Mokymosi būdai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 14:57:03 | Nuoroda
Sveiki, žmogučiai. Štai iškilo man klausimas ar žinote kokių nors neįprastų, netradicinių, o gal labai originalių būdų kaip mokytis? Ar vis dėlto liekat ištikimi tam senam kalimo metodui?
Žinutė parašyta: 2008-07-21 16:44:26 | Nuoroda
Nupasakosiu kaip universitete žmonės mokosi, po kol kas iš gerosios pusės. Pirmasis mėnesis, klausaisi ir viską užsirašinėji, bet realiai to giliai neimi į galvą. Stengiesi per pirmą mėnesį jeigu galima atsiskaityti visas arba beveik visas praktines užduotis. Antras mėnesis, klausaisi ir viską užsirašinėji, praktikos jau nėra arba liko mažai. Liko iki kontrolinio 2-4 savaitės, sakai, kad jau mokytis laikas. Viena savaitė, antra savaitė, trečia savaitė ir galiausiai eina ketvirta. Pirmadienis (sakai, kad jau tikrai laikas mokytis), antradienis, trečiadienis (na viskas, jau po simsonų tikrai pradėsi mokytis), ketvirtadienis (darosi baisu ir tvirti, kad tu bukas ir laikas mokytis), penktadienis (na gi penktadienio filmai, nieko tokio, kitą dieną pasimokysi, laiko pakankamai daug), šeštadienis (velnias, gi kontrolinis artėja, na gal permeti akimis ką reikėtų mokėti, na daug, nueiti žiūrėti filmą), sekmadienis (Dieve mano, gi rytoj kontrolinis, o tu kaip durnius visas keturias savaites nieko nenuveikei), būtent paskutiniosiomis dienomis pasireiškia unikalus studento gabumai išmokti viską. Jeigu viską rašei ir klauseisi, tai nebus jau taip sunku, tereikės prisiminti daugiau ir paspręsti kelis uždavinius, misija įvykdoma. Jeigu to nedarei, studentas pasiekia kritinį panikos tašką, laikas bėga tris kartus greičiau ir dažniausiai rezultatai labai prasti. Trečias mėnesis, ach... Pagaliau jau poilsis, dar pusė semestro iki egzamino (svajonėse), sakom, kad laikas ruoštis egzaminams ir parodyti labai gerus rezultatus, aišku savaitės bėga ir jau ateina sesija, na ir panašiu principu kaip kontroliniui mokomasi jau net keletui egzaminų iš viso kurso. T.y. Vienas dėstytojas klausia studento ar jis moka tam tikrą dalyką, o studentams atsako jam, - O kada egzaminas? Realiai tai jeigu mokysiesi nuo pat pradžių (kažkodėl visi taip sakom, bet realiai misija neįmanoma, bet gi įmanoma turi būti), tai bus labai lengva. Aišku klausykis visko ir rašytis privaloma. O realiai studentas mokosi tik mažąją dalį semestro laiko.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 16:50:26 | Nuoroda
david'o mokymosi aprašymas man labai priminė mano ruošimąsi istorijos egzaminui ketinau labai gerai jam pasiruošti: viskas, pradedu nuo Naujų metų... Na gerai, nuo Šimtadienio Et, spėsiu išmokt ir po Paskutinio skambučio Galų gale, pasiruošiau per 5 dienas iki egzamino Ir rezultatas netgi labai geras
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 16:54:47 | Nuoroda
Patiko man tas aprašymas . Na mokykloje taip ir mokiausi kaip rašo david...na nzn, egzaminų rezultatai nenuvylė
Žinutė parašyta: 2008-07-21 16:58:44 | Nuoroda
meema, aš istorijos egzaminui "tipo" turėjau nuo praeitos vasaros imti savarankiškai mokytis ir papildomai skaityti Tada nuo rudens atostogų, nuo Kalėdų, po šimtadienio, nuo Velykų atostogų... Užtat savaitę iki egzamino sąžiningai atariau ir 96% surinkau
Žinutė parašyta: 2008-07-21 17:02:33 | Nuoroda
O tu pamėgink 7 egzaminam pasiruošti... Tai kankynė. Tarkim algoritmų teorija, kurios daug kas neišlaiko (čia iš mano studijų). Gerai moki tik teorija, neišlaikei, gerai moki tik uždavinius, neišlaikei, labai gerai moki kažkurį ir dar kiek kito, neišlaikei. Juokingiausia būna, kai kuri dvi valandas ir tik tris uždavinukus, kurie užsirašo labai trumpai... O tada mirksi akytėmis ir galvoji apie gerą gyvenimą...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 17:04:45 | Nuoroda
Bet užtai studijuoji svajonių specialybę (?) na juk vis tiek tau patinka tai, ką darai, tiesa?
Žinutė parašyta: 2008-07-21 17:07:27 | Nuoroda
Tai aišku patinka, kitaip nebūčiau kur esu, o stengčiausi patekti ten kur noriu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 17:08:38 | Nuoroda
Vadinasi, tai - ne kankynė
Žinutė parašyta: 2008-07-21 17:12:53 | Nuoroda
Supranti, be tavo specialybės ypač pirmajame kurse yra labai daug kitų dalykų, taigi nesimokai vien kas pagal specialybę yra skirta.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 17:15:05 | Nuoroda
Hm, čia kažkaip piktai nuskambėjo, maždaug - neaiškink čia man, vis tiek aš geriau žinau iš tiesų aš labai džiaugiuosi už tuos žmones, kurie turi savo svajonę ir sėkmingai jos siekia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 17:52:15 | Nuoroda
Mano svajonėse knygų graužimas, kiaurų naktų praleidimas prie pc ieškant informacijos, išlaikyti egzai nepriekaištingai, o galiausiai, FINALE - dirbti pagal specialybę ir tyliai kentėti valdžios pažeminimus, arti už kitus kolegas, nematyt šeimos ir vaikų bei šiaip šūdiną gyvenimą ir neidomų gyvent... Lavonai! "svajonių specialybė", "svajonių specialybė"... Bus linksma, kai paaiškės, kad ne į tuos kerzus įsiropštėt, nuoširdžiai pasidžiaugsiu jūsų nesėkmėm. Fu! Ohhhh yeahh! System Of A Down rocks! IR dar kašis šiandien Oi laukiam laukiam... ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 18:02:23 | Nuoroda
Jei norim gyventi puikiai, reikia atarti savo jaunystę ir senatvė bus graži. Bet visko norisi dabar !
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 18:18:14 | Nuoroda
Senatve nebuna grazi...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 19:20:33 | Nuoroda
The End, tavo nepasitenkinimas man virste virto pro monitorių ;DDD
Žinutė parašyta: 2008-07-21 19:29:20 | Nuoroda
sauni perspektyva
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 19:52:56 | Nuoroda
nesutinku su varles teiginiu, kad atart reikia dabar, jaunystėj. Reikia išmokti gyventi viską suderinant - mokymąsi ir mėgavimąsi gyvenimu. Paskui labai skaudės širdį senatvėj.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 22:11:10 | Nuoroda
aš truputėlį hiperbolizavau. Bet tavo žodžiuose yra tiesos.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-22 01:52:22 | Nuoroda
Manu_kose, tai reiskia gerai perteikiau savo emocijas rasymo metu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 13:00:22 | Nuoroda
Taip ;] Ir šiaip, pritariu tau ;]] Svajonių specialybė...kažkaip per daug suidealizuota, o kaip visi žinome - tobulybės nėr
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą