Gal kas VPU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 23:14:12 | Nuoroda
nu nzn... man su valstybiniais vos uztenka neakivaizdiniui.. nu gal vakariniui :/ nu nebent i kataliku tikyba stosi tada istosi su mokykliniais
Žinutė parašyta: 2008-06-30 23:33:50 | Nuoroda
dolewy man rodos kad vargiai i VPU su wisais MBE istosi, nebent kaip jau kazkas minejo i visai nepopuliare specialybe, bet tikrai abejoju, nes juk universitetas cia, net ne kolegija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 16:00:38 | Nuoroda
bliamba man labai viska sugadino tas lt VBE labai daug mokiausi ir dejau i ji daug vilciu, nes labai i VPU norejau...bet po jo visos viltys zlugo..aciu uz info...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 16:42:25 | Nuoroda
jeigu ką nors domintu istorija, galėčiau papasakoti, nes pati čia studijuoju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:23:41 | Nuoroda
Aš VPU istoriją prašyme ketvirtoje vietoje parašiau su mintim ' a fdrug neįstosiu į prieš tai tris istorijas VU'. Nes pagal praeitus metus, tai VPU surenku absoliutų maksimumą to stojamojo balo tai taip ir palikau keturias vietas ir nieko neberašiau, nes į VPU jei ką įstosiu lengvai.
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:00:13 | Nuoroda
Mise gal turi pazistamu kurie VPU lt filologija, socialine pedagogika, arba socialinius mokslus studijuoja?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:08:45 | Nuoroda
turiu pažįstamą kuri studijuoja lt filologija. dėl socialinės pedagogikos nieko nežinau ;D o kas studijuoja socialius mokslus, tai kiek žinau patenkinti yra
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:17:59 | Nuoroda
sweiki:) taj wat as ir zadu rasyti i VPU psichologija ir dar socialiniai mokslai,bet tiesa sakant neduoda ramybes kalbos kad VPU lb smukes o jau kitur tai lb abejoju kad is uniwersitetu istosiu,nes anglu pakiso koja tai gal kas gali daugiau apswiesti?ar tiesa kad po metu galima pereiti pwz psichologija studijuot i MRU? jei galima tai noreciau kuo daugiau ziniu apie VPU,nes tiesa sakant mokytoja tai wisai nenoriu but,del to dabar net znnau ka daryt,o prasyma jau reik uzpildyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:19:31 | Nuoroda
nai nai ani,kokie tavo egzu balai?;>*
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:23:07 | Nuoroda
mise as tau buciau nepaprastai dekinga jei duotum tos pazistamos skype arba pasta, tai butu man labai naudinga info, nes niekaip negaliu apsisprest
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:23:53 | Nuoroda
Su kokiais rezultatis stojat? ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-01 19:38:25 | Nuoroda
LT - 82 Ista - 62 Anglu (MBE) - 7 Bet rasysiu VPU ne pirmu numeriu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:07:29 | Nuoroda
skype aš jos nežinau, o ir prie interneto ji retai būna bet jeigu kažkas domina tai gal atsakyčiau į tavo klausimus, nes vistiek šį tą žinau ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:14:29 | Nuoroda
Mise, mane domintu su kokiais mazdaug balais ji istojo i VPU lt filologija, na gal ir kwailas kl. bet ar ten lb sunku mokytis, ta prasme kiti sako, kad vien kali ir kali, zodziu kad nieko idomaus ten nera, ir dar butu idomu suzinot ka ji zada veikt baigus sia specialybe (labai tau dekoju, kad padedi )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:35:47 | Nuoroda
na matai, kiek žmonių tiek ir nuomonių vieni sako kad tik kali, kitiem mokytis lengva, viskas priklauso nuo žmogaus. na stoji į tokią specialybę, kur knygų skaitymas yra labai svarbu tai jeigu šito nemėgsti arba mokytojai mokykloje nepratino, tai tada tie ir sako kad sunku. čia yra universitetas ir mokytis reikia. durniaus nevoliosi jeigu nori gerai mokytis ir gauti stipendija bet jeigu lietuvių kalba tave visada domino ir stoji ne todėl kad kažkur įstoti, tada manau mokytis bus nesunku ir patiks o kitais klausimais parašysiu vėliau nes pasiteiravau vienos panelės ten studijuojančios apie šią specialybę, tai kai tik ji man atrašys, pranešiu ir tau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:45:48 | Nuoroda
tai va, ta panelė sakė kad įstoja ir su nedideliais balais ji asmeniškai istojo su IST 32, LT testo 63 ir LT interpretacijos 70 (nes pernai gi mums buvo visai kitoks egzaminas ;D). ji iškarto įstojo į nemokama ir gavo stipendija. "na nėra labai lengva, bent jau pirmą pusmety kol dar nieko nežinai ir apsipranti, bet paskui viskas normaliai". o perspektyvos didelės, baigi bakaluara gali stoti į magistratūrą, pvz: žurnalistika, reklama ir t.t. tai va, vpu baigus tai nereiškia kad būsi tik mokytoja, puikiai gali prasisukti kur nors žurnaliste, redaktore, ar kokoj firmoj dokumentus tvarkyti, na viskas priklauso nuo tavęs ir tavo sugebėjimu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:54:21 | Nuoroda
tai kad i didele daly specialybiu VPU visiskai nesunku istot, pora valstybiniu turek issilaikes ir vsio, idomu kaip ten del gyvenimo salygu, reikia pasidomet...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 20:58:47 | Nuoroda
na jeigu tie valstybiniai virš kokių 30-40 procentų, tai tada taip, visai nesunku įstoti, o jeigu žymiai mažesni tai tada tik pasvajokit o kas dėl gyvenimo salygu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 21:06:02 | Nuoroda
rasiau 5 numeriu psichologija 10-12 lietuviu filologija bei socialine pedagogika D ir N...balai lietuviu 77 rusu 77 istorija 41 matieka mokyklinis 10 metiniai 9-10...tai bijau i pirmasias neistosiu tai gal bent i sias...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:23:52 | Nuoroda
Sveiki, as irgi turiu planu i VPU labai noreciau i socialinius mokslus, gal zinot kokie mano sansai? egzaminu rezultatai tokie: lietuviu 16 matematika 24 istorija 41 visi valstybiniai anglu kalbos metinis 9 isplestiniu kursu. buciau labai dekinga.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą