Paskutinieji metai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 12:27:59 | Nuoroda
Sveiki. Tai ką , praėjo tas pragaras mūsų , tai dabar visi pasisakom, nuo kada pradėjot mokytis , ir kaip išlaikėt egzaminus.?
Žinutė parašyta: 2008-08-10 20:35:47 | Nuoroda
gal temai geriau tiktu pavadinimas "pasigirkim, kas geriau islaike egzus?:D o kas link esamos temos , tai nors ir nebuvau super protinga , taciau nebuvau tingine ir mokiausi beveik visa laika , gal labiau nuo 9 klases pradejau:) taigi mokykla baigiau: Matematika 35% istorija 65 % anglu 68% lietuviu 96% Istojau i informologija:) o kaip tau?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 21:07:35 | Nuoroda
mokiaus retai,aisku preis egzus labiau.lietuviu visada mokejau anglu niekad nesimokiau ir nesimokysiu,o istorija tai ispudigai mokiaus.Rezultatai kalba uz save,anglu prasciausias,ista didziausias.wat taip wa,svarbu nepergyvent ir gyvent linksmai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 21:30:52 | Nuoroda
nesimokiau apskritai nemokykloj,to pasekoje ir rezultatam toli iki tobulybės matematika 62, lietuvių 62, istorija 35, anglų 89
Žinutė parašyta: 2008-08-14 16:26:06 | Nuoroda
Aš tai mokiausi visus dvyliką metų, o paskutiniuosius metus dar labiau Baigiau mokyklą vien dešimtukais, o egzus visus virš 90 išlaikiau. Manau, kad dag mokytis buvo verta, nes pradėjau domėtis dar labiau lietuvių kalba ir istorija... Ir šiaip esu labai patenkinta
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 17:04:19 | Nuoroda
nekenciau as tos kvailos mokyklos ji mane nuolat varze ir visada jausdavau spaudima galvojau sudegint as ja bet pasigailejau o jei rimtai tai nerialiai geras jausmas kai zinai kad nereikes klausytis zadintuvo ir ankstu ryta vilktis i su........... sule kad prasedetum bereikalo man kazkaip visada geriau mokytis kai esu vienas namuose atsiverciu vadoveli perskaitau idemiai ir aisku o sulei surmulys visi tik cypauja ir kazkaip nebuvo tokio didelio noro kazka ten mokytis kai ypatingai klases draugai taip pat didelio noro nerode ir dar labai dziugu kad nebus jau tos su....... "sventes" rugsejo pirmosios (tiksliau pragaro).nors univere taip pat rugsejo pirmaja reikia prisistatyti bet kazkaip ziuriu i tai kitom akim tai lyg gaivus oro gusis vis kazkas naujo ne tai kaip cia 12 metu diena po dienos viskas tas pats o man taip norisi kazkokiu permainu nemegstu as tokios monotonijos o kas liecia mokslus tai istojau i vgtu statybos inzinerija nors sulej niekada nepersistengiau mokytis ti 12 klasej pries pat moklo metu gala susiemiau taciau to ir uzteko tiesa pries egzus teko isgyvent pora bemiegiu naktu ir tiek.o siap niekur kitur ir nenorejau istotyt tai dabar dziaugiuos kad nekaliau tuos 12 metu o tik kelis menesius kaip dabar ziuriu i ta visa reikala man atrodo ka gi mes tiek laiko ten mokemes net 12 m ka mes kokie atsilike pagalvokite jei zmogus max gyvena 100m tai kazkokioj sulej ant kedutes turima pralesti 1/5 savo gyvenimo bl man gaila to laiko kazkokia nesamone +dar pagalvojus kad puse gyvenimo pramiegam tai is vis nesamone ir dar studijos po to dar vis kazka mokytis ir t.t o paskui paziuri i veidrodi ir galvoji palauk palauk as dar nieko siam gyvenime nenuveikiau tik sekiau kazkokiu steriotipu.jug tai taip neidomu jau nuo pat vaikystes visi galvojam reikia gerai baigti mokykla veliau univeras geras darbas seima ir t.t. o man taip uzknisa tokie dalykai noreciau nuvaryti kur nors i negyvenama sala ir gyvent laisvas kaip paukstis jura papludimiai smelis saule nuostabus garsai jei dar prie sono myylimas zmogus tai ko daugiau ir reikia ahh o ka mes darome kysame savo uodega i kapitalizma ir tiek viska uzgozia pinigai dauguma tik del ju ir studijuoja nes tikisi susirasti gerai apmokama darba ir tiek taciau beveik visi ir baigs savo gyvenima pikti nervuoti kazkuo nepatenkinti nusivyle gyvenimu o as dar ketinu sutelkti likusias paskutines jegas ir pabaigti kazkaip ta univera o tada jau keliausiu kur nors toli toli savo laimes ieskoti sekmes ir jum beieskant
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 19:45:29 | Nuoroda
meskys123, tau tik į filosofiją su tokiais temos išplėtojimo gabumais stoti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 22:52:41 | Nuoroda
tai kad ir i universiteta reiks keltis anksti ;] ir pirmais metais jei lankysi paskaitas tai jos truks visa diena :> nusiimk rozinius akinius
Žinutė parašyta: 2008-08-16 23:55:59 | Nuoroda
Kažkaip gavos, kad taip ir nepritaikiau progos pasimokyt prieš tuos egzaminus . Atsimenu tėvai po 10-os klasės labai siūlė pas korepetitorius pradėt vaikščiot nuo 11kl. Aš sakiau, kokio velnio, po 11-os pradėsiu, per 12-ą paeisiu iki egzaminų ir bus ok. Po 11-os sakiau, kad kokio vėlnio, dar labai daug laiko, liks pusmetis iki egzaminų tada jau reikės. Liko pusmetis, primečiau, kad nė velnio aš pas jokius korepetitorius eit nenoriu ir kažkaip nėjau. Sakiau va liks 3 mėnesiai, tada neskubėdamas viską pradėsiu kartot ir bus gerai. Liko trys, tada sakiau, ai kai mėnuo liks... Liko mėnuo, tada primečiau, kad egzaminai kas savaitę (pasirinkau penkis, visus valstybinius ), tai sakau, kad va liks savaitė iki egzamino, tada visą savaitę taip rimtai jam ruošiuos, po jo, sekančią savaitę ateinančiam ir taip visą tą sesiją. Tada kai jau liko 2 dienos iki Lietuvių supratau, kad kaip ir nesilaikau plano . Tada truputį jau susirūpinau, netgi pasiėmiau kažkokį konspektą, bet pavartęs jį kokias 10min supratau, kad tik save apgaudinėju ir nieko naujo nebeišmoksiu. Po to kažkaip po pirmo egzamino visai nusiraminau ir visai ramiai visiškai nieko nesiruošęs nužygiavau į kitus 4 . Rezultatai, žinoma, galėjo būt ir geresni, bet kažkaip nemandagu matyt skųstis būtų. Lietuvių - 40 Matematika - 46 Fizika - 57 Istorija - 62 (įdomu tai, kad nuo 10 klasės aš nebesimokiau jos, nes neplanavau laikyt jos, bet po to kažkaip apsigalvojau, jau kai pasirinkti egzaminus reikėjo ) Anglų - 84 Tokia tai ta mano istorija ;].
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-18 20:02:32 | Nuoroda
Da_Master >>> jokio įdomumo čia dėl istorijos nėra... Šiemet nuėjęs į istorijos egzaminą nelabai galėjai ir susigaudyt, ar sėdi lietuvių teksto suvokime ar istorijos egze Realiai savo žinių ten parodyt nebuvo įmanoma, tik "istorišką mąstymą", kas realiai mąstant yra apskritai bet koks mąstymas. Galėjai nuėjęs prirašyt savo filosofinių išvedžiojimų ir surinkt nemažai taškų Sorry, ne į temą postas. Tiesiog norėjau išdėstyt savo nuomonę istorijos egzo klausimu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 23:53:07 | Nuoroda
na nzn atrode tai tikrai tjp bet kai gavome rezultatus tai tikslia tjp ir turejo but kas nesimoke jos niekada tj vos ir islaike o kas mokesi tai ir gavo pagal zinias
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 20:11:08 | Nuoroda
Suda maliau mokykloj , kartais mokinaus o egzus pwz fizika ant 95 iswlaikiau ir zymiai daugiau nei kitik kurie mokesi. Reikia tureti galva gera
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 13:32:48 | Nuoroda
Sveiki, gal žinote kada maždaug bus nuspręstas 2009m. BE tvarkaraštis?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą