KAUNO kolegija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:22:58 | Nuoroda
Labai prasau, papasakokit kas zinot apie kauno kolegija. kas per destytojai, ar idomu ten studint ir t.t. kokie sios kolegijos trukumai? labai dekoju ir laukiu
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:44:15 | Nuoroda
i kokia spec zadi stot ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:18:44 | Nuoroda
Sweiki.. mane tajp pat domina kauno kolegija,ar sunku istoti?bandysiu lajme stosiu i wadyba..lajkiau mokyklinius;/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:50:16 | Nuoroda
nu nezinau pasiskaiciuok sawo balasios kolegojos skaiciuoklej ten tau iskart parasys ir maziausia bala praeitais metais istojusio. jie atvirai tai nelabai istosi su mokykliniais i sia kolegija. reikia bent 2 valstybiniu gana sunku cia istot
Žinutė parašyta: 2008-07-03 11:20:58 | Nuoroda
As dar tik busiu dvyliktoke o zadu laikyt 2 valstybinius tai tikrai.pagal balu skaiciuokle,susirasiau gan mazus balus(o ka cia gali zinoti),tai istoju... ir i verslo vadyba ir i teise ir i turizma...
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 12:57:32 | Nuoroda
o tai kokius balus tu skaitai "mažais"? į KK įstoti tai tas pats kas du pirštus ap******, jei pagr dalykų tavo norimai spec. valstybinius laikai. vat mano pažystama įstojo į ekonomiką rodos, tai ten per egzus dėstytojas iš patalpos išeina, kaip ten jiems px man rodos, tik medicinos fakultete ten bus ka veikti, bet kituose manyčiau, nėra įpatingai sunku įstoti, tik reikia mokintis p.s. jei nereikia lietuvių valstybinio, patariu jo ir nesiimti, imti mokyklinį, nes daug grūzo dėl jo bubo, nors ir išlaikiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 13:15:46 | Nuoroda
tikrai nera lengva istot. su mokykliniais be sansu patys galit paziuret ir nereikia kalbet,kad cia istot tas ptas kas 2 pirstus apmyst beje,jei stoji i sia kolegija reikia vaziuot i kauna prasyma pildyt? kazkur girdejau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 18:39:20 | Nuoroda
As tai dokumentus wesiu i kauno kolegija..o i neikiwajzdini ar pawyktu man su mokykliniais istoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 19:20:45 | Nuoroda
tai tu pasiskaiciuok sawo balus kauko swetaineje. siaip kiek pastebejau tai toks pats balas ir dienininiam ir neakivaizdziai. nu bet ziurint kokie tavo mokykliniai? jei neblogai islaikei tai istosi bet i verslo vadyba nemanau lyginant su praeitais metais nebent siemet mazesnis konkursas,nes dar 2006 tai buvo imanoma ir su mokykliniais istot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 20:22:24 | Nuoroda
Kur ir detis rejks.. i zemke nebent
Žinutė parašyta: 2008-12-06 15:45:42 | Nuoroda

sweiki domuntu toks klausimelis ar sinku istoti i kano kolegija?ir ar yra cia studijuojanciu viesojo maitinimo inzinerija?a r i sia spec sunku istoti? kokie konkursai.? is anksto dekoju uz atsakymus..:)

Žinutė parašyta: 2009-01-04 15:56:23 | Nuoroda

Sveiki :)

o ka girdet apie burnos higiena ar farmakotechnika?gal yra studijuojanciu ? :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-02 21:02:22 | Nuoroda

Kas akuserija cia studijuojat?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą