes matau esat rimti ir perspektyvus vaikei tai va krc, klausimo manau nebijokit, testo reiks bijot...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 22:20:54 | Nuoroda
o tai gal tu jau balandi laikei?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:27:22 | Nuoroda
nu vyrai ..as ir varysiu laikyt to testo..kaip egzus islaiket?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 11:49:22 | Nuoroda
daugeja daugeja cia jusu... blin, StarWars, negerai jau cia daros ane? D Nu su egzais tai nieko gero, bet kiek pamenu tai matkes neziuri anea, nes to tai neiveikiau o lietuviu tai apie viduriuka kaip jus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:43:43 | Nuoroda
matke ziuri taip pat kaip ir LT.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:46:21 | Nuoroda
dar klausimas.ar labai skyresi siu metu testas nuo praitu metu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:12:37 | Nuoroda
Sveiki, as irgi siemet ten stosiu. Siaip mergina sako, kad nera darbo perspektyvu. Tai galiu pasakyti, kad taip jei visiskai nezinai kas ta muzika ir kaip ji ten gaminasi (jei tau atrodo pagroji gitara ir viskas tai netinka) tai geriau cia ir nestot, nes ka cia veiksi jei nezinosi apie ka mokais Darbas radijuje irgi ne prie ko (nebent technikas aparaturos, bet atlyginimas varganas), pats dirbu radije tai ten su muzikos technologijom nieko bendro nera apart tai kad mikseryje feiderius stumdai . As pvz neturiu muzikinio issilavinimo, net natu nemoku, groju is klausos, kompiuterines muzikos konkurse uzemiau 3ciaja vieta, taigi testo nereikia laikyti man Siaip manau ten stojant jau reiktu buti susipazinus gan gerai su muzika (atsimininkit kad baigta muzikos mokykla cia taip pat nieko nereiskia! Nors neneigiu - palengvins moksla! Vistik mokysimes sekti natas, harmonijos ir t.t). Pazistu ten studijuojanciu, sako yra pilna kurie nesupranta kur atsidure, pamate muzikos technologijos, o galvoju grosiu pianinu 4 metus ar pan ir ejo. Nieko panasaus ten nebus Pasidomekit apie ka tas mokslas. I ji ieis akustika, muzikologija, garso korekturos, suvedimas, igarsinimas, vadyba, muzikos teise (autorines teises) ir t.t ir t.t.. Studiju kokybe nera auskto lygio kaip kad Londone, taciau tai geriausia ka turime Lietuvoje (ir siaip vienintele vieta kur muzikos technologijas moko ) Reikes gal atlekt sekmadieni, vistik mano pora draugu dar testa laikys, tai susipazinsim, eisim alaus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą