VU ar ISM ekonomika. Pliusai minusai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:17:37 | Nuoroda
Bet aš jau dabar pripratau juk šuo ir kariamas pripranta, vis viena turbūt studijuosiu vu, tik kitam fakultete o gal jis man irgi mielas pasidarė, dabar jau negaliu atsisveikinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:18:58 | Nuoroda
ka studijuosi? tu ekonomiste kolkas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:23:35 | Nuoroda
ne, ne ekonomistė, aš tik variau ant jūsų fakulteto, nes teko sutikti daug liūdnų veidų, vos ne šmėklų turbūt studijuosiu žurnalistiką, atradau gyvenimo pašaukimą, nors ekonomika su visom savo infliacijom labai labai patinka
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:25:17 | Nuoroda
Smagiai diskutuojate, bet aiškiai pamirštate vieną šito dalyko dimensiją (tiesiai iš socialinės psichologijos srities) - gabesni ir, pasakykim taip, protingesni žmonės kritiškiau vertina situacijas. Savaime suprantama, kad tai galima pritaikyti ir vertinant studžių atsiliepimuos apie ISM ir VU. Štai jabadabadu teigia, kad nežino nei vieno studijomis patenkinto EF studento, gi ISM studentai yra įsitikinę, kad mokosi geriausiame hm... ekonomikos/vadybos universitete (iš patirties sakau ). Bet ar tai tikrai reiškia VU < ISM? Gal tiesiog VU studentų požiūris - kritiškesnis, lūkesčiai studijų programai - aukštesni, o ISM tiesiog paperka bestudijuojančius viešųjų ryšių triukais?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:32:30 | Nuoroda
jabadaba papasakok ka smeklos tau skundesi...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:41:47 | Nuoroda
Mano nuomone, ISM tikrai sugeba puikiai "gaminti" reklamą apie save ir neneigsiu to fakto, kad dauguma stojančių į vu tikrai gabesni, protingesni ir labiau mąstatntys žmonės palyginus su stojančiais į ism. Bet mano nuomone, ekonomika tokia sfera, kuri turi eiti koja kojon su šiuolaikiniu gyvenimo tempu, o šiuo atveju, vu ekonomikos fakultete tikrai yra vos vienas kitas, nors stop, nieko daugiau nebesakau, nes bijau pasakyti netiesą, nenoriu skleisti nepagrįstų gandų ( na kad ir tokių, kad mokomasi iš sovietinių laikų vadovėlių). Žodžiu, tikrai nenoriu vadovautis nuogirdomis, nesimokau aš vu ekonomikos fakultete, todėl negaliu kišti, kad ir kaip norėčiau, savo tikra patirtimi ir realiais faktais nepagrįstos nuomonės, nesimokau ir isme. manau, kad norint "kokybiškai" palyginti šias dvi mokslo institucijas, reiktų būti pabuvojus ir ten, ir ten, o dabar tai tėra kalbomis iš vienos ar kitos varpinės.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:48:00 | Nuoroda
ne, is sovietiniu nesimokom. Mikroeko. mokemes is 2005metu knygos, is jos visas pasaulis mokosi, ir papildoma knygute 2001 metu, rase destytojai VU
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:50:57 | Nuoroda
Forever_Raver, nuraminai va šitas buvo vienas iš gandų.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:53:16 | Nuoroda
tai matyt temos autoriaus baimes irgi nerimas taippat nepagristi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:02:45 | Nuoroda
Ekonomikos lietuvoj išvis neverta studijuoti. Pati ta šalis, kuri nesugeba niekaip savo ekonominių problemų sutvarkyti. Politikai išvis vien tik šneka apie visokius būdus, kaip kovoti su infliacija, bet bijo prarasti rinkėjus, nes juk tie būdai paparastam rinkėjui atrodo nesąmoningi ir visuomenei yra ganėtinai skausmingi. Juk mažindami mokesčius jie išvis kelia infliacijos kartelę. Na bet tai ne į temą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:17:43 | Nuoroda
Dėl nevykėlių poltikų neverta Lietuvoje studijuoti ekonomikos? O ka siūlai? Dabartiniai politikai yra labai atitolę nuo tokio dalyko kaip ekonomika, tai parodo balsavimas dėl rezoliucijos, kuria siekiama atskirti litą nuo euro, kai niekas net nežinojo už ką balsuoja, o paskui per žinias teisinasi, kad norėjo tik gero Lietuvai. Čia gal neišsamiai ir taip pat ne į temą, tik tiek norėjau pasakyti, kad kol Lietuvoje nesusitvarkys politinė kultūra apie ekonomiškai brandžius, apgalvotus, naudingus sprendimus tenka tik pasvajoti
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:29:32 | Nuoroda
Ekonomikos lietuvoj išvis neverta studijuoti. Pati ta šalis, kuri nesugeba niekaip savo ekonominių problemų sutvarkyti. Politinius sprendimus priima politikai, o ne ekonomikos ekspertai. Štai privačiame sektoriuje Lietuvoje iškepti ekonomistai dirba ir, rodos, dangus negriūva, įmonės klesti. Be abejo, neagituosiu lietuviško aukštojo mokslo naudai, nes kokybės čia tikrai nerasta ir diskutuoti tegalima tik apie vietos lygmens skirtumus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:33:24 | Nuoroda
ArunaiM, o tu nepagalvojai, kad dauguma Lietuvos politikų, ypač atsakingų už šalies ūkį, ekonominę raidą, buvo ruošti tų pačių dėstytojų, kurie dar ir dabar moko studentus. Galbūt jų požiūris dabar yra pakitęs, tačiau žmogui, gimusiam, augusiam kitokioj terpėje vis viena sunkiau perimti naujoves negu kad mums, iš esmės jau užaugusiems jau nepriklausomoje šalyje. O dėstytojų, sugebančių į ekonomiką žvelgti kitu žvilgsniu, beveik neturime, todėl ekonomikos paruošimo lygis yra tiesiogiai proporcingas ekonominei situacijai Lietuvoje. Bet čia jau off topicas, tuoj kas aprėks, kad ne į temą šnekam
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:38:47 | Nuoroda
Stai Pypkė baiges tik partine mokykla, o TVM diploma jam tiesiai namoliuva atveze.
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:40:54 | Nuoroda
o tu nepagalvojai, kad dauguma Lietuvos politikų, ypač atsakingų už šalies ūkį, ekonominę raidą, buvo ruošti tų pačių dėstytojų, kurie dar ir dabar moko studentus Netiesa. Nustebtum sužinojusi ką baigę mūsų politikai (yra ir nieko nebaigusių, bet čia tšš... niekam nesakyk). )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:42:35 | Nuoroda
pasikartosiu, senoji politikų karta mokėsi pas tuos pačius ekonomikos ekspertus dar tebedirbančius universitetuose. O privataus sektoriaus ekonomistai turi daugiau galimybių stažuotis, kelti savo kvalifikacinį lygį. Kodėl dauguma jų skundžiasi, kad jų tiesioginiame darbe sunku panaudoti teoriją, įgytą universitete, jie turi iš naujo mokytis verslo principų. O kad mūsų privataus sektoriaus įmonės labai klesti, irgi drįsčiau abejoti, nes nebelieka smulakus verslo, susikūrė kelios stambios įmonės, kurios, valdžios institucijų dėka, iš rinkos išstūmė mažuosius, kai kitose šalyse stengiamasi išsaugoti smulkųjį verslą kaip šiokią tokią atsvarą stambioms įmonėms. Žodžiu, ši diskusija tikrai jau dabr nei apie ism, nei apie vu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:45:39 | Nuoroda
mano netas nespėja taip greita reaguoti Rasheed, niekam nesakysiu, šiaip reiktų man pačiai pasidomėti, ką jie baigę. Turbūt labai mažai jie išvis apie ekonomiką žino Nors mano viena dėstytoja pasakojo, kad vienas gan įžymus politikas mokėsi pas ją ekonomikos, bet dabar tokių nesąmonių daro, kad net baisu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:48:36 | Nuoroda
Forever_Raver, ne tik maistas, bet ir diplomas su pristatymu į namus DDD
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:49:52 | Nuoroda
Stai Pypkė baiges tik partine mokykla, o TVM diploma jam tiesiai namoliuva atveze. Kirkilas, šiaip, restauratorius.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:50:35 | Nuoroda
kaip uspaskiui is plexanovo istituto
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą