VU Khf. Ekonomika. (:
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 18:18:54 | Nuoroda
labas visieeeeeeems as tokia kaip jus - busima ekonomikos studente ir laukiu Fuxu stofkes tik bijau kad neaisku ar man ten liko vietos ,nes shajp labai noreciau pasibuti visiem kartu:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 02:07:38 | Nuoroda
Swikinu busimus ekonomistus, butinai kai rinksites pasirenkamus dalykus nepraziopsokit ir pasirinkit psichologija ir visai idomu ir nusirasyt pigiau grybo, matematikos per pirma paskaita pas Kalniu rasysit kontrolinuka, bet as 10 gavau nes siaip viskas is 12 klases, beja nebijokit pas ji per kolius nusirasinet, nes as tik pabaigoj metu isdrysau ir su pavydu ziuredavau i tuos kurie viska nupila. O siaip fainas musu fakultetas labai, sekmes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 11:51:58 | Nuoroda
o kaip smagu kad yra kas supazindina truputi su tuo kas musu laukia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 17:35:58 | Nuoroda
labuka visiem tai va,as taip pat istojau i vu khf ekonomika...norejau pasidometi ar daug kas ketinate gyventi bendrabutyje? nes kai pridaviau dokumentus nuvaziavau apziureti bendiko ir jis man nepaliko lb didelio ispudzio bd nzn ka daryti....ar ieskotis buto,ar i bendrabuti...
Žinutė parašyta: 2008-08-03 19:05:50 | Nuoroda
kaip smagu, kad musu vis daugeja, per rugsejo pirma reikes kokius skiriamuosius zenklus uzsideti kad vienas kita atpazintume
Žinutė parašyta: 2008-08-03 19:08:04 | Nuoroda
Simonute88 as tau siulau rimtai apamastyti kur gyvensi, nes kaip zinia bendrikai skirti tiems kas labiau studentauja o ne studijuoja, aisku yra isimciu bet as tau siulyciau ieskotis buto ar bent kambario, zinoma jeigu leidzia finansines aplinkybes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 19:56:02 | Nuoroda
visi kurie įstojo į VU KHF vienikimės bendras skaipo čiatas : http://www.skype.com/go/joinpublicchat? ... WTk-yBhuNu Prašome prisijungti,bus lengviau bendrauti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 10:39:25 | Nuoroda
Kaip saunu,kad musu tiek dauggggg[[;
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 12:51:53 | Nuoroda
Sweikuciai As irgi ekonomistas busimas. Tik va nervas jama kad del bendriko nieks dar su manim neaisku. O siap tai stofkes laukiu, nes manau kad taip daug fainiau ir aisku paprasciau susipzint nei tarkim paskaitose sedint ar pan... Anja???
Žinutė parašyta: 2008-08-08 18:39:23 | Nuoroda
na taip stovykla puiki proga uzmegzti pazintims, bet va gaila, kad ne visi gali i ja varyti taip kad pazintis plesti reiks per paskaitas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 12:55:40 | Nuoroda
mane domina ,kaip suzinoti ,ar as priimta i stofke ,nes uzsireginau per email-a ir man SA neatraso ,tai dabar nezinau,kaip man elgtis gal kas panasiu problemu turi? as taiiiiiiiip noriu i ta stofke
Žinutė parašyta: 2008-08-11 17:16:35 | Nuoroda
mane domina ,kaip suzinoti ,ar as priimta i stofke ,nes uzsireginau per email-a ir man SA neatraso ,tai dabar nezinau,kaip man elgtis gal kas panasiu problemu turi? as taiiiiiiiip noriu i ta stofke Man ir neatrašė iš pradžių. Nusiunčiau dar vieną emailą po kokios savaitės ir atrašė, kad viskas gerai, užregistruotas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 20:58:08 | Nuoroda
ammmmm,tu manes nenuraminai ,nes as nusiunciau ir 2 laiska po kokiu 5 dienu ir man vistiek jie neatraso na nieko per mokslus pazindintis nemanau kad bus jau taip blogai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 15:19:43 | Nuoroda
Laba, as Justina ir taip pat istojau i VU knf ekonomika. Kaip matau cia musu nera jau taip ir daug. Nors kiek man zinoma musu turetu buti astuoniasdesimt keli =)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 19:56:01 | Nuoroda
sveiki visi nors ir siek tiek pavelavus bet as jau cia matau cia protingi zmones susirinke, tai apsvieskit kada ta fuksu stovykla ir ar dar imanoma i ja patekt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 20:03:16 | Nuoroda
na va as i stofke nebetilpau,man parase kad pirmumas kitiem taip kad pazinsimes kitais budais leksim i balius tikiuosi visi kartu tikiuosi rasim laiko tarp knygu ir t.t sekmes tiems ,kurie varys ten
Žinutė parašyta: 2008-08-13 20:36:55 | Nuoroda
sveiki naujai prisijunge va ziuriu, daug bendravardziu turesiu na o tu Jupijake neliudek per daug del stofkes,as i ja irgi nevarau, kaip ir daugelis kitu, tad tikrai rasim laiko susipazinti besimokant o be to juk dar laukia cementovkes, krikstynos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 14:49:48 | Nuoroda
zinai ka - Justulka 123 - tu mane pralinksminai rimtai taigi dar tiek tu visokiu progu bus ,kad sunku apsakyt gero savaitgalio visiems o jei kas varo i b2g,tai susimatysim nors nezinau, kaip jus visi atrodot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-17 21:26:25 | Nuoroda
Sveiki Ir as i ekonomika. I stovykla nevaziuosiu, nes per velai suzinojau visa info. Rasiau laiskeli SA ir labai greit atrase, kad vietu nebera. Bendrabuti gavau, bet ar jame gyvensiu, paaiskes po pirmuju rugsejo savaiciu Smagumelis, kad visi buriames kruvon
Žinutė parašyta: 2008-08-18 19:47:50 | Nuoroda
Labas, Jawoo, smagu kad prisijungei, kuo daugiau tuo linksmiau jei gausi kokios info apie paskaitas ar rugsejo 1d, pasidalink
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą