Gal kas stojate y psichologija?kokiais balais?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 08:56:10 | Nuoroda
sweiki, labai butu idomu suzinoti kokias balais stojate y psichologija Kokie uniwersitetai Kaip manote kokios perspektywos baigus sia specialybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 08:58:42 | Nuoroda
viewtopic.php?f=4&t=23914&start=0 o tavieji kokie?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 09:11:03 | Nuoroda
Ups, tos temos nepamaciau mano egzaminu rezultatai yra gedingi. as wisiskai bewiltiska... Anglu 47 Matematika 73 Lietuwiu 83 Istorija 56 Gal bent jau y Ku turiu wilties istoti ar y MRU???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 09:24:56 | Nuoroda
skaičiuok balus ir lygink su praeitų metų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 09:54:44 | Nuoroda
bewiltiska....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 09:55:23 | Nuoroda
Tikrai? O VDU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 10:12:03 | Nuoroda
VDU neistosiu tikrai, nes kazkur gale parasiau. Girdejau, kad pasikeite tas balu skaiciawimas, bet as pagal ta sena skaiciawau. Paskutine mano wiltis yra KU...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 10:51:04 | Nuoroda
na KU ir MRU tai gal jau ir nereikėtų lygint įterpiant tą "ar".. į MRU su tokiais balais neakivaizdinės tik įmanomos.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 11:14:16 | Nuoroda
O kodėl tu nori į psichologiją? Man labai patinka, kad čia konkursai yra dideli ir bet kas negali studijuoti. Egzaminai, kaip jau čia bebūtų, atskleidžia ir žmogaus atsakingą požiūrį, ir loginį bei analitinį mąstymą, kas tokios profesijos žmogui yra labai svarbu. Ar tu tikrai žinai, kad galėtum būti gera psichologė ir tinkamai suteikti pagalbą?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 11:31:57 | Nuoroda
geras čia nuo tokių klausimų ir reikėjo pradėt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 12:50:30 | Nuoroda
Psichologija yra mano swajone ir as jos tikrai neatsisakysiu. gal ir per mazai pastangu idejau jos siekiant, bet bandysiu wisais imanomais budais ten istoti Tikiuosi bent y mokama pawyx istoti....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 12:54:58 | Nuoroda
Vandenie (kažkaip įdomiai skamba tavo nick'o kreipinys ), gaila bet aukštas konkursas neapsaugo nuo nemotyvuotai stojančių abiturientų. Yra begalės labai gerai egzaminus išlaikiusiųjų, bet, deja, neturinčių pašaukimo niekam... Tai ir renkasi bet ką... Apmaudu, bet taip yra visose specialybėse Ir prasčiau išlaikyti egzaminai nebūtinai parodo, jog žmogus neturi tai sričiai pašaukimo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 12:59:45 | Nuoroda
Sutinku su meema! wisuomeneje yra priimta, kad swarbu baigti aukstaji ir wisai neswarbu ka. Manau, kad swarbiausia pasirinkti sau artima specialybe...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 14:25:27 | Nuoroda
nu as su matkes 84 , anglu 78 , lietuviu 19 y psichologija mru bandau bet nebent y mokama pasiseks ;]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 14:30:12 | Nuoroda
Tikrai y mokama istotum...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 14:33:38 | Nuoroda
nu konkursinis tik 16.51... ;]] o paskutinisy vf anais metais buwo 17,06 . nu visko gali but nes krites balas bus seips metais ;]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 17:34:04 | Nuoroda
mano į vu 1848. pagal pernai metus laisvai įstoju, bet o ką dabar man žinot, gal balas ims ir pakils. buvau įsitikinęs, kad įstosiu, dabar jau neramu daros
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 17:41:19 | Nuoroda
waxmade, bėk į kitą psichologijos temą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 23:10:44 | Nuoroda
Dorote, ar gali atsakyti į klausimą, kodėl tu nori į psichologiją? Arba jeigu tavo vienintelis argumentas: "Tai visada buvo mano svajonė", tada paklausiu kitaip - kodėl psichologija yra tavo svajonė? Pritariu meem'os minčiai, kad aukštas konkursinis balas nėra motyvacijos rodiklis, bet prastai išlaikyti egzaminai, kurie reikalingi ne tik kaip formalumas, jau parodo, kad greičiausiai žmogus nelabai tinkamas tai specialybei. Psichologas turi turėti gerą loginį mąstymą (tai šiek tiek gali padėti nustatyti matematikos egzaminas: jeigu loginis mąstymas yra, rezultatas bus neblogas), turi neturėti problemų su minčių dėstymu ir analitiniu mąstymu, ką turėjo parodyti šių metų lietuvių kalbos egzaminas, jeigu jis buvo ištaisytas objektyviai. Labai svarbu ir atsakingas požiūris, o atsakingas žmogus retai leidžia sau blogai išlaikyti egzaminus, jeigu žino, kad jų rezultatai bus reikalingi. Nesiginčysiu, išimčių būna visur, bet jų nebūna daug. Mano giliu įsitikinimu, psichologijos studijas rinktis reikia ypač atsakingai, nes dirbti reikės su žmonėmis ir prastas psichologas gali ne padėti, o dar ir pakenkti. Jeigu būsi prastas statybininkas, tave išmes iš darbo, nes tavo pastatytas namas sugrius - nieko nepaslėpsi. Jeigu būsi virėjas ir gaminsi nevykusiai, tai puikiai matys visi. Su psichologija yra truputį kitaip, nes dirbi su žmogumi privačiai ir pašaliniai asmenys negali matyti tavo broko, todėl man labai pikta dėl žmonių, būsiančių psichologais, kurie jais tikrai negali būti. Savo galimybių pervertimas yra per dažnas reiškinys ir man labai panašu, kad čia yra vienas iš tų dažnų atvejų. Studijuoti psichologiją ir padėti žmonėms labai norėčiau ir pati. Egzaminų rezultatus turiu puikius, bet negaliu sau leisti rinktis šitos specialybės, nes žinau, kad greičiausiai nesugebėčiau tokio darbo dirbti tobulai, o būtent šitoje srityje netobulumo turi būti kiek įmanoma mažiau.
Žinutė parašyta: 2008-07-18 23:15:41 | Nuoroda
galima ir moksliniuose tyrimuose, ir personalo vadyboje, ir t.t. dirbti. tam reikalingos kitos savybes
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą