Visi, kas istojo i VU visuomenes sveikata, come here ;)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 17:25:52 | Nuoroda
Na ka, busimieji kolegos. Visu pirma, sveikinu visus iveikusius pirmaji, t.y., stojimo etapa kokios nuotaikos cia istojus? kokie jusu balai? dziaugiates? p.s. pats asmeniskai nelabai ka nutuokiu apie sia studiju sriti, bet tikiuosi, kad "pagausiu kabli" ir patiks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 18:58:37 | Nuoroda
hey As irgi cia istojau...labai norejau medicinos,deja,egzai nuvyle gal patiks visuomenes sveikata
Žinutė parašyta: 2008-07-23 23:43:58 | Nuoroda
nasty_pupa...mano lygiai tokia pat situacija gal po metu galima kaip nors bandyt "persokt" i ten?
Žinutė parašyta: 2008-07-24 09:56:13 | Nuoroda
na gi, kodel cia visi tokie tylus, visuomenes sveikatininkai? bet kaip musus specialybe krutai angliskai skamba society's health arba the health of society jega, ane? p.s. visi busimi kolegos gali susirasti mane skype'je adresu pawlyzas1 arba parasyti e-mail'a adresu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 21:23:33 | Nuoroda
Sveiki sveiki, sveikinu įstojus. Būsiu Jūsų kuratorė.Taip pat susitiksim ir kuomet atnešit dokus į VU.Laukiam laukiam ;] Džiaukitės,kad būsit čia. Galiu pasakyt,kad grupėj bus 40 žmonių,o tai gana daug.Rugsėjį pasistengsim visi susipažint,o bet tačiau galit pažindintis ir dabar.Taigi smagios vasaros.Jeigu kils klausimų:
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 13:53:56 | Nuoroda
ka tik grizhau ish vu, kur pridaviau dokus=) visuomenes sveikata 1mu numeriu rashiau, ten ir istojau =) kadangi musu nedaug tai ishties puiku kad pradedam pazhindintis chia=)
Žinutė parašyta: 2008-07-25 15:21:05 | Nuoroda
tai gi, kaip jau uzsiminiau, galit mane susisaudyti skypej jau yra pasireiske apie 10 zmoniu, taigi truksta dar 30
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 20:01:19 | Nuoroda
ej as ir cia bet manau paulius jau mane priskaiciavo as tai manau man cia patiks pirmadieni vesiu dokus tai tikiuosi tenais dar sutiksiu bendrakursiu
Žinutė parašyta: 2008-07-25 21:24:31 | Nuoroda
labas labas labas musu burys pasitinka tave placiai isskestom rankom tai aisku, kad jau priskaiciavom junkis i musu skype gretas mano nickas pawlyzas1, susirask p.s. as irgi pirmadieni vezu, tai gal susitiksim tik man dar pas notara reiks uzbegt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 16:25:11 | Nuoroda
pasirodo tikrai sukuriau bereikalingai antra tema nors atrodo taip atidziai ieskojau bet niekis.. tai vat,sveiki visi bendramoksliai as taip pat cia istojau ir labai noriu susipazinti su visais,tad nepraleisiu progos prisijungti skypeje.aisku,jei jus nieko pries
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 17:03:43 | Nuoroda
Prisijunk ir mane skype dyniad
Žinutė parašyta: 2008-07-26 19:30:30 | Nuoroda
strazdanyte ar tai strazdanele, koks ten tavo nickas tai aisku, kad nieko pries kuo daugiau musu, tuo geriau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 19:45:02 | Nuoroda
oooo sweiki mielieji bendrakursiai kazkaip ziuriu wisi nusiwyle kad istojo i visuomenes sweikata... as pwz rasiau 1 numeriu ir dziaugiuosi kad patekau taigi.. kaip wasara? is kur esat? waziuojat i stowykla?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-26 20:12:49 | Nuoroda
Aš asmeniškai irgi džiaugiuosi, nes ją vienintelę ir terašiau. Nenori per skype susisiekt? Mes ten visi daugiau mažiau bendraujam, žymiai patogiau negu čia. Bent jau man.
Žinutė parašyta: 2008-07-26 21:04:29 | Nuoroda
jo. laukiam skypej mano nickas pawlyzas1 ( jau atsibodo ji kartot visiem ) ... pats esu, em, turbut jau vilnietis skaitausi i stovykla tikriausiai varysiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 08:47:15 | Nuoroda
SvEiKi VISI Bendrakursiai !!! Matau zmones linksmi tai ir mokslai manau tikrai neprailgs norisi su visais susipazhint, o kas ten gidet apie fuxu stovykla gal zinot ?
Žinutė parašyta: 2008-07-28 13:10:03 | Nuoroda
na va, snd jau visus dokus pridaviau kas is visuomenes sveikatininku planuoja i fux'u stovykla? p.s. sia sav as daugiau busiu offline, nes jau virsijau intereneto limita :O
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 16:07:50 | Nuoroda
Kiek teko girdėt, stovykla vyks rugpjūčio 6-8 d. Labiau nesigilinau, nes nevažiuosiu. Tikiuosi susitiksim visi kurią dieną prieš rugsėjo pirmą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 16:13:23 | Nuoroda
Sveiki kolegos! As esu Jonas, jusu bendrakursis. Skype: jonasvaluta Nuosirdus sveikinimai istojus ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 17:48:48 | Nuoroda
hey, ziogai tai ka busit patys maziausieji visuomenes sveikatos pazybos sveikinu, kad istojote pas mus as esu Igne ir busiu jusu kuratore kartu su magne oj bus smagu ir linksma taigi palieku savo kontaktus tel. 862214352, el.pastas , one.lt -> meskiutas galit rasyti bet kuriuo paros metus, atsakymus gausit i visus klausimus p.s. mergickos saugokit ir tausokit berniukus, o ju turesit net 9 mes turim tik viena na ka.. geros likusios vasaros! pasiilsekite pries rugseji sekmes!!!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą