VU Teise Neakivaizdinis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 21:23:09 | Nuoroda
Sveiki, kolegos! Galime is anksto susipazinti kada mums rinktis i universiteta reikia?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 22:01:19 | Nuoroda
Na aš prie "gausaus" būrio
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 15:06:48 | Nuoroda
Konsultacinės paskaitos prasidės spalio 6d. ir truks iki lapkričio 5d. viskas yra parašyta teisės fakulteto puslapyje www.tf.vu.lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 13:29:31 | Nuoroda
Arba nedaug musu yra, arba yra dar vienas forumas sukurtas VU teises neakivaizdininkams )) o kaip tos paskaitos bus? darbo dienomis ar ne?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-03 18:53:20 | Nuoroda
Sveiki kolegos reikėtų mums suibendrauti... man irgi daug neaiškumų kyla dėl sesijų TF. Gal kas žino gausesnį forumą kur nors?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-04 14:48:14 | Nuoroda
Na manau, kad gausesnio nera... Kokiu klausimu turi? Gal pavyks bendra isspresti juos
Žinutė parašyta: 2008-08-17 19:41:55 | Nuoroda
Sveiki kolegos . O mums rugsejo pirma reiks ten vaziuot ar ne?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-17 21:33:47 | Nuoroda
rugsėjo 1d. nereikia būtų univere, o reikia tik tada nuo kada prasideda konsultacinės paskaitos...
Žinutė parašyta: 2008-08-29 12:03:51 | Nuoroda
Dar turiu klausima kaip del tu pasirenkamu dalyku mus tai ytakoja? kaip juos dabar pasirinkt
Žinutė parašyta: 2008-09-01 19:53:24 | Nuoroda

sweikuciai, malonu susipazinti! jei kas noresit pabendraut skype 'pentarda' one.lt :)  o del pasirenkamu dalyku nesukit galvos, dabar kol kas nieko rinktis nereikes:)

Žinutė parašyta: 2008-09-04 10:55:27 | Nuoroda

Labas visiems ir as jungiuosi :)

Žinutė parašyta: 2008-09-22 22:13:37 | Nuoroda

sveiki bendrakursiai. visus su naujais  mokslo  metais. tai va man ydomu ruostis (be bonkes) nieko daugiau nereikia? taip spalio 6 kaip i svecius? ar jau reikia koky nejuokinga referata 3 tomu Civilines teises tema atsinesti(ir dar pacios parasyta)? kitas klausimas. kaip su metodine medziaga ir visais kodeksais juos patiems jau dabar isigyti, ar as per daug nekantrauju. dar vienas klausimas gal kas zinote kaip su gyvenamu bustu. Man pakolkas liudnai sekasi, o pas teta gyventi kaip ir nesinori. Skambinau i bendrikus, dave vienu nakvynes namu tel. ir kaip suprautau Tai ir yra vienintele vieta kur neakyvaizdininkai apsistoja. Man pasiule dalintis viena kambary tryse ir dar uz tai susimoketi 500 litu???sakau noreciau kaip ir viena vienam kambary gyventi. tada pasiule susimoketi 1500 litu, bet tuoj pat prasitare kad tokios galimybes nebus. gal kas galite patarti kaip, kur. uz kiek?  nu ir isliejau sirdy...  jei kokiu ydomiu gandu turite nekantriai lauksiu ">ir2ma@yaho o.com ir iki malonaus!

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:10:52 | Nuoroda

hay,na as irgi jugiuos prie jusu :) em,mano skype jamaica_56 ,em tai sakot reikai tik spalio6? o iki tos datos ka daryt?yra daug klausimu,net nezinau nuo ko pradeti

Žinutė parašyta: 2009-07-29 08:52:10 | Nuoroda

Vaikai, as jus uzjauciu. Istojot i svelniai tariant - i pragareli...sakau is patirties, nes pries 3 metus pati cia istojau ir buvau tokia laiminga!! Pirmi metai praejo labai gerai ir gan idomiai,nes daugiausiai buvo mokoma bendriniu dalyku. Bet nuo 2 kurso prasidejo gryna teise, grynas sausut sausutelis kalimas. Aisku cia stojat to ir reikia tiketis, taciau tikrai nera taip lengva iskalti 500 psl kodeksa pazodziui, nes nors viena zodi sumaisius - labai minusuojasi pazymys. (O egzaminu per sesija 6-7, tad paskaiciuokit, kiek kalimo). Dauguma destytoju nusiteike pries neakivaizdininkus, neva jie mala suda ir nieko nesimoko. Ateina atkala savo litanija (viskas, kas kodekse) ir iseina. Kirvuku ne vienas ir ne du. Vienas net tiesiai sviesiai yra pasakes "Moterys negali buti teisininkemis" :D juokas juokais, bet jo dalyko negalejau issilaikyti 2 metus is eiles, kad ir kaip mokiausi. Aisku nesakau, buna ir idomiu paskaitu su idomiais destytojais, bet tokiu vienetai. Neakivaizdiniu budu yra labai sunku studijuoti, nes visa info turi susirinkti pats, nieks tau nepades. Isvis VU mokymo sistema yra tokia pasenus, kad kas antras cia istojes - verkia. Ir as va kankinuos jau 3 metus. Jei turesit galimybe, butinai po pirmo semestro ar pirmo kurso bandykit lyst i dienini, nes ten zymiai lengviau. Daugiau kontakto su destytojais, nuolatines paskaitos, nuolatinis mokymasis, kuris leidzia zymiai lengviau pasiruosti egzaminams. Nes neakivaizdiniu budu tu atvaikstai vos ne vos ta menesi i paskaitas, gauni sausa info, be jokiu praktiniu, komandiniu uzduociu, del to egzaminui ruosies kaldamas ir galbut net nieko nesuprasdamas, ateini, parasai ir po dienos viska pamirsti. Naudos - nulis. Oi zinokit, niekam nenoriu sugadinti ispudzio apie VU, bet tikrai ne vejus sneku. Kad ir kaip bebutu - DODELES SEKMES jums visiem :) Jei turesit kokiu klausimu apie sias studijas - mielai atsakysiu :) 

Žinutė parašyta: 2009-09-02 10:33:34 | Nuoroda

Sveiki!, ir as noriu prisijungti Na musu burys tikrai nelabai gausus Mano el pastas:

Žinutė parašyta: 2009-09-06 21:07:24 | Nuoroda

Prisijungiu prie tų, kas šiais metais įstojo į VU teisę ištęstines studijas :)

skype: siuzianka

Žinutė parašyta: 2009-10-01 02:36:42 | Nuoroda

Reik sukurt tinklapi? uzeik cia ;) temos pavadinimas
tekstas----Kuriu Web puslapius pilnai su apsaugom nuo isilauzimu . Su
stulbinanciu dizainu . Kuriu puslapius ir zaidiminiams serveriams kaip (cs)
(sa-mp) (mu) (l2) ir kiti jai norite tureti sawo asmenini web saita
parasikyte man i skype ssexxiuus arba i emaila
 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą