Ieskau zmogaus, nuomotis buta Vilniuj :P
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 13:20:10 | Nuoroda
Trumpai, aiskiai: gal yra norinciu turet normalu kambarioka Vilniuje? Ieskau buto, jei atsirastu pasiulymu, mane surasti ir pasikalbeti butu galima skypefind: yamas17 P.S. Esu garantuotas, kad mokysiuos geodezijos, VGTU. Gal atsiras bendraminciu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 22:22:30 | Nuoroda
sveikas . mano pageidavimu sarase taip pat si specialybe viena is pirmuju nors pirmoj vietoj statybu indzinerija . o siaip kokiok vietoj mazdaug noretum nuomuotis keliese ir kokia kaina apytiksliai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 11:59:56 | Nuoroda
Man butu geriau, kad tai butu vieta, kuo arciau sauletekio rumu. Pvz antakalnis, zirmunai. Bet is esmes nera didelio skirtumo, svarbu kazka normalesnio uzciuopt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 12:02:18 | Nuoroda
Dar papildau, kaina neturetu virsyt 400lt, o kas del gyvenimo, tai manau, 2iese - 4iese... Nera didelio skirtumo asmeniskai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 14:33:40 | Nuoroda
siaip as irgi panasiai tokiosio vietose noreciau nuomotis.mano manymu kad tokioj sumuj tilptume reiktu nuomotis buta 4 ar net 5-iese nes aki uzmeciau tai kainos buvo virs stukos nezinau labai nesigilinau gal gerai paieskkojus butu ir pigiau rasti. ir siap is kur tu ? gal jau esi ka nors nusiziurejes ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 14:41:17 | Nuoroda
o siap reiktu paskubeti nes kiek cia beliko o paskuj prasides tikras antpludis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 17:19:24 | Nuoroda
Is Kretingos as. Turejau pora pasiulymu, bet tikrai dar nieko nezinau, ieskau pats...
Žinutė parašyta: 2008-07-18 17:51:02 | Nuoroda
As taip pat tikiuosi studijuosiu VGTU, bet inzinerine informatika. Vienas pazystamas sake, kad gauti baraka lb mazai sansu, nors mano gyv. padetis jau nlb gera. P.s. esu is Mazeikiu. Aisku as nenuleisiu ranku, ismeginsiu visus budus gauti ta baraka. O blogiausiu atveju reik jau turet ir kambarioka ir kambari. Kad netektu gyventi gatveje
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-19 13:48:45 | Nuoroda
Siaip gali pabandyt nebutinai VGTU baraka gaut, pvz vienas mano pazystamas mokosi vgtu o gyvena vilniaus kolegijos bendrabuty. Siulau nueiti ir pasitarti ten
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 20:45:22 | Nuoroda
sveiki:) isojau i viko:) gal kas zino nebrangiai kas nuomuotu butus?:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą