Ar galima pasitiketi kastu.lt siulomomis studijomis Danijoje?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-16 16:07:47 | Nuoroda

Gal kas turit pazystamu jau studijuojanciu Danijoje, ar siaip gal ka idomaus zinote apie sia programa..?

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-02-17 15:41:25 | Nuoroda

Turiu netgi 3 :)

Žinutė parašyta: 2009-02-21 20:35:23 | Nuoroda

Jau geriau pasitikėk www.hakes.info , kastu yra hakes kopija atsiradus visai nesenai, kaip paskaičius hakes bloge tai už tai kastu vadovai paduoti į teismą.

Žinutė parašyta: 2009-02-21 21:24:46 | Nuoroda

Aš kaip tik manau atvirkščiai. 

Su kastu buvau susidūręs anksčiau, tiesa, šiek tiek kitoj sferoj. Ir kas svarbiausia - kastu ir hakes buvo partneriai, ir hakes buvo plačiai reklamuojamas ir rekomenduojamas iš kastu puses. Todėl, gan keista pasirodė, kad kastu pradėjo siūlyti tą patį kaip ir hakes - tačiau jų atstovo paklausęs, kodėl taip atsitiko, išgirdau, kad hakes nesugebėjo laikytis savo įsipareigojimų... 

Aišku, šioje situacijoje, tikriausiai abi pusės tiesiog gins save ir keiks konkurentus. :) Bet asmeniškai man atrodo, kad kastu kaip organizacija pilnai galima pasitikėti. Ir tikriausiai labiau, nei hakes. Nors ir vienoj, ir kitoj, man atrodo, svarbiausia - pasirinkti kokybišką universitetą. :)

 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2009-02-22 14:39:51 | Nuoroda

Man į ju puslapi pasiziurejus nekelia pasitikejimo.  Nu ka zinau...  paskaicius www.hakes.lt apie buvusius vadovus ( kaip supratau dabartinius kastu) tai nesinori turet nieko bendro, jau geriau tada paciam bandyt tiesiai stot.

Beje reiktu susimastyt apie studiju kokybe, nes jei jokiu toefl nereikalauja tai gal tada ten nieko gero. Islaikyk toefeli gerai ir istok i normalu/zinoma universiteta, o ne i koledza.

Dar tarp kitko man labai nepatiko ju tie paskojimai mokykloje- kazkoks kliedesiu pilstymas, o pasidomejus mokymo istaigomis supratau, kad ten reik stot nebent tiems, kurie lietuvoje nelabai istos i norima specialybe. 

Žinutė parašyta: 2009-02-22 18:40:19 | Nuoroda

Pritariu pampamram. Geriu stok pats. Pasidomėk stojimų procedūra ir įstosi į geresnius universitetus, nei kastu siūlo. Kadangi pats greičiausiai studijuosiu UK, todėl anksčiau truputį domėjausi ką hakes siūlo. Jų siūlomi universitetai buvo reitinguojami pačioje Jungtinės Karalystės universitetų šimtuko pabaigoje arba visai į jį nepapuldavo. Todėl stoju savarankiškai į daug geresnius universitetus.

Žinutė parašyta: 2009-05-28 23:26:20 | Nuoroda

Pasitiketi jais ar ne kiekvieno asmenine problema. Man, stojant i DK, kolkas jokiu problemu. Laukiu atsakymo. Manau jei gali istoti LT i normalu univera, tai vaziuot i DK koledzus ner prasmes. Vis delto brangu. Del univeru, kitas reikalas. Aarhus University berods 81 univeras pasaulyje, kas is tikruju yra labai gerai. Palyginus, musu geriausias (subjektyvi nuomone) Vilniaus Universitetas, yra 500+. Everything depends on you!

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 78
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-30 17:42:23 | Nuoroda

pati buvau susižavėjusi kastu , bet sesuo aspšvietė, jog tai tik pelno siekanti įmonė...

T.Y. nuveš tave ten ir paliks likimo valiai, kai busi kiek pinigų sumokėjęs už kelionę...

 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:08:52 | Nuoroda

 jeigu ruosiates studijuot uzsieny patariu stot tik per Hakes, ten dirba tikrai labai malonus zmones ir suteikia visa informacija kurios reikia. o taj ypac pravercia pildant stojimo anketa bei pasirenkant universiteta.

  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą