VU Visuomenes Sveikata
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-22 22:58:43 | Nuoroda
na ka, mielieji, pasidalinkit savo balais, kas rase sia specialybe pats visuomenes sveikata rasiau antroj vietoj, taciau ganetinai abejoju, ar man ten patiks...mano balas 1729...jau banalybe tapes klausimas: yra sansu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 08:15:01 | Nuoroda
Pawlyzai, istot , tai gal ir istosi, tiktai nenoriu gadint nuotaikos. Mano puske mokosi visuomenes sveikatoj, simet bus 4- kurse, vienu zodziu, reikalavimai o-ho-ho beveik taip , kaip medicinoj, daug nereikalingu dalyku prikista, turejo ir skolu, gal is fiziologojos, bet issikapste.Kita vertus ,kur lengva univere mf mokytis Puske sake , jeigu griztu laikas atgal , stotu i ekologija, nes ten nors mokytis idomiau, daug praktikos ir t.t. Bet vistiek, nenukabink nosies, viskas bus gerai, ir del saves taip tikiuosi. Semes
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:35:00 | Nuoroda
na va, istojau cia kas dar ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 16:18:47 | Nuoroda
Aš dar čia.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 16:46:07 | Nuoroda
Dėl to, kad sunku... mano sesė mokosi visuomenės sveikatą. Palyginti su medicinos ar ergoterapijos studentais, žymiai mažiau mokosi, sakė, palyginti su jais, čia atostogos. O be to, mūsų bus pagal naują programą, anatamijos kursas lyg siauresnis, o ir lotynų bei lietuvių kalbos pirmam kurse nebus, kiek teko girdėt. Taip, kad negąsdinkit. Beje, palieku skype dyniad arba paštą . Įdomu su visais būsimais kursiokais susipažint.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą