VU lt filolofija.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:32:43 | Nuoroda

Ir aš noriu į lt filologiją VU  tik stosiu į tą platesnę - lietuvių filologiją ir ispanų kalbą :) bet tai rašysiu antroje vietoje po kūrybinių industrijų, į kurias, veikiausiai neįstosiu. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:59:56 | Nuoroda

Eyy, na ko dabar taip pesimistiškai!  Įstosi įstosi. Ir aš įstosiu ten  Na o apie filologiją ir aš kažkada tokių minčių turėjau, tik pagalvojau , kad gan siaura specialybė... 

Žinutė parašyta: 2009-04-21 20:18:17 | Nuoroda

 o, aš taip pat lietuvių ir ispanų rašysiu, bet biški prisibijau kad per sunku gali būt, o kūrybines industrijas taip pat rašysiu, manau šiemet bus daugiau norinčiiujų stot ten nei pernai :)

Žinutė parašyta: 2009-04-22 21:23:35 | Nuoroda

Aha, ispanės, mielosios, turit dar vieną konkurentę  Būtent šią specialybę, ko gero, pirmu numeriu rašysiu. Po to seks kitos 4 specialybės, susijusios su filologija... taigi. Sėkmės, tikrai nuoširdžiai linkiu! Nebijokit, kad bus sunku, geriau pagalvokit, kur lengva šiais laikais... jei tik bus įdomu, jei bus noro, viskas bus įveikiama. ;)

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-04-22 22:28:36 | Nuoroda

 nu nieko, kaip nors, bet manau ten visvien bus dauguma merginų:) bet tai smagu , kad jau čia galima daugmaž susipažint su tais kurie turi tokių pat tikslų kaip ir tu:]

Žinutė parašyta: 2009-04-23 16:22:07 | Nuoroda
šypt rašė:
dievukas rašė:

Sveikinimai :]] Aš 18/20. Dabar laukia užsienio įskaitos.. Kokias laikai?

 įskaita tai tik anglų belaukia:) o tu daugiau?:)

 Mhm, aš rusų ir anglų. Na va, iš visų įkaitų gavau po devynetą :]

Šiaip nereikia dviejų užsienio laikyt, bet išlaikius aš galėsiu laviruoti pažymiais. Jei kuri nors bus geriau išlaikyta nei kita, tai į konkursinį balą duosiu geresnės rezultatą, nu žodžiu :]

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-04-23 21:13:40 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Aha, ispanės, mielosios, turit dar vieną konkurentę  Būtent šią specialybę, ko gero, pirmu numeriu rašysiu. Po to seks kitos 4 specialybės, susijusios su filologija...

 o. aš norėjau paklaust visų, ar kai pildysit lapą, jūsų lape dominuos filologijos? kokias dar specialybes rašysit? :)

Žinutė parašyta: 2009-04-23 22:03:36 | Nuoroda

Na, bent jau aš tai pirmiau rašysiu leidybą ir kūrybines industrijas  Paskiau tik filologiją... 

Žinutė parašyta: 2009-04-23 23:07:34 | Nuoroda

 aš tai rašysiu leidybą, verslo informacijos vadyba, informologija, lt filologija+ispanu ir kurybines industrijos:) o jau toliau tai... :))

Žinutė parašyta: 2009-04-23 23:37:52 | Nuoroda

O kiek daug bendraminciu, smagu girdet ;) pati planuoju stot i lietuviu filologija/ispanu kalba. Norejau pasidomet pas stojancius ar mokotes ispanu kazkaip? papildomai gal? ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-25 16:41:33 | Nuoroda

Na, aš įspanų kalbos nemoku ir nesimokau niekur papildomai, tad tai man bus visiškai nauja kalba (žinoma, jei įstosiu į šią specialybę). :) Manau, daugeliui taip pat ši kalba bus nauja, juk visgi ji nėra labai jau populiari, nors, žinoma, vis populiarėja.. :) Tačiau tarp antrųjų užsienio kalbų pirmosiose vietose vis dar išlieka rusų, vokiečių, prancūzų. :) Taigi mūsų 1989-1990-tųjų kartai dar nereikėtų baimintis dėl lituanistų, ypatingai gerai kalbančių ispanų kalba. :)
Man patinka, kad vu kiekvienais metais keičiasi užsienio kalba su lietuvių filologija. :) ir kaip tik šiemet išpuolė ispanų kalba, kurią visad norėjau išmokti. :)

Mielosios,-ieji, ką manote apie lietuvių folologiją+reklamą bei lt filologiją+ryšius su visuomene? :) mane domintų šios specialybės, jei būtų ne Kaune ir Šiauliuose, bet kol kas dar visiškai neatmečiau jų iš savo pageidavimų sąrašo.

Žinutė parašyta: 2009-04-25 18:15:33 | Nuoroda

Aš ir labai norėjau į lt filologiją su reklama, bet tas Kaunas...  Žiauriai nenoriu aš ten... 

Žinutė parašyta: 2009-04-25 20:02:49 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Aš ir labai norėjau į lt filologiją su reklama, bet tas Kaunas...  Žiauriai nenoriu aš ten... 

 Žiūriu, panašiai mes norim stoti su tavim, Išprotėj (kaip kitaip į tave kreiptis?)  Dar pasakyk, kad kada turėjai minčių apie interjero dizainą, juvelyriką arba architektūrą, tai apskritai būsi mano sielos sesė  nors gal ir nk keisto, kai aš tiek visur norėjau.. net į karo akademiją buvau susigalvojus stot, į tarptautinius santykius bet su tuo nieko neišėjo, nes padarau tik 2 atsispaudimus, o ten reik daug lb 

Žinutė parašyta: 2009-04-26 13:10:32 | Nuoroda

Svajojau labai apie lietuviu filologija/reklama, bet kadangi Kaune atmeciau iskart sia specialybe, tikrai gaila, nes manau butu idomu. ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-26 14:42:58 | Nuoroda

Tuomet bandysi stoti į šiaip lt filologiją vu? :)

Žinutė parašyta: 2009-04-26 15:38:52 | Nuoroda
persiku.megeja rašė:
 

 Žiūriu, panašiai mes norim stoti su tavim, Išprotėj (kaip kitaip į tave kreiptis?)  Dar pasakyk, kad kada turėjai minčių apie interjero dizainą, juvelyriką arba architektūrą, tai apskritai būsi mano sielos sesė  nors gal ir nk keisto, kai aš tiek visur norėjau.. net į karo akademiją buvau susigalvojus stot, į tarptautinius santykius bet su tuo nieko neišėjo, nes padarau tik 2 atsispaudimus, o ten reik daug lb 

 Aš Aušra-malonu susipažint ;D Interjero dizainas-man kažkas tokio... nerealaus :D Bet stot negalvojau kažkodėl-bet domiuosi (!), nes mano tėčio sesuo baigus šitą specialybę ;D

Žinutė parašyta: 2009-04-26 18:35:36 | Nuoroda

Mano mėgstamiausi žurnalai "Namas ir aš", "Mano namai" ;DDD Beje, aš Joana :) esu nauja tavo bestė - labas ;DD

Žinutė parašyta: 2009-04-26 21:24:51 | Nuoroda

Joo, bandysiu pirmiausia i lietuviu filologija/ispanu kalba, paskui viena lietuviu filologija, Is tikruju smagu rasi daug bendraminciu, maloniu zmoniu, o dar jeigu istosime kaip norime, turet tokiu grupioku. Butu malonu susipazint ir artimiau, kadangi domimes bendrais dalykais ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-26 21:44:17 | Nuoroda

Įsivaizduojat smagumą, jei čia susipažįstam ir įstojam visos, ir jau nebe vienos tada jaučiamės ten tarp didelių studentų ir studenčių! ;DD 

Klausykit, panos, o kaip manot, kur dirbt norėtumėt baigusios? :) Nes tokia lyg ir pakankamai siaura specialybė atrodo, ne..? :)

Žinutė parašyta: 2009-04-26 21:50:10 | Nuoroda

 na kas dėl siaurumo.. kaip viena studentė sakė, filologija duoda platų bendrą išprusimą, ir esi turtingas ne išore o vidum:))aišku yra įvairiausių perspektyvų, tarkim jei turi sugebėjimą rašyti, gali dirbti žurnaliste,  vertėja, mokytoja ( nemanau , kad daug kas nori, bet kiek pasakojo, nemažai filologių pasirenka mokytojos kelią), o galu gale priklauso viskas nuo paties žmogaus ir jo norų.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą