Istorija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-01 14:06:28 | Nuoroda

aisku :) na, mano papildomi mokslai ir yra kazkokios tai naujos literaturos skaitymas, filmus ziuret meginu, jei tik yra ko ziuret, nes kazkaip tie vadoveliai tik esmini, sakyciau, sausoka pagrinda padeda, bet teisingai pasakyta,kad kazka rimciau isisavint gali papildomai domejesis. per kita, tikresne,  prizme gali ziuret. na, duoda ir mum tos tokios, savo surinktos info, mokytoja. naudojames keliais vadoveliais, bet pagrindinis butu GINTARO KASELIO, RIMUTES MOROZOVIENES IR MINDAUGO TAMOSAICIO. lyg ir neminejai tokio. o va apie tuos filmus, kur cia kalbat, tai negirdejus. idomu. ?

Žinutė parašyta: 2009-03-01 15:06:17 | Nuoroda

Sveiki  aš irgi istoriją laikysiu, kaip manot, ar sunkus gali būt? Nes va pernai sakė, kad nesunkus net valstybinis buvo...

Žinutė parašyta: 2009-03-01 15:25:51 | Nuoroda

na, kai pažiūrėjau man daugumos dalykų 2008 metų egzai lengvesni nei praeitų metų (bet čia tik mano nuomonė).. kažkada tai sakydavo, kad vienais metais sunkūs, kitais nesukūs, po to dar kitais vėl sunkūs ir t.t., jei tikėti, kad iš tiesų taip yra, tai mes papuolam į sunkiųjų egzų metus..bet tikiuosi, kad taip nebus :(

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-03-01 17:25:41 | Nuoroda

O banduomuosius darė pas jus mokyklose? Ir kaip sekėsi?

Žinutė parašyta: 2009-03-01 20:51:29 | Nuoroda

Gal yra zmoniu besiruosianciu studijuoti archeologija ar etnologija ?

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-03-01 20:51:30 | Nuoroda

Gal yra zmoniu besiruosianciu studijuoti archeologija ar etnologija ?

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-03-01 22:24:27 | Nuoroda

Kristi_E-free, man filmukai visai patiko , įdomiai gana pasakoja, bet va, kai bandžiau keletą parsisiųsti, tai man ne visus kažkodėl leido žiūrėti. Parsisiųsk kokį vieną, pažiūrėk.

LPfaa, mūsų istorijos mokytojos nuomone, šių metų egzaminai turėtų būti sunkūs.

PKfyz, aš neatmetu galimybės bandyti stoti ir į architektūrą. Bet čia tik mąstau dar.

julijablue, apie Lietuvos įdomiosios istorijos filmukus klausi?
 

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-02 01:05:31 | Nuoroda

Saulėgrąža>aha, apie tuos filmukus klausiau. man šiaip norėtusi daugiau pastudijuot lietuvos istorija, silpnoji vieta čia mano kažkaip, tai ieškau, kas padėtų susigaudyt labiau joje. beja, gal dar žinot iš kur kokios geros, konkrečios info apie lt istorija gaut?

PKfyz > turbut busiu viena is tokiu. noreciau stot i archeologija. bet mane prigazdino, kad ten patekt pavyksta tik laimingiesiems. mat rezultatu itin aukstu reikia
 

Žinutė parašyta: 2009-03-02 15:22:24 | Nuoroda

manau siemet bus daug klausimu is lietuvos, nes visgi tukstantmetis

Žinutė parašyta: 2009-03-02 17:46:09 | Nuoroda

Istorijos egzaminų testus norime įkelti į svetainę www.egzas.lt. Tuomet visi galės interaktyviai ruoštis.

Gal yra norinčių padėti ir prisidėti prie egzas.lt komandos. Kartu ir egzaminui puikiai pasiruoštumėte.

Žinutė parašyta: 2009-03-02 18:59:25 | Nuoroda

Aš irgi baisiai bijau susimauti per istorijos egzaminą,nes dedu daug vilčių ;/ Žiūrėkit,kokią literatūrą patartumėt skaityt norint išmokti Viduramžių istorią(Frankų imperija,Šventosios Romos imperijos susikūrimą ir t.t) Ačiū

Žinutė parašyta: 2009-03-02 19:30:31 | Nuoroda

Sveikuciai :) kazkas is jusu cia saket, kad rasete bandomaji is 2008 pakrtotines sesijos. Gal pasakytumet kokie dokumentai buvo, kokie laikotarpiai? 

Žinutė parašyta: 2009-03-02 20:39:09 | Nuoroda
julijablue rašė:

Saulėgrąža>aha, apie tuos filmukus klausiau. man šiaip norėtusi daugiau pastudijuot lietuvos istorija, silpnoji vieta čia mano kažkaip, tai ieškau, kas padėtų susigaudyt labiau joje. beja, gal dar žinot iš kur kokios geros, konkrečios info apie lt istorija gaut?

PKfyz > turbut busiu viena is tokiu. noreciau stot i archeologija. bet mane prigazdino, kad ten patekt pavyksta tik laimingiesiems. mat rezultatu itin aukstu reikia
 

 nu ten tokie filmukai yra, animaciniai, ten pasakojama istorija visokiomis temomis. Būtent lietuvos istorija. Pabandyk kokį vieną pažiūrėti  http://mkp.emokykla.lt/idomioji/

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-02 21:12:03 | Nuoroda

o, cia man patiko. matytas dalykas, per tv keliskart ziuret teko:) na, tikiuosi pagelbes. aciu :)

Žinutė parašyta: 2009-03-02 21:58:24 | Nuoroda
mellisa rašė:

Sveikuciai :) kazkas is jusu cia saket, kad rasete bandomaji is 2008 pakrtotines sesijos. Gal pasakytumet kokie dokumentai buvo, kokie laikotarpiai? 

 Na jei atmintis nešlubuoja,tai buvo Šaltojo karo žemėlapis,reikia žinoti totalitarizmą,maršalo planą,poto Karolio Didžiojo imperiją labai smulkiai, ir LDK(reformacija,edukacinė komisija) lyg ir viskas :)

Žinutė parašyta: 2009-03-03 14:21:54 | Nuoroda

Galiu trumpai papasakoti, kas gali buti siu metu istorijos egzamine. Taigi, kadangi sie metai yra jubiliejiniai, Lietuvos vardo paminejimo tukstantmetis, tai Lietuvos istorija, turetu buti ypac akcentuojama. Gali buti, kad bus daug klausimu is visu ivykiu, kurie siemet jubiliejiniai. Tai yra, is tu kuriu datos baigiasi 9. Manau, tas galiotu tiek Lietuvai, tiek visam pasaului. :)

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2009-03-03 14:28:25 | Nuoroda

sveiki, as irgi ruosiusi sitam egzui, bet nieko neskaitau o tik klausau audio paskaitu, mano brolis taip mokesi ir gavo 92% nu ir dar zemelapiu knygele turejo, tai is jos mokesi dar, o siaip labai patogu vaikstai po parduotuve ir i smegenine kala ta istorija  :D cia imeciau viena mp3 gal kam patiks :)

www.2shared.com/file/4992838/74546a4f/Pi rmasis_pasaulinis_karas__pradzia__1914-1 918__by_perfo.html

Žinutė parašyta: 2009-03-03 14:41:07 | Nuoroda

to Grabas: Galbut turi viso istorijos kurso tokius irasus?

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2009-03-03 20:10:06 | Nuoroda

Aciu tau Mantuxyvas  Labai gerai, saltasis ir ldk mano stipriosios vietos, o del franku , tai dar pasimokyt reikes... greit ir mes rasysim bandomaji. Tikiuosi daug gaut... jei kam is jusu reikes pagalbos, klauskit... butu labai malonu pagelbeti, nes istorija bene stipriausia mano puse.

Žinutė parašyta: 2009-03-03 20:14:27 | Nuoroda

 Apie viduramzius ... na as skaitau krontos vadovelius tiktai. Dar kartais apie kokia asmenybe internete ar kokokioj enciklopedijoj. tiesa, dar turiu tokia violetine knyga "istorija ir politologija" vadinasi, bet ten tik pagrindiniai dalykai O siaip tai turiu nerealia mokytoja, kuri mums duoda savo pacios padarytus planus kiekvienai temai. juose yra viskas, ko reikia norint puikiai islaikyti egzamina. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą