Egzai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-02 21:45:28 | Nuoroda

labas,tai vat kokia simet bus tvarka egzu ? iki kada reiks pranest,kad nori perlaikyt egz ?ir i savo sule kreiptis vel reiks ?

Žinutė parašyta: 2008-09-02 22:13:44 | Nuoroda

Na , dar čia anksti apie tai kalbėti, manau

Žinutė parašyta: 2008-09-10 11:35:11 | Nuoroda
gelyte_18 rašė:

Na , dar čia anksti apie tai kalbėti, manau

 Tikrai ne per anksti - nespėsi mirktelėt ir prabėgs tas likęs pusmetis

Žinutė parašyta: 2008-09-13 13:47:30 | Nuoroda

o kazin siemet mes dar galesim perlaikyti ar ne?:)

Žinutė parašyta: 2008-09-14 02:17:53 | Nuoroda

Esi dvyliktokas?
Susirūpinai dėl artėjančio matematikos egzamino?
Mes pasiruošę tau padėti!

Mes - keturi Vilniaus licėjaus abiturientai iš 2008 matematikos valstybinio brandos egzamino surinkę maksimalius balus (100), spaudę ranką Gediminui Kirkilui, SEB Vilniaus banko pripažinti gudriausiais 2008 metų abiturientais, baigę Vilniaus universiteto organizuojamą Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą.

Jums padėsime naudodami unikalią programą, sudarytą specialiai psiruošti matematikos VBE, paremtą Lietuvos metų mokytojų, mokytojų ekspertų, universitetų dėstytojų, bei mūsų pačių patirtimi.

Kreipkitės drąsiai:

+37062572494

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-09-16 18:05:11 | Nuoroda

Dėl perlaikymo,tai mes dar turėtume galėti perlaikyti,nes tas įstatymas kaip ir nuo 2009 m. o mes esam 2008/2009 m. laida

Žinutė parašyta: 2008-10-07 18:40:57 | Nuoroda

nesijaudinkit,tikrai galesim perlaikyti :) tik tikiuosi niekam to neprireiks :)

  • Biologija / VBE 72
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2008-10-29 15:41:27 | Nuoroda

Pas mano auklėtoją jau yra iškabintas skelbimas net kokiom dienom kokie egzaminai bus laikomi ir perlaikomi, tai jei ką domintų - kreipkites, parašysiu. :) Užjaučiu tuos, kurie laikys ir istoriją ir geografiją, nes šitie egzaminai bus laikomi vienas vieną dieną, o kitas jau iškart sekančią.

Žinutė parašyta: 2008-11-03 11:46:35 | Nuoroda

tai bent tiek gerai, kad mum dar bus galima perlaikyt :)

Žinutė parašyta: 2008-11-16 12:58:53 | Nuoroda

As ir istorija ir geografija laikysiu... Tad aciu uz uzjautima...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2008-11-29 17:59:19 | Nuoroda

Gerai, kad as istorijos nelaikysiu.. Galesiu ilgiau geografijai ruostis ;)

Žinutė parašyta: 2008-12-04 17:12:21 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:

Gerai, kad as istorijos nelaikysiu.. Galesiu ilgiau geografijai ruostis ;)

 o kam tau geografija? ka ruosiesi studijuot?

Žinutė parašyta: 2008-12-04 21:40:57 | Nuoroda
as_esu_as rašė:
svajotoja_ rašė:

Gerai, kad as istorijos nelaikysiu.. Galesiu ilgiau geografijai ruostis ;)

 o kam tau geografija? ka ruosiesi studijuot?

Stosiu i geografija

 

Žinutė parašyta: 2009-01-13 19:57:59 | Nuoroda

prisipazinsiu, niekad nesupratau zmoniu, kurie savo noru stoja i toki dalyka kaip geografija... gal cia mano materialistinis poziuris i gyvenima kaltas :D

taves truputi negasdina ateities perspektyvos baigus geografija? juk 80% kad dirbsi su specialybe nesusijusi darba po to.

Žinutė parašyta: 2009-01-13 20:26:28 | Nuoroda
as_esu_as rašė:

prisipazinsiu, niekad nesupratau zmoniu, kurie savo noru stoja i toki dalyka kaip geografija... gal cia mano materialistinis poziuris i gyvenima kaltas :D

taves truputi negasdina ateities perspektyvos baigus geografija? juk 80% kad dirbsi su specialybe nesusijusi darba po to.

 Prie tavo pasisakymo dar galiu pridėti ir pavyzdį, mano giminaitis taip pat studijavo geografiją, o baigęs, mokėsi neakivaizdžiai visai kitą specialybę, pagal pastarąją, žinoma, dabar ir dirba,beje, su geografija nė kiek nesusijusia,praktiškai 4 metai buvo praleisti veltui. Na nebent yra norinčių tiesiog būti išprusę gegorafijos srityje.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-01-16 21:41:59 | Nuoroda

o geografija ydomus mokslas ir nera cia ko ant jos stumt kiekvienam viskas skirtinagi

Žinutė parašyta: 2009-01-16 22:46:36 | Nuoroda
Indr_e rašė:
as_esu_as rašė:

prisipazinsiu, niekad nesupratau zmoniu, kurie savo noru stoja i toki dalyka kaip geografija... gal cia mano materialistinis poziuris i gyvenima kaltas :D

taves truputi negasdina ateities perspektyvos baigus geografija? juk 80% kad dirbsi su specialybe nesusijusi darba po to.

 Prie tavo pasisakymo dar galiu pridėti ir pavyzdį, mano giminaitis taip pat studijavo geografiją, o baigęs, mokėsi neakivaizdžiai visai kitą specialybę, pagal pastarąją, žinoma, dabar ir dirba,beje, su geografija nė kiek nesusijusia,praktiškai 4 metai buvo praleisti veltui. Na nebent yra norinčių tiesiog būti išprusę gegorafijos srityje.

 Siaip geografija baigus be mokytoju gali dirbti darba susijusi su turizmu,matereologija,gamtosaugininku ir t.t

Žinutė parašyta: 2009-01-17 11:45:53 | Nuoroda

Kokios nuomonės vajej vajej, o jūs suprantat ką šnekat??? yra daug specialybių, pagal kurią darbo ateityje tikrai nedirbsi,, o čia mat neapykantą išreiškė žmogus net nežinodamas, kur galima dirbt baigus geografiją.siūlyčiau išvis patylėti, protinguli! aš ne materialistė ir nesirenku tokios specialybės, kuris yra populiariausių penketuke.Renkuosi kas man patinka. Tad... patylėk .

Žinutė parašyta: 2009-01-17 15:53:15 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:

Kokios nuomonės vajej vajej, o jūs suprantat ką šnekat??? yra daug specialybių, pagal kurią darbo ateityje tikrai nedirbsi,, o čia mat neapykantą išreiškė žmogus net nežinodamas, kur galima dirbt baigus geografiją.siūlyčiau išvis patylėti, protinguli! aš ne materialistė ir nesirenku tokios specialybės, kuris yra populiariausių penketuke.Renkuosi kas man patinka. Tad... patylėk .

 Kam tiek agresijos? Taupykit nervus egzaminams

Žinutė parašyta: 2009-01-17 16:18:30 | Nuoroda
Indr_e rašė:
svajotoja_ rašė:

Kokios nuomonės vajej vajej, o jūs suprantat ką šnekat??? yra daug specialybių, pagal kurią darbo ateityje tikrai nedirbsi,, o čia mat neapykantą išreiškė žmogus net nežinodamas, kur galima dirbt baigus geografiją.siūlyčiau išvis patylėti, protinguli! aš ne materialistė ir nesirenku tokios specialybės, kuris yra populiariausių penketuke.Renkuosi kas man patinka. Tad... patylėk .

 Kam tiek agresijos? Taupykit nervus egzaminams

 Kad sunervavo pats nesuprasdamas, ką pasakė.  Aš, kaip ir jis, išsakiau savo priešingą nuomonę ir tiek.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą