KMU papildomas priemimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 18:09:27 | Nuoroda
vasara262.>> tu i medicina vf meginsi?mano 17,87
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 18:18:56 | Nuoroda
meginsiu.... bet vistiek as cia nieko nesuprantu... Tai tu istojai ar ne
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 18:57:09 | Nuoroda
Sweiki, Na paskaicius Jusu komentarus, suprantu , kad man sansu nera per papildoma istoti, nes mano balas i KMU 17,26 . Istojau as i LVA (Veterinarine maisto sauga VF 25nr. ) . Taciau supratau, kad visiskai as ten nenoriu. Taigi ejau konsultuotis del Papildomu stojimu. Noreciau i Kinezeterapija, arba i Visuomenes sveikata.Seis metais istoti i Medicina sansu jau nera. Kiek kalbejausi, tai jie man isaiskino, kad iki liepos 31d. turiu susitvarkyti dokus ten kur istojau. Ir tada rugpjucio 1d. Kai jau bus paskelbtos laisvos vietos, as jau nebegalesiu duoti savo dokument. i papildoma, nes kompiuteryje jau busiu "Studente" , o atsiimti dokumentus ir laikyti spygas ant papildomo rizikuociau 1 metais Bet rytoj vistiek bandysiu eiti i KMU papildoma priemima.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:06:09 | Nuoroda
man KMU sake kad kas istojo per papildoma paaiskes tik rugpjucio 4 diena kai nueisiu i susirinkima.. Ten pasakys kas istojo... O jei neistojo, Eis i ta susirinkima kur istojo arba namo. O kur reiks ieskot tu likusiu laisvu vietu penktadieni??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:10:13 | Nuoroda
Taip, rugpjucio 1d. apie pietus, bus paskelbtos laisvos vietos.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:13:18 | Nuoroda
O kur ju ieskot???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 19:19:13 | Nuoroda
Arba internete, arba kiekviename universitete atskirai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 09:45:02 | Nuoroda
Esu nusiteikus prieš toki info skelbima... JUS nesuprantat, kad konukrencija kyla, tai gal visi patylim ir samoningai istojam, o ne padedam cia visiems norintiems dalyvauti papildomam priemime...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 10:54:06 | Nuoroda
Ten per paildoma vyksta truputi kitaip kaip girdejau. Visu pirma atkreipia demesi, ka tu rasei pirmu numeriu ir koks tavo balas. Taip pat turi daugiau sansu visokie raudonu diplomu baige, ateje is kitu univeru ir bernai(nes ju pastoviai truksta). Cia buvo uzpernai, dabar gal kitaip.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 11:15:57 | Nuoroda
Filomena, gal ir pritarciau. Bet tokius kaip tu as pavadinciau tiesiog "z*****" kuri nori tik sau geriau, ir dar stoja i KMU kur reikia zmonems pagalba suteikti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 11:19:53 | Nuoroda
O ne manai, kad pradžiai reikia įstoti, jog žmonės padėtum? O tam juk konkurencija nelabai padeda...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 11:44:03 | Nuoroda
sveiki, mano nuomone, niekas cia neistos per papildoma priemima, nes i laisvas vietas suleks turtuoliu vaikai , taip buvo ir bus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 12:18:26 | Nuoroda
o kur bus parasyta kiek laisvu vietu yra??? Kur rytoj reiks ieskot???. Man sake kad kurie priimti per papildoma pasakys tik pirmadieni
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-31 17:55:51 | Nuoroda
laisvos vietos bus kmu.lt arba lamabpo.lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:27:30 | Nuoroda
Trys laisvos vietos i medicina yra Keli klausimeliai: o is tikruju posedis visiems istojusiems buna pries papildoma priemima? Ir kur ta Laso auditorija yra mazdaug galit papasakot? O kaip su Anglu testu buna, jei istoji per papildoma? Patarkit, bukit geri... Gal kolegos busim, o yra nemaza tikimybe, pfu, pfu
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:03:21 | Nuoroda

kas bandys per KMU papildoma siemet? 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:19:09 | Nuoroda

zmones? jus dauguma bandysit i medicina VF?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:35:20 | Nuoroda
pipirmete:) rašė:

zmones? jus dauguma bandysit i medicina VF?

 cia juk praitu metu post`ai. Todel ir klausiu apie siemet kas bandys. Aplamai kiek mazdaug buna laisvu vietu gal kas zino?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:42:04 | Nuoroda
xtitanx rašė:
pipirmete:) rašė:

zmones? jus dauguma bandysit i medicina VF?

 cia juk praitu metu post`ai. Todel ir klausiu apie siemet kas bandys. Aplamai kiek mazdaug buna laisvu vietu gal kas zino?

 o dieve! geeeras, nepamaciau kad praeitu metu postai  as istojau i mokama, ir truputi kirba mintis kad gal galeciau i nemokama pvz perstoti per paildoma priemima, bet man kazkaip atrodo kad tik i mokamas bus vietu:) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:46:01 | Nuoroda
pipirmete:) rašė:
xtitanx rašė:
pipirmete:) rašė:

zmones? jus dauguma bandysit i medicina VF?

 cia juk praitu metu post`ai. Todel ir klausiu apie siemet kas bandys. Aplamai kiek mazdaug buna laisvu vietu gal kas zino?

 o dieve! geeeras, nepamaciau kad praeitu metu postai  as istojau i mokama, ir truputi kirba mintis kad gal galeciau i nemokama pvz perstoti per paildoma priemima, bet man kazkaip atrodo kad tik i mokamas bus vietu:) 

 kas nerizikuoja,tas nelaimi...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą