viesasis administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-13 13:45:32 | Nuoroda

gal yra zmoniu kurie galetu apie sita spec issamiau papasakoti? butu idomu suzinoti apie perspektyvas pabaigus sita specelybe? ar idomu mokintis? ir kur geriausia mokintis sita spec?:)

Žinutė parašyta: 2008-09-17 18:26:54 | Nuoroda

baiges dirbsi savivaldybeje, imsi kysius, turesi daug pinigu ir laimingai gyvensi

Žinutė parašyta: 2008-09-17 21:22:41 | Nuoroda

mhm labai išsamu, dekinga :D

Žinutė parašyta: 2008-10-13 19:55:25 | Nuoroda

Man irgi tai butu labai aktualu.. laukiam protingu atsakymu :D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2008-10-20 17:20:38 | Nuoroda

Esu pirmakurse ir ktu studijuoju sia specialybe. Kaip man viena pana aiskino, taj baigus galesiu buti prezidente :D o jei rmt, taj galesi eit dirbti i visas valstybines imones ir zinoma i privacias. Tuo skiriasi viesasis administravimas, nuo verslo (verslo, gali dirbti TIK privaciose firmose).  O gali dirbti praktiskai bet kuo. Ir  siaip... Tokia universali specialybe :) nors... siais laikais mazai kas pagal specialybe dirba :D

Žinutė parašyta: 2009-01-17 22:49:03 | Nuoroda

pabandysiu ir as atsakyt i si klausima... kaip jau wirsui rase, tai wiesasis administrawimas nuo verslo wadybos programos skyriasi tuo kad baigus wiesojo administravimo studijas gausite diploma patwirtinanti kad galite dirbti vieshajame sektoriuje ir priwaciajame... o verslo vadyba - tik privaciam...

o del studiju idomumo... (turiu pridurti kad pati esu pirmakurse ir katik baigesi 1sesija)

tai buwo wisko, bet labai daug tikrai priklauso nuo destytojo... pvz tokia logika (mokslas apie kosmosa) pasirode gan idomi ir suprantama nes deste labai saunus destytojas... o vat specialybes kalba ir sociologija tokiomis smagiomis nepasirode... sociologijoj reikejo labai daug nesamoniu skaityt.. o spec. kalba ir mintinai kalt... bet wiska galima istwerti reikia tik noreti... siaip 1semestras labai apibendrintas, mokoma tokiu niekam nereikalingu dalyku.. kaip jau minejau: sociologija, logika (kuri nzn ar bus reikalinga), vadyba (teorija,teorija ir dar karta teorija), spec. kalba (kuria galesit tuoj po sesijos pamirst, nes net per zinias kalba netaisyklingai), anglu, etc...

o vat jau nuo kito semestro prasideda dalykai daugiau susije su specialybe t.y vieshojo sektoriaus statistika, etc..nors apskritai 1kursas wisur yra lbj apibendrintas ir mokomasi ten visokiu nesamoniu kaip etika,filosofija,sociologija etc...

siaip kartais reikia pasedeti daugiau kad ismoktum, bet kad lbj sunku buwo tai nepasakyciau... bet dar karta pabrezhiu DAUG KAS PRIKLAUSO NUO DESTYTOJO... ;) jei sugebes sudomint savo dalyku tai wiskas bus ok, o jei ne...tai deja reikes pakentet ir kalt mintinai,.. kartais kitos iseities nera ;)

sekmes ;)

Žinutė parašyta: 2009-01-17 23:00:59 | Nuoroda

o kokie stojamieji balai? kiek reikia islaikyti egzaminus?

Žinutė parašyta: 2009-01-18 16:30:10 | Nuoroda

Na aš taip pat mokaus šią specialybę,esu pirmakursė (ką tik po sesijos)...kolkas tikrai nebuvo lb sunku, bet kaip ir minėjo kolegos labai daug kas priklauso nuo dėstytojo. Logika galvojau bus kosmosas, bet man asmeniškai buvo nesunku ir gan įdomu;) Na turint omeny faktą, kad kiekvieną dieną paskaitos baigdavosi ne vėliau nei trečią, o penktadieniai laisvi...tai buvo rojus, db tuo džiaugtis jau negalėsim:D

Žinutė parašyta: 2009-01-18 22:08:55 | Nuoroda

nagi papasakokit dar :) kokiais balais istojot? girdejau,jog didele reiksme turi istorijos valstybinio egzamino ivertinimas,tai tiesa?ar laiket matematikos valstybini?ar uztenka ir mokyklinio? kaip su barakais?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-01-18 22:16:32 | Nuoroda

ir isvis,ar imanoma su 2 valstybiniais istot i viesaji administravima VDU?(lietuviu, istorijos)kad ir i mokama.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-01-21 10:41:51 | Nuoroda

Aš studijuoju viešąjį admininstravimą KTU. Įstojau į nemokamą 31 nr, pernai :D. Anglų - 31%, matematika - 46%, istorija -  52%, lietuvių - 69%. Su mokykliniais laaaAbai abejoju ar pavyktų. Asmeniškai man labai įdomu. Viešasis administravimas susideda iš keleto mokslo šakų :D - ekonomikos, vadybos, psichologijos, teisės. Tad jei įdomu šie dalykai - laukiam :D

Žinutė parašyta: 2009-01-26 18:06:03 | Nuoroda

Mane taip pat domina viesasis administravimas. Gal kas studijuoja VDU ir galetu apie tai papasakoti daugiau? Ar patenkinti aplamai universitetu? su kokiais egzaminu rezultatais istojot? kaip destytojai? ir ar is tikruju po sesijos buna 1 men atostogos? ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-01-27 20:30:31 | Nuoroda

beje, to erenestad - atsiprasau, bet as klausiau apie VDU viesaji

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-01-27 20:32:58 | Nuoroda

beje, to ernestad - atsiprasau, bet as klausiau apie VDU viesaji administravima, nes, kaip zinia, ktu si specialybe nuo tos pacios vdu specialybes kardinaliai skiriasi. Vdu viesajam admin. vadybos nedaug, istorija sudaro pagrinda.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-01-31 21:05:52 | Nuoroda

istorijos egzaminas tikrai turi didele reiksme, bet taip pat ir lietuviu...

siaip kad istoti reikia laikyti istorijos, lietuviu ir uzsienio kalbos egzaminus... (yra zmoniu kurie laike mokyklini uzsienio kalbos egza, bet istojo i mokama wieta.. norint patekti i VF reikia wisu situ walstybiniu.. o DVF mru isvys nera) taip pat reikia geru metiniu pazhymiu is istorijos, lietuviu, uzsienio kalbos ir matematikos...

kiek pamenu mano balas buwo 17,65 ir istojau 8nr i vf wieta...konkursas tikrai gan didelis buwo, bes 16.99 jau mokama wieta ir tai ne pirma..

Žinutė parašyta: 2009-02-01 19:24:17 | Nuoroda

aciu milashka uz vertinga info :) uzsienio kalbos valstybinio egzo turbut neiseis laikyti...teks apsieit su dviem..lietuviu tikiuosi gerai islaikyti. o siaip ar ne sausas mokslas? patinka tai,ka studijuoji?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą