Abiturientiskas gyvenimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-20 15:50:17 | Nuoroda

nieko, tikrai dar per likusi ateinanti menesi iki pirmojo lietuviu egzo dar sunerimsi ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-20 16:10:32 | Nuoroda

nieko,cia nerimaut,tiesiog pries menesi iki egzo ,viska reikia pakartot ir viskas

Žinutė parašyta: 2009-04-20 22:24:47 | Nuoroda

Aš tai manau, kad čia tik taip atrodo, kad daug, paprasčiausiai jei ankstesniais metais mažiau atrodydavo, tai gal mažiau žmonių čia lankydavosi Bet šiaip dėl to paties ir aš bijau  

Žinutė parašyta: 2009-04-20 22:39:30 | Nuoroda
 

is mano klase stai irgi daug stojanciuju i medicina

Žinutė parašyta: 2009-04-20 23:25:23 | Nuoroda

Man irgi taip atrodo, kad norinčių į mediciną kaip grybų po lietaus Tikriausiai konkurencija nežmoniška bus. Beje,  iš mano gimnazijos šiemet du žmonės į mediciną (KMU) taikys (tarp jų ir aš ).

O kas kaltas dėl viso to? TV3, kad daktara Hausą rodė ir LNK dėl Grey Anatomy

Žinutė parašyta: 2009-04-20 23:26:25 | Nuoroda
Shaon rašė:

Man irgi taip atrodo, kad norinčių į mediciną kaip grybų po lietaus Tikriausiai konkurencija nežmoniška bus. Beje,  iš mano gimnazijos šiemet du žmonės į mediciną (KMU) taikys (tarp jų ir aš ).

O kas kaltas dėl viso to? TV3, kad daktara Hausą rodė ir LNK dėl Grey's Anatomy
 

 

Žinutė parašyta: 2009-04-21 15:14:08 | Nuoroda

Bent gydytoju netruks, sitoj lietuvoj ...

Žinutė parašyta: 2009-04-21 17:17:31 | Nuoroda

Aha, bus tokia situacija:

- Sakykit, kokia chirurgo, kuris man darys širdies operaciją, pavardė?

- (Kokio nors klasioko pavardė)

- A, tai dėkui, nereikia!

:D

Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:51:37 | Nuoroda

Saunus anigdotas:D Na ka, reik pradet jau db visu atsiprasinet

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:28:00 | Nuoroda

siap stojantiesiems reikia susimastyt ar jie tikrai pasiryze rinktis medicina, nes nusimato nemazas konkursas i nemokamas vietas, o nepatekus tokia sumele moketi is ties nelengva bus, beto nuo 10 metu mokslo galima  perkaist ir viengungiais tapti, aisku visada buna isimciu. Ir dar atskirkite tikrove nuo realybes ir nemegdziokite filmu heroju. Bukite savimi

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:55:22 | Nuoroda

Na, dėl manęs galit būt ramūs-aš į mediciną nestosiu ;D Palieku jums laisvą vietą ;D 

Žinutė parašyta: 2009-04-21 20:43:42 | Nuoroda
Gendakis rašė:

siap stojantiesiems reikia susimastyt ar jie tikrai pasiryze rinktis medicina, nes nusimato nemazas konkursas i nemokamas vietas, o nepatekus tokia sumele moketi is ties nelengva bus, beto nuo 10 metu mokslo galima  perkaist ir viengungiais tapti, aisku visada buna isimciu. Ir dar atskirkite tikrove nuo realybes ir nemegdziokite filmu heroju. Bukite savimi

 Bandai atkratyti konkurentus?   

Žinutė parašyta: 2009-04-21 20:46:29 | Nuoroda

Čia dėl mokamų studijų tai nelabai norima tokių priimti, čia reikia motyvuotų žmonių ir būtent su gerias balais. Sustos visi su krepšeliais ir jei liks vietų , dar bus ir mokantiems.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 23:35:50 | Nuoroda
O kas kaltas dėl viso to? TV3, kad daktara Hausą rodė ir LNK dėl Grey's Anatomy

 

 :D

Žinutė parašyta: 2009-04-22 21:23:58 | Nuoroda

Nėr už ką, visada pasiruošus padėt

Tai kaip žmonės išleistuves planuojat atžymėt? (manau šitas irgi priklauso "Abiturientiškam gyvenimui" :D

Žinutė parašyta: 2009-04-22 21:34:16 | Nuoroda

Prie ežero, tokioj viloj. Jūs kaip?

Žinutė parašyta: 2009-04-23 17:44:30 | Nuoroda

išleistuvių reikalai patys smagiausi, labai jų laukiu ;D mes švęsim tradiciškai vienos įstaigos salėje, todėl rūpintis vieta nereikės, didžiausios aistros pas mus kilo dėl muzikantų... norai išsiskyrė į dvi grupes: vieni norėjo klasikinių balių muzikantų, kiti - radistų. po aršių ginčų, diskusijų laimėjo radistai ;D

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-04-23 22:09:07 | Nuoroda

Na, pas mus kol kas pradinės idėjos tokios, kad po atestatų įteikimo mokykloj (arba lauke, jei geras oras) "furšetas" su lengva muzikyte, o vakare lyg ir "tūsas" viso mūsų dvyliktokų srauto... :) Na, bet aš dar pabandysiu įgyvendint savo idėją-išmaut su draugais kokiai savaitei į LT-tripą ;DD Nes tas "balius"tai jaučiu bus kaip eilinė pjankė :| Sutinku, kad smagu su klasiokais/draugais pabūt, bet ką aš žinau... manau galima įdomesnių būdų sugalvot tai padaryt :)

Žinutė parašyta: 2009-04-23 23:43:15 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Na, pas mus kol kas pradinės idėjos tokios, kad po atestatų įteikimo mokykloj (arba lauke, jei geras oras) "furšetas" su lengva muzikyte, o vakare lyg ir "tūsas" viso mūsų dvyliktokų srauto... :) Na, bet aš dar pabandysiu įgyvendint savo idėją-išmaut su draugais kokiai savaitei į LT-tripą ;DD Nes tas "balius"tai jaučiu bus kaip eilinė pjankė :| Sutinku, kad smagu su klasiokais/draugais pabūt, bet ką aš žinau... manau galima įdomesnių būdų sugalvot tai padaryt :)

 Aš irgi nenoriu tokio eilinio baliaus kokioj salėj, kad būtų grynas "palakimas". Todėl suplanavau gamtoj, prie ežero. Bus pirtis, tinklinis, futbolas... Manau, taip daug smagiau.

Žinutė parašyta: 2009-04-23 23:49:53 | Nuoroda
gre-tute rašė:

išleistuvių reikalai patys smagiausi, labai jų laukiu ;D mes švęsim tradiciškai vienos įstaigos salėje, todėl rūpintis vieta nereikės, didžiausios aistros pas mus kilo dėl muzikantų... norai išsiskyrė į dvi grupes: vieni norėjo klasikinių balių muzikantų, kiti - radistų. po aršių ginčų, diskusijų laimėjo radistai ;D

 

Kadangi mūsų šulioj tradicional su mokytojais bėi tėvais bent jau ryto sulaukt tai manau tokios pjankės nebus ir nėra buvę tai tikrai dalyvausiu, juolab kad planuojami metal on metal uzikantų vaidmenyje :) :D 

  • Fizika / VBE 80
  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 10
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą