Keisti dalykai del LT VBE!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:09:49 | Nuoroda
Nelabai suprantu. Paskelbta jog patikrins tuos kodus iki liepos 16. Tai jeigu paaiškės, kad mano kodas buvo kitas ir aš iš tikro neišlaikiau, tai juk nebegalėsiu perlaikyt, nes perlaikymas šiom dienom bus. Tai dėl viso šio debiliško maišto prieš NEC, aš nebegausiu atestato dėl lietuvių (jei neišlaikiau). Ar taip supratau?
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:12:13 | Nuoroda
idomus variantas butu,tai ne vien tau tas galioja,cia visiems. na jei taip jie padarytu tai keliautu i teisma nx
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:15:37 | Nuoroda
kaip as noreciau kad nec'as susimautu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:20:00 | Nuoroda
Giljanas - labai realu. na bet as manau jog tokiu atveju jie jau ka nors sugalvos, galbut paliks esamus rezus, tik pakeis tiems, kurie gavo per mazai, ar kazkas panasaus.. nelabai isivaizduoju tokia situacija, jog daliai abiturientu nebus isduotas atestatas ir teks laukt metus cia jau nesamone butu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:24:03 | Nuoroda
... neabejokite, NEC jau yra ryškiai susimovęs.... tik ar ŠMM nenorės to nuslėpti? Nebent moksleivių atstovai parodytų savo nepaperkamumą. TUO labai ir tikime. Sėkmės jiems, už visus abiturientus ieškant tiesos. Matome- nesugriuvusi 2008 metų abiturientų laida:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:33:31 | Nuoroda
Tiksliai zinau,nes gal pries 15 min. mama skambino i neca del kodu pertikrinimo.Pavaduotoja Blazeviciene pasake,kad vyksta tikrinimas ir, kiek jau patikrino, nerado nei vieno neatitikimo. Dar padare tokia prielaida, kad koks 1% ir gali buti, bet tik 1 is 100%.Ir dar patvirtino, kad rezultatai tikrai nesikeis, nes nauja egzamino struktura,kuri reikalauja ivairiapusisku ziniu. As del viso ko nusiunciau zinute, tai kolkas rezultatas tas pats, nes sake, kad didzioji dalis kodu jau patikrinta, tai kas labai nervinasi- siuskit zinutes.
Žinutė parašyta: 2008-09-01 23:49:46 | Nuoroda

nesamone gawos su lt

Žinutė parašyta: 2009-03-15 21:56:19 | Nuoroda

bukit geri, pagelbekit :) atlieku toki tyrima apie aukstuju mokyklu pasirinkimo priezastis :) uzpildykite trumpa anketa :) netruks nei 3 minuciu :) aciu :) www.apklausa.lt/answerform.php?form=1825 2

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą