IT iskaita ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-27 15:30:50 | Nuoroda

Antras srautas tikrai nebuvo legvas, taciau islaikyti buvo imanoma. Nereikia cia jau taip nervintis dabar... Juk ne visada galima viska puikiai moketi, kitka tiesiog galima ismastyti. Juk kompiuteriu tai kiekviena diena naudojames:) Be to, atsakymo variantai dazniausiai buvo tokie, kad is ju tikrai tik vienas, net gana aisikiai matyti, buvo teisingas. As laikiau antra srauta ir islaikiau, nors nesu kokia kompiuteriu ase;) reikejo tiesiog daug kur pamastyti ramiai, matematiskai paskaiciuoti, na, zinoma, ir truputeli sekmes spejant nezinoma atsakyma...:)

Žinutė parašyta: 2009-03-27 15:33:53 | Nuoroda

nu tai va reikejo speti pasiseke jauciu jums, bet pritarkit, kad praeitu metu iskaita buvo daug daug lengvesne...

Žinutė parašyta: 2009-03-27 15:48:15 | Nuoroda

Va, kad praėjusių metu lengvesnė pritariu... Tačiau dėl to nei kiek nepykstu ar nesinervinu, nors ir būsiu neišlaikęs, labai puiku kad sunkina tas užduotis! Gal bent kažkiek bus atsižvelgiama į šį popieriuką stojant ar ieškant darbo, nes dabar jis tik popiergalis kuris nieko nereiškia, nes iki šios dauguma jį gaudavo...

Žinutė parašyta: 2009-03-27 15:54:27 | Nuoroda

Bet nesamoningi klausymai as daug nesupratau ko jie is manes nori, ir buvo nuotraukos kuriuose kaiko nesimate.

Žinutė parašyta: 2009-03-27 15:59:49 | Nuoroda

Sveiki, man įdomu iš kur žinte,kiek taškų gavote? mes žinojome tik ar išlaikyta ar ne. Ir kažin kelintą valandą tie tikrieji duomenys bus?

O dėl sunkumo/lengvumo, tai buvo kokie 5- 10 sunkoki, bet jei net 10 klaidų padaryti leidžiama, tai išlaikyti tikrai nesuku. Buvau 3 sraute, tai ko nežinojau tai iš nežinojimo, o ne dėl formulavimo. Viskas normaliai, tik kad rezultatai nepakistų dabartiniai :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-27 16:06:20 | Nuoroda

gal zinot kaip internete pasieskot to testo paziuret  ar islaikiau nes negaliu kaip nervuoja sulej nepasake tai edas nervus visi........

Žinutė parašyta: 2009-03-27 17:40:03 | Nuoroda

is kur gauti atsakymus?

Žinutė parašyta: 2009-03-27 17:53:18 | Nuoroda

Aš laikiau 1 varianta, tikrai buvo sunkių klausimų, bet buvo ir lengvų, kaip tas su Onute Nuėjom pas diriką, sakė, kad išlaikiau. Bet iš kur jus žinot kiek taškų surinkot?

  • Biologija / VBE 75
  • Chemija / VBE 51
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
Žinutė parašyta: 2009-03-27 18:13:05 | Nuoroda

iandien vykusią Mokinių kompiuterinio raštingumo (MKR) įskaitą išlaikė 69 procentai abiturientų.

Įskaitą laikė daugiau nei 16 tūkst. abiturientų. Mokinių kompiuterinio raštingumo įskaita nėra privaloma. 2008 m. MKR įskaitą rinkosi 18 tūkst. abiturientų.

„Tai pirmoji įskaita prieš artėjančius egzaminus ir ji svarbi Nacionaliniam egzaminų centrui kaip pasirengimo egzaminams įsivertinimas“, - sakė Centro direktorė Danutė Šukienė.


Pagrindinė brandos egzaminų sesija prasidės gegužės 18 d. Brandos egzaminų tvarka šiemet iš esmės nesikeičia. Daugiau informacijos apie egzaminų tvarką, turinį galima rasti tinklalapyje www.egzaminai.lt

 

Žinutė parašyta: 2009-03-27 18:22:26 | Nuoroda

Na kaip tikėjausi taip ir išlaikiau... :) pirmame sraute bent jau man asmeniškai teko susidurti su 5 neloginės formuluotės arba sunkokais klausimais, tai matyt į juos ir neatsakiau teisingai, nes jei niekas nesikeis 25/30 mano rezultatas, dėl ankstesnių komentarų tai pritariu jog pernai daug lengvesnė įskaita buvo :) o šiaip tai viską padariau per 15 min, tai manau jog visiems išlaikyt buvo įmanoma, turint galvoje jog informatiką mokausi B kursu :)

  • Fizika / VBE 80
  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 10
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-03-27 18:33:05 | Nuoroda

Ple nervai ima :)) nzn ar islaikiau ar ne :)) plius dr niekur atsakymu neraso...kiek teisingai klausimu reikejo atsakyt kad islaikytum? :D

Žinutė parašyta: 2009-03-27 18:49:59 | Nuoroda
L1eTuvis rašė:

Ple nervai ima :)) nzn ar islaikiau ar ne :)) plius dr niekur atsakymu neraso...kiek teisingai klausimu reikejo atsakyt kad islaikytum? :D

 20 klausymu reikia atsakyti teisingai.

Žinutė parašyta: 2009-03-27 19:51:42 | Nuoroda

Na įskaita tikrai nebuvo labai sunki, bet sutikčiau - praėjusių metų lengvesnė . Svarbiausia, kad išlaikiau, o tam tikrai užtenka mokytis informatiką B lygiu :)

Žinutė parašyta: 2009-03-27 20:24:18 | Nuoroda

na o aš neišlaikiau ir dėl to labai nepergyvenu.;D nes ėjau dėl to, kad mokykloj mums pamelavo: pasakė, kad jei nelaikysi įskaitos, tai neprileis prie egzaminų. Na o mes žinoma ir patikėjom.:) Ėjau  pirmu srautu.:) klausimai bent jau man tai buvo sunkūs. ne visi, bet dauguma. o šiaip sveikinimai tiems, kurie išlaikė:) 

  • Geografija / MBE 7
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-03-27 20:25:27 | Nuoroda

patikslinu: sakė, kad neprileis prie informatikos egzamino ( o aš jį laikysiu) :)

  • Geografija / MBE 7
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-03-29 00:12:49 | Nuoroda

Aš buvau 2 sraute, tai išlaikiau 24/30  bandomoji buvo tikrai lengvesnė, bet buvo ir čia lengvų klausimų, nors tikrai ne daug  Sveikinu išlaikiusius!

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-03-29 00:40:41 | Nuoroda

 Buvau antrame sraute, bet zinau tik tiek, kad islaikiau, o kiek klausimu teisingai atsakiau dar nemaciau

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-03-29 13:21:29 | Nuoroda

O iš kur sužinojote reultatus? Pasakykit :)

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-03-29 15:09:22 | Nuoroda

Užduotis galite rasti čia picasaweb.google.com/zemaitukasa tačiau manau su pažymėjimai palikta pora klaidų, aišku čia tik mano nuomonė. Na pabandykite sulyginti pirmą ir antra srautą... Norite pasakyti antras sunkesnis??? Tikrai ne ;) Pvz klausimas apie atviro kodo programas kuris buvo antrame sraute žymiai lengvesnis nei pirmame klausime esantis klausimas apie mokomąsias programas ;) O šiaip visi klausimai panašūs...

Žinutė parašyta: 2009-03-29 15:59:23 | Nuoroda

Tiranas, skaitau ir galvoju kad tu trenktas. Jei neišlaikei, tai nereiškia kad tavo testas buvo pats sunkiausias. ir 1 ir 2 sraute buvo panašūs klausimai ir nėra čia ko nervintis. taip, buvo dviprasmybių, taip, buvo sunku. bet kas mokėjo tas išlaikė ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą