mieli abiturientai :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-06 16:45:20 | Nuoroda

šių metų pirmakursiams turbūt jau viskas kaip ir aišku,jie jau susipažinę su grupiokais ir jau kremta kažkokius tai mokslus:) dabar mūsų (dvyliktokų) eilė pasireikšti :)

Taigi pasidalinkim mintim, kur svajojat(!) stoti, kur labiausiai norėtumėt,ar jau galutinai nusprendėt kokius egzus laikysit.? ar uoliai mokotės :D ?

diskutuokim,dvylikta klasė praeis akimirksniu..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2008-10-30 21:35:33 | Nuoroda

aš dar tik svarstau, ką studijuot :} bet jau žinau kryptį, kokius laikysiu egzaminus..  o jie kaip ir daugelio, pagrindiniai: matė, istė, lt, anglų. ir stengiuosi mokytis, tik kartais jau būna per sunku, pervargstu :}

Žinutė parašyta: 2008-11-03 15:30:56 | Nuoroda

As bandysiu i D.Britanija lekt ekonomikos mokytis

Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:16:17 | Nuoroda
sblga rašė:

As bandysiu i D.Britanija lekt ekonomikos mokytis

 Aš irgi ten pat...  tik kita specialybė :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:08:18 | Nuoroda

Na ka, o as tai lb noriu i interjiero dizaina:) kazka su menu taip sakant. Bandysiu stot i VTDK, nekazin kas bet pirmai pradziai tiktu:) Siaip girdejau yra augalu apzeldinimas ar kazkas tokio tik va, nelaikau biologijos egzo:( tai nzn ar kas nors iseitu. Jei kas nors taip pat nori stoti  i panasia specialybe ar  ka nors su meno, duokit  zinia, butu idomu pasidalinti mintimis..

Žinutė parašyta: 2009-04-21 21:37:21 | Nuoroda

kazkada ir as SVAJOJAU sot i interjero dizaina.,bet kai suzinojau,kad norint ten patekt,reikia Vilniuje 5 metus kursus lankyti,tai ir fantazija visa atsoko... Bet kokiu "is gatves" ten nepriima,nebent butum genijus,kokiu siais laikais mazuma :) (kalbu apie VDA)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-21 21:58:42 | Nuoroda

As i biomedicinos mokslus noriu Tai pvz kineziterapija,slauga,akuserija,biomedicinine diagnostika,veterinarine medicina.. Laikysiu lt,bio VBE ir chemijos MBE.

O mokytis,tai pasimokau,bet patingiu truputeli Va,chemija daug mokausi,einu papildomai.Reikia ir i bio kibt.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 22:40:19 | Nuoroda

Stot galvoju į veterinarinę mediciną, na gal dar kiek linkstu ir prie kineziterapijos,bet pirmenybę vistik teikiu LVA. Dėl egzų tai VBE - bio ir chemija, o MBE - lt. Blogiausia,kad sunkiai kažkaip sugebu save prispausti prie mokslų nors egzai jau visai čia pat..

Žinutė parašyta: 2009-04-22 12:44:26 | Nuoroda
silviska rašė:

kazkada ir as SVAJOJAU sot i interjero dizaina.,bet kai suzinojau,kad norint ten patekt,reikia Vilniuje 5 metus kursus lankyti,tai ir fantazija visa atsoko... Bet kokiu "is gatves" ten nepriima,nebent butum genijus,kokiu siais laikais mazuma :) (kalbu apie VDA)

 Na taip, i VDA sansu istot nebl yra daug, tiksliau ju isvis nera:DD tai ten lb auksti reikalavimai.. na reiks dar pasiziuret atidziau:) o gal:D

Buvau uzmirses parasyt savo kontaktus,

Žinutė parašyta: 2010-07-17 11:58:58 | Nuoroda

Sveiki busimi abiturieintai. Kaip zinoma siuo metu eina i pabaiga stojimai, ir noriu patarti butent tiem kurie zada stoti i inzinerines specelybes. Pats esu baiges statybos inzinerija, ir ka galiu apsakyti kad jau esu nusipirkes bilieta skristi i Svedija nes, Lietuvoi nera jokio darbo, mokiausi 4metus, buvo pries sesija kad savaitem, naktim sededavau prie knygu, kai pazistami jau uzsieni pirkosi automobilius ir namus is uzdirbtu pinigu per tuos 4metus, o as sedejau ir kaliau ir siuo metu jie baigia sototis ant koju, o as... kad ir kaip butu gaila galiu tik pamojuoti savo inzineriniu bakalauro diplomu, kuris lietuvoje nieko nereiskia. Nestokit, pasimokykit is svetimu klaidu. Aisku yra pazistamu kurie baige VGTU, sako ten kazkaip labiau spaudzia studentus gal geriau ir paruosia, taciau buvau labai nustebes kai pamaciau kad KU didesni konkursai negu VGTU, jei jau stojat i sias specelybes ir norit buti specealistai tia bent jau pasirinkit universiteta kur tikria gerai paruosia. Kur iseje su diplomu rankoje nesunkiai rastumet darbat ar bent igytumet praktikos :) gerai viska apgalvokit, ir pakeiskit kol nevelu :) aciu uz demesi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-17 15:37:09 | Nuoroda

Na jei labai nori, gali prasisukt ir lietuvoje, tik reikia labai gerai apsvarstyti ką studijuoti. O dabar aš jau toks vyresnis pasijutau, kad čia už manęs dar vieni dvyliktokai bus :D

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą