Prancūzų filologija VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-13 15:38:29 | Nuoroda

Heh, džiaugiuosi ;D

O šiaip, tu iš kur (jeigu ne paslaptis)?

Žinutė parašyta: 2009-05-14 22:21:53 | Nuoroda

Nėra čia ko slėpti. :-D

Iš Tauragės aš. Žinai turbūt tokį ee miestą.;-DD

Žinutė parašyta: 2009-05-23 17:45:41 | Nuoroda

Aišku, kad žinau ;)

 

Tai sakau, gal rugsėjį susitiksime ;p

 

 

Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:44:31 | Nuoroda

Sveikutės

Paskaičiau jūsų žinutes ir taip pat truputį nusiraminau :) Mat dar viena 'žalia' esu.

Na, ne pirmu numeriu planuoju prancūzų filologiją rašyti, bet neatmetu šitos galimybės tikrai. Ir noriu pasidalinti šiokia tokia patirtimi. Prieš porą metų teko lankytis Prancūzijoje. Pagal mainų programą ten nuvykau ir gyvenau šeimoje, ėjau į mokyklą... Šeimoje tik viena mergaitė vos vos kalbėjo angliškai, pamokos buvo vedamos prancūzų kalba, žinoma. Išmokau tik asmenavimą, paprasčiausius sakinius (kurių net prancūzai nesuprasdavo:), dar truputį mokėjau visus gimines prancūziškai įvardinti. Tai tiek. Bet ką buvau išmokusi, tai tik tam kartui - dabar galvoje nieko nelikę. Tik kažkodėl keiksmažodžius vis dar atsimenu :) Tai va, norėjau pasakyti, kad aplinkoje gaudytis padėjo prancūzų bendravimas šeimoje. Turbūt teko girdėti apie kelių valandų ilgumo jų vakarienes, per kurias daug kalbama. Taigi, jau ketvirtąją dieną ėmiau suprasti, maždaug kokia tema kalbama. Tiesa, sapnai irgi pasikeitė - pradėjau sapnuoti angliškai :)

 

Žodžiu... labai gražūs prisiminimai liko iš Prancūzijos, gal todėl svajoju išmokti šią kalbą, kuri atrodo tokia gracinga ir inteligentiška :)

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:58:14 | Nuoroda

 o man tai apskritai patinka visos filologijos, tiesiog traukia taip :) o kadangi visi bando atkalbėt nuo jų, sako rinkis protingaaai, todėl ir blaškaus tarp jų ir taip komfako specialybių ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:23:53 | Nuoroda

Ech, koks pažįstamas jausmas... Aš irgi bandau nepasiduoti kitų įtakai, vienintelė mama palaiko mano pasirinkimą... Sunku taip. 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:44:36 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Sveikutės

Paskaičiau jūsų žinutes ir taip pat truputį nusiraminau :) Mat dar viena 'žalia' esu.

Na, ne pirmu numeriu planuoju prancūzų filologiją rašyti, bet neatmetu šitos galimybės tikrai. Ir noriu pasidalinti šiokia tokia patirtimi. Prieš porą metų teko lankytis Prancūzijoje. Pagal mainų programą ten nuvykau ir gyvenau šeimoje, ėjau į mokyklą... Šeimoje tik viena mergaitė vos vos kalbėjo angliškai, pamokos buvo vedamos prancūzų kalba, žinoma. Išmokau tik asmenavimą, paprasčiausius sakinius (kurių net prancūzai nesuprasdavo:), dar truputį mokėjau visus gimines prancūziškai įvardinti. Tai tiek. Bet ką buvau išmokusi, tai tik tam kartui - dabar galvoje nieko nelikę. Tik kažkodėl keiksmažodžius vis dar atsimenu :) Tai va, norėjau pasakyti, kad aplinkoje gaudytis padėjo prancūzų bendravimas šeimoje. Turbūt teko girdėti apie kelių valandų ilgumo jų vakarienes, per kurias daug kalbama. Taigi, jau ketvirtąją dieną ėmiau suprasti, maždaug kokia tema kalbama. Tiesa, sapnai irgi pasikeitė - pradėjau sapnuoti angliškai :)

 

Žodžiu... labai gražūs prisiminimai liko iš Prancūzijos, gal todėl svajoju išmokti šią kalbą, kuri atrodo tokia gracinga ir inteligentiška :)

 Awww.... :)

Aš buvau Prancūzijoje (Paryžiuje) praeitą vasarą... ir iš pirmo žvilgsnio įsimylėjau kraštą, kalbą, žmones,... <3

Šiaip aš irgi moku keletą pavienių žodžių ir išsireiškimų (bendrauju su keliais prancūzais, aišku angliškai, bet vistiek daug ko iš jų sužinau :))

 

 

Man taipogi labai patinka kalbos ir filologijų mokslas. Stosiu tik į šią sritį.

Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:54:26 | Nuoroda

Sveiki! Kaip suprantu man pasisekė, nes mokausi šulėj prancuzų ir laikysiu egzą... Lb man ji patinka, todėl taip pat neatmetu galimybės stot į filologiją,bet vistiek manau, kad nors prancūzų graži kalba, bet jau lb sunki jos gramatika!

Žinutė parašyta: 2009-05-24 17:36:26 | Nuoroda
LPfaa rašė:

Sveiki! Kaip suprantu man pasisekė, nes mokausi šulėj prancuzų ir laikysiu egzą... Lb man ji patinka, todėl taip pat neatmetu galimybės stot į filologiją,bet vistiek manau, kad nors prancūzų graži kalba, bet jau lb sunki jos gramatika!

 Žinome, kad sunki :) Na, bet nieko nėra lengvo ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-24 22:11:04 | Nuoroda
Estrella* rašė:

Tai sakau, gal rugsėjį susitiksime ;p 

 Būtų gerai :)

Velnias, o aš niekad Prancūzijoje nebuvau. Bet, kita vertus, tai visai nesvarbu. Užtat žinau, kad nuvažiuosiu. Visiškai užtikrinta esu. ;-D turiu šiokių tokių planų Paryžiuje. ;-DD

Žinutė parašyta: 2009-05-24 22:14:19 | Nuoroda

 o aš tai per ltv2 užmačiau gerą prancūzų serialą jaunimui, tai labai man graži ta prancūzų kalba.. tokia elegantiška:)

Žinutė parašyta: 2009-05-25 20:46:13 | Nuoroda

Tai jau taip

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:37:16 | Nuoroda

aš irgi esu kiaura filologė:D bandysiu ir čia paduoti-vis tiek turi kur nors priimti:D P.S.aš taip pat esu dar neišvirta prancūzė

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-03 16:02:29 | Nuoroda
afroditea rašė:

aš irgi esu kiaura filologė:D bandysiu ir čia paduoti-vis tiek turi kur nors priimti:D P.S.aš taip pat esu dar neišvirta prancūzė

 Kokias dar filologijas esi nusiziurejusi? :) Idomu.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 17:01:21 | Nuoroda

Sveikos :) o gal galit patikslinti siemet rinks 2 grupes viena mokanciu , kita ne ? ar jungs i viena?

Žinutė parašyta: 2009-06-13 10:44:42 | Nuoroda

hem laikiau prancuzu egza...na jau jei niekur neistoju tai kartu prie jusu jungsius :D

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:34:58 | Nuoroda

ziuriu i jusu balus ir manau kad nebeistosiu :( nors cia be galo noriu....ex

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:44:36 | Nuoroda
iewwka_ rašė:

ziuriu i jusu balus ir manau kad nebeistosiu :( nors cia be galo noriu....ex

 o kokie taviškiai? aš praeitais metais įstojau, tad galiu pasakyt kad ne visų įstojusiųjų balai blizgėjo :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:49:53 | Nuoroda

uzsienio kalba 78 lietuviu 79 o istorija 47

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:53:02 | Nuoroda
iewwka_ rašė:

uzsienio kalba 78 lietuviu 79 o istorija 47

 turėtum įstot :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą