Dokumentų registracija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 18:58:33 | Nuoroda
Žodžiu taip. Kuriu temą tiems, kam nebereikia terliotis su prašymais - registracija jau prasideda rytoj. Jei tokia tema yra, ignorinkit. Pirmas klausimas dėl papildomų dokumentų. Cituoju vieno dokumento aprašymą "Suaugusiųjų mokymo centro pažyma apie metinius dalykų pažymius (JEIGU JIE REIKALINGI KONKURSINIAM BALUI APSKAIČIUOTI) arba notaro patvirtintas šio dokumento nuorašas." Nesuprantu, ar tą pažymą turi pateikti visi besiregistruojantieji, ar yra kažkokios kitos sąlygos? Jei taip, iš kur man ją ištraukti? O galima neturėti tos pažymos? Ir kitokie klausimai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 19:37:45 | Nuoroda
Jei lankei tą suaugusiųjų mokymo centrą ten ir kreipkis dėl tos pažymos. Jei ne, tai tau jos nereikia, o jei ir reiktų negautum. P.S. Čia ~30 proc. klausiančiųjų bent oreantuojasi aplinkoj? Susidaro toks vaizdas, kad išviso yra kątik gimę...
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:31:06 | Nuoroda
O as norejau pasiteirauti ar registruojant docus reikia tu kazkokiu lapu (ar lapo), kuriuos gauni kai priduodi prasyma? Mat man ji sake atsius pastu, bet kadangi buvo ilgasis savaitgalis tai dar nespejau gauti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:51:01 | Nuoroda
Oho, kiek nesavarankiškos liaudies.. ...ką padarysi
Žinutė parašyta: 2008-07-08 23:12:26 | Nuoroda
O as norejau pasiteirauti ar registruojant docus reikia tu kazkokiu lapu (ar lapo), kuriuos gauni kai priduodi prasyma? Mat man ji sake atsius pastu, bet kadangi buvo ilgasis savaitgalis tai dar nespejau gauti. Man, kai tą lapą padavė, sakė, kad būtinai jį registruojant dokumentus turėt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 00:27:37 | Nuoroda
Galit ivardinti 'to lapo' pavadinima, prasau? Registracijos pazyma? Cia galioja tiems, kurie nese prasymus 'gyvai'? BP taisyklese jokiu papildomu 'lapu' kaip ir nenurodyta nesti.
Žinutė parašyta: 2008-07-09 09:40:00 | Nuoroda
na tai jeigu tu karut nesi prasyma ir atestata, tai tu niekaip negali tureti to lapo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 10:23:55 | Nuoroda
Erm.. Tai registracijos lapa kazkoki pastu atsius? Siaip nieko nedave ir nieko net neuzsimine apie tai, tiesiog paeme prasyma ir pasake viskas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 12:39:29 | Nuoroda
Nu sorry...kai as nesiau paduoti prasyma ( gyvai ) man mergina visus kodus viska viska suvede i kompa...isspauzdino toki lapa su visom tom studiju formom, kodais, kuriuos rasiau ir atidave ta lapa gal jums vis del to reikejo ju pasiklaust ar nieko neduosit ar pan o ne forume klaust
Žinutė parašyta: 2008-07-09 12:47:03 | Nuoroda
del dievo meiles,pasiskaitykit kita foruma.ten viskas parasyta po daug kartu
Žinutė parašyta: 2008-07-09 13:50:14 | Nuoroda
-Minde-, atsiunčia paštu, man per 2 darbo dienas atsiuntė O šiaip pritariu ruduopasauliu, jau kitose temose aprašyta, kaip, kas, kur...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 16:22:12 | Nuoroda
registruojant prasyma butinas atetstato oroginalas ar galima ir notaro patvirtinta kopija?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 18:20:26 | Nuoroda
Registruojant prašymą nei atestato nei jo kopijos nereikia.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą