Keisti dalykai del LT VBE!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:41:18 | Nuoroda
Balsis, ne tau vienam įdomu. Suprantu, egzaminas sėkmės dalykas, bet kai mokaisi visada teigiamais balais ir gan neblogais ir dar mokytoja neblogą turi ir neišlaikai, tai "smagumėlis" tiesiog. Būtų visai nesvarbu ta lietuvių, jei nebūtų privaloma.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:41:53 | Nuoroda
Metinis 10, iskaita 10, respublikiniai filologu konkursai, palankiai vertinamas rasymo stilius... O per egzamina atsispindi visai kas kita... Kaip jaustis, kai patiri soka ne tik tu, bet ir draugai bei namiskiai? Dabar visi galvoja, kad juokauju, mano svajone sutrypta. Apeliacija butinai rasysiu, tik netikiu, kad ji ka pakeis... Zodziu stresas ir spaudimas nepakeliami... Rimtai nusiteikusi daryti perversma, kas prisijungsit? Gavau 54...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:42:36 | Nuoroda
nu jau teksto suvokimas tai tikrai labai lengvas buvo,kiek teko matyti tai gal net pats lengviausias...toki net visiskai nesimokantis gerai parasytu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:42:56 | Nuoroda
Zivila> o tu ziurke geriau patylek nes atseksiu per ip ir pazsiuresim kas protingesnis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:43:32 | Nuoroda
blt kazkokia chujnia turejau gaut virs 80 , o ciA TIK 59, krc sudas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:43:46 | Nuoroda
Justis > aš tikiu tavim ;D nes sakau neeina tikėt, jog neišlaikiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:45:43 | Nuoroda
Ot jei butu balandzio 1 geras pokstas butu toks, bet daba visai nelinksma man
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:46:01 | Nuoroda
Nzn man tai viskas normaliai lietu turejau 9 is pilotines gavau 85 ir is egzo 85. Viskas cia gerai manau kad kai kurie teksto suvokimo nesuprato ir visx.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:46:47 | Nuoroda
Mynk nachui,duchas ..Kad protinga esu tj čia tėvų dovanėlė nemenka ..Niekad prie knygų nesedėjau,o va 94 % gavau ...Neblogai,ne?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:48:13 | Nuoroda
Pas mus viskas daugmaz, kaip ir reikejo tiketis, jokiu stebuklu. Egzaminas yra toks dalykas, kad susimauna ir geriausi neretai... Jei jauciat, kad tikrai neteisingai vertino-nebijokit rasyt apeliaciju. Ypac tie, kurie neblogai mokejo ir neislaike ar per prastai islaike, tikrai nieko neprarasit... Is kitos puses, pazymys irgi ne viada atspindi zinias, kai kuriose mokyklose pavyzdziui uz diskriminanto apskaiciavima, raso 10uka, tai reiskia, kad 100% is egzamino gaus? Bet pritariu, kad ir egzaminas ne visiskai zinias atspindejo, todel kartoju: nebijokit rasyt apeliaciju:) Galu gale, galejo suklyst, supainiot kodus ir tt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:48:35 | Nuoroda
Tevu dovaneli ir kad tokia auka i pasauli isleido
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:48:36 | Nuoroda
Ar pastebejot tokia tendencija, kad rase interpretacijas gavo daugiau nei rasinelius? gal sakau reikia pradet reikalaut nec'o, kad pakeistu vertinimo kriterijus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:49:25 | Nuoroda
as negalvojau, kad esu protingas, as zinojau. Ir dabar zinau, kad kazkokia painiava su tuo egzaminu. Visiskai nesijaudinu, nes esu isitikines, jog kazkokia klaida isivele. Manau geriausia butu, jei nec'as is patikrintu tuos "bar kodus" su mokiniu pavardem ar asmens kodais ir pateiktu oficialiai, kad viska pertikrino. Tada as pripazinsiu, jog nesu protingas. Esant tokiai apgailetinai svietimo sistemai as visiskai neatmetu galimybes, kad kodai sumaisyti. Juk viskas itin kvaila, galiu net pavyzdi duoti. Mano mokykloje yra 2 Indres, ju pavardes vienodos (neatskleisiu). Mokosi paralelinese klasese, o laiko lygiai tokius pat egzaminus. Kadangi pavardes ir vardai vienodi- laiko tose paciose mokyklose. Ir kokiu budu jas atskiria? As sedau i suola pagal savo varda ir pavarde. Ir tik pagal tai gavau ta bruksnini koda. O jos pagal ka gavo ta koda? O gal del to susimaise visa ta kodu eile? Cia tik bukas ir primityvus, taciau realus ir tikras pavyzdys. Ta sistemai aiskiai toli iki tobulumo, net iki patenkinamumo.
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:51:00 | Nuoroda
Siaip gal ir keista... Rasykit apeliacijas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:52:04 | Nuoroda
siaip visi esame zmones, o zmones klysta...neduociau apeliacijos, jei nebuciau isitikinus, kad per egza grybo tikrai nesupjoviau ir tikrai daugiau nei 29 turejau gaut...siaip giliam soke db manau, kad cia nec siek tiek suklydo, o as busiu draugiska ir ta klaida jiem pirstu parodysiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:52:40 | Nuoroda
As irgi zinau, kad esu protinga ir turiu talenta... Bet tegul parodo mano uzduoti... Kodel jas slepia? Gal zinosiu ateity kokias klaidas darau... As niekaip nesuvokiu, kaip zmones neturedami ne menkiausio gabumo lietuviu kalbai gauna virs 80%... Man sokas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:54:13 | Nuoroda
Man irgi nesamone.... kaip galejau nesurinkt varganu 30 tasku. Juk as parasiau interpretacija su struktura visa kaip turi but, teksto suvokime klausimus visus atsakiau ir ziurejau vertinimo instrukcijoj, kad dauguma panasiai tai kaip gi galejau neislaIKYT??...... siaip nervas ima kad vel teks imti i rankas knygas, ruostis, skaityti, mokytis.... Niekad gyvenime is interpretacijos ar teksto suvokimo nebuvau gaves neigiamo..... Liudna, bet kazkokia keista ta realybe. Dauguma tu, kurie mokesi silnpniau uz mane mokykloj gavo pakankamai gerus balus. Net apstulbau kai suzinojau jo draugas turejes 5 metiniam gavo 69 procentus. Kame teisybe?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:55:37 | Nuoroda
Idomu tai, kad dauguma kurie neislaike pazymiu metiniu vidurkis yra nuo 6 iki 8. As pats metini turejau 7, rasiniuose darydavau klaidu, taciau turinys ir siejimas buvo vos ne 10 balu, o suvokimuose visalaika buvau top 10 is klases ... Pries egza tikrai mokiaus, daug pritaikiau egzui ir cia sia tau neislaikiau.. O kiti kurie visa gyvenima nurashinejo po 40 - 50 gavo ... Tie kurie vos 4 turejo ~20 sugebejo gauti, o tie kurie 10 po 80 net yra ir po 50, 60 ... Manau nesamone tam nece ... Rashysiu apeliacija...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:56:42 | Nuoroda
impresija > kaip suprantu tavo padėtis irgi sunki, nors ir išlaikei. opis > ir pas mane, tie kas visai nesimokė gavo gan neblogai net išlaikė........
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 18:58:32 | Nuoroda
Pritariu, kad kažkas su lietuvių VBE negerai. Pas mus mokykloje rezultatai visiškai neatitinka bendrų pažymių. Až turėjau metiniame 10, gavau 87 procentus,iš bandomojo 100, bet dar nieko. Draugė mokėsi panašiai, turėjo 9, iš bandomojo gavo 83 balus. Šito valstybinio neišlaikė. Tie, kurie vos ištempė, 5ketais baigė, gavo 70-80....Nenormalu...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą