Bankininkyste
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-11-30 02:09:35 | Nuoroda

Sveiki, mastau kur stoti. Turiu dar pusantru metu bet si mintis man jau neduoda ramybes ;) tad ,istikruju nlb zinau kur kaip ir ka,net nzn kas patinka labiau,bet traukia bankininkyste,finansai,ekonomika ir pan :) manau tai potencialios specialybes :) taciau net neisivaizduoju ko reikia ten stojant,kaip speju reikalinga matematika ,kuria as mokausi b lygiu ir tikrai nezibu. Taip pat mastau apie studijas uzsienyje. Tad kas kazka zinot nusimanot ar pan, parasykit cia ;) busiu dekingas

Žinutė parašyta: 2008-12-04 20:27:36 | Nuoroda

Aš irgi planuoju studijuot ekonomiką ne Lietuvoje. Tik  skirtumas tarp taves ir manes yra, tai kad matematika man yra mėgstamiausia pamoka ir gana gerai sekasi. Dėl studijų užsienyje: visiems tavo išvardintiems dalykams (ekonomika, bankininkystė, finansai...) reikalinga matematika. Aišku jeigu labai norėtum, tai prasisuktum kaip nors. Tarp lietuvių užsienyje populiariausi Didžiosios Britanijos universitetai. Jei galvoji apie D.Britaniją tuomet turėtum paskubėt, nes iki sausio vidurio turi susiveikt rekomendacijas, parašyt  motyvacinį laišką ir išsiųst  vienuoliktos klasės pažymius. Kitose Europos šalyse studijas anglų kalba rast gana sunku (pats ieškau ir rezultatai prasti). Jeigu kas neaišku būtinai klausk, pasistengsiu padėt (esu gana gerai susipažinęs su stojimų tvarka į UK universitetus)

Žinutė parašyta: 2008-12-08 13:21:17 | Nuoroda

Man irgi panasi situacija, bet apie uzsieni negalvoju

Žinutė parašyta: 2008-12-14 00:43:39 | Nuoroda

del tos matematikos tai mokausi papildomai vakarais kartais savaitgaliais tad manau genijum netapsiu bet normaliai islaikyt valstybini sugebeciau ;)..O ka zinai apie Danijos universitetus? Ten mokslas zinau nemokamas,Aalborge jei neklystu yra ekonomikos/finansus univeras :) Ir ten istoti nera labai sunku kiek teko girdeti.. Matai as dar tik11kl bet kazkaip susimasciau cia ..

Žinutė parašyta: 2008-12-15 23:31:18 | Nuoroda

jo, bankininkyste grazhiai skamba. ir is tiesu yra idomus darbas, ypac investicine bankininkyste. ten ir pinigus didziausius moka - bet uz tai ir reikia dirbti 80 val per savaite...

taciau ateinanciais keliais metais bankuose bus sunku rasti darbo vieta. spaudoje galima puikiai susidaryti vaizda:

www.marketnews.lt/naujiena/lehman_brothe rs_padalini_parduoda_uz_eura_2008-12-11
www.marketnews.lt/naujiena/jav_gelbsti_c itigroup_2008-11-24

, o jeigu ir rasi darba banke, nebeuzdirbsi taip kaip anksciau... todel patarimas: studijuoti finansus ir/arba matematika yra gerai, taciau neuzsiciklinkit su investment-banking-sapnais

peace

 

Žinutė parašyta: 2009-03-03 23:08:33 | Nuoroda

Na manau tursiu nuvilti tave. As studijuoju ekonomika. Be matematikos ekonomistu nebusi. Ji butina.  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą