VU Visuomenes sveikata
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 17:18:17 | Nuoroda
kokios siu studiju perspektyvus? kur ir kuo galima dirbti paabaigus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 19:41:30 | Nuoroda
Kiek teko girdėti iš pažįstamų (o deja, mokomės iš ne iš svetimų klaidų), tai perspektyvos nekokios. Darbas sveikatos švietimo srity (kuri Lietuvoje neegzistuoja, bent jau nepastebėjau). Viena pažįstama, baigus šitą dalyką, dirba sporto klube administratore. Bet juk realiai tai galima daryti ir nebaigus visuomenės sveikatos. Žodžiu, bevertės studijos, bedarbystė arba prastas darbas su prastu atlyginimu beveik garantuotas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 19:45:55 | Nuoroda
tai kiek suprantu geriau paaukoti 2 metus ir stoti i medicina? o ar tiesa ar ne , jog dabar baigus medicina sunku isidarbinti. mano pazistama sako, jog norint gauti gera darba medikui reikia tureti naudingu pazinciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 20:51:23 | Nuoroda
Teisybė, norint gero darbo, reikia pažinčių - kaip ir bet kurioj kitoj srity, ne tik medicinoj O šiaip jeigu tikrai myli mediciną, nesibijai ilgų studijų ir t.t., tai tikrai labiau verta stoti būtent į mediciną, o ne visuomenės sveikatas ir kitokias peklas. Pati medicina yra velniškai plati sritis ir per tuos metus atrasi, kas tau įdomiau, kur labiau linksta širdis, galų gale, susižinosi, kur pinigėliai geresni byra Apsiriboti su visuomenės sveikata tikrai nepatariu, nes arsi vieną (neįdomią, ir, kas baisiausia, neperspektyvią) vagą. Tuo tarpu, medikams darbo visada bus, nes, deja, žmonės serga, ir vis dažniau. Gerai pagalvojus, gabus medikas ir be pažinčių pralįs, kur jam reikia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 21:07:41 | Nuoroda
jo tikriausiai gerai sakai. db sedesiu visa nakti ir mastysiu ka daryt noriu bet ir kartu nenoriu i medicina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 21:29:54 | Nuoroda
Man irgi panaši dilema, bet jau manau, kad nestosiu. Jei kyla abejonių, tai nekas, nes medicinai reikia pašaukimo . Mano tėvai abu medikai ir mane ten stumia kiek gali, bet širdžiai neįsakysi - klinikinėje medicinoje savęs ne-ma-tau Žinok, daug statai ant kortos, jei jauti, kad šita sritis - ne tau, o vis tiek stoji. Nebent reikia tik "popieriuko" ir šiltos vietelės, kad dukart per metus galėtum kur nors užsieny atostogauti ir 'atsijungt' nuo nemielo darbo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 22:15:33 | Nuoroda
tai vat zinok pas man visai atvirksciai nei pas tave mano mama mane atkalbineja nuo medicinos. per 2 metus kazkaip nejucia sugebejo atvesint ta beprotiska nora studijuoti medicina.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 22:46:13 | Nuoroda
Keista Nors gal... Turbūt jos nuomonė apie medikus ir visą sveikatos apsaugos sistemą yra sugadinta arba ji darbu nepatenkinta medikė Bet jei traukia "į tą pusę", tai medicina vienareikšmiškai geriau nei ta visuomenės sveikata. Vien dėl perspektyvų ir plataus pasirinkimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 22:50:19 | Nuoroda
2 variantas nusivylusi medike
Žinutė parašyta: 2010-12-08 20:51:08 | Nuoroda

o kokio lygio reikia pazymio chemijos arba matematikos? uztenka tik B?

Žinutė parašyta: 2010-12-16 13:37:23 | Nuoroda
jenele rašė:

o kokio lygio reikia pazymio chemijos arba matematikos? uztenka tik B?

 egzamino reikia

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą