Chemijos egzaminas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-07 13:52:53 | Nuoroda

Man chemija irgi idomi,bet butu dar idomesne,jei uzdaviniu nebutu

Žinutė parašyta: 2009-03-07 18:36:08 | Nuoroda

Gaila, kad nera NEC leidinio, kuriame butu pateiktos ankstesniu metu egzaminu uzduotys su gaimais atsakymais. Tenka apgraibomis rankiotis uzdavinius is ivairiu knygeliu, kurios sudarytos ne pagal brandoz egzaminu programa. Na, bet dabar kai jau zinome, kad stojant i biomedicinos krypties studijas, chemijos egzamino ivertinimas sudaro menkesne konkursinio balo dali, o metinis pazymys isvis neturi jokios reiksmes, ketinantieji stoti i su medicina susijusias studiju programas galime palikti daugiau chemijos chemikams

Žinutė parašyta: 2009-03-09 02:18:40 | Nuoroda

Juk visi suprantam, kad neegzistuoja jokia stebuklinga knygute, kuria perskaites staiga imtum versti kalnus  Nei chemijos, nei jokio kito dalyko neismoksi, jei tik vaikysies paciu naujausiu "pirk ir puikiai islaikyk egzamina" knyguciu, kurias leidzia pasipinigauti tesiekiantys veikejai.

Visos tos knygutes man primena teleparduotuviu prekes - stebuklingas NASA technologiju pagrindu sukurtas pagalves, nepakeiciamas kasdieneje ruosoje darzoviu pjaustykles, na ir pagaliau gyvenima aukstyn kojomis vercianti, gyvybiskai butina plauku augima skatitinanti geli  Tik uz nedideli mokesti, mes pakeisime jusu gyvenima, i gera! 

"Chemija. I egzamina - be baimes", "Ar moki chemija?", "Chemija. Pasikartokime pries egzamina" - uzburiantys pavadinimai, tik pirk! Varciau jas visas - vienoje yra tas, bet nera ano, kitoje yra anas, bet nera dar kazko, trecioje - nei to, nei ano, tik pilna rasybos klaidu...

Jei kas neturite mokykloje chemijos vadovelio, tuomet pirkite... vadoveli, bet ne paskubomis isleistus leidinukus svajotojams, kurie mano, kad visi tie metai mokykloje neturi jokios reiksmes, kad vadoveliai isleisti tam, kad nesiotumeisi juos kuprineje, kad mokykloje yra mokama ne to ko reikia, kad tikroji tiesa slypi anapus, ir kad uztenka tiesiog tureti stebuklinga knygute...

Žinutė parašyta: 2009-03-09 21:21:46 | Nuoroda

Na, geriausi uzdaviniai ruostis egzaminui, mano manymu, yra ansktesniu metu egzaminu uzdaviniai

Žinutė parašyta: 2009-03-25 15:43:10 | Nuoroda

Kaip jums atrodo, užtenka mokėti viską, kas nurodyta programoje, mokėti spręsti uždavinius ir dar žinoti ką nors iš bendro išprusimo, kad išlaikytum pakankamai gerais rezultatais chemijos egzaminą, ar reikia žymiai daugiau chemijos žinių, nei nurodyta programoje?

Žinutė parašyta: 2009-03-25 18:03:04 | Nuoroda

To, kas nenurodyta programoje, egzamine paprasčiausiai negali būti. Todėl nebūtina žinoti plačiau, nei mokyklinis kursas, norint gerai išlaikyti.

Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:05:07 | Nuoroda
man taip gaila tu praejusiu metu,kai normaliai nesimokinau chemijos..o db jau jauciu, kaip daug laiko jai skiriu, o tobuleju taip letai.tikrai nelengvas mokslas, su biologija nepalyginamai sunkesnis(bent jau man) laikiau 2 bandomuosius valstybinius- pirma karta surinkau 65 taskus( dziaugiausi, nes tada buvau B kurse), perejau i A kursa, pries pora savaiciu laikiau chemijos kita bandomaji - ir stai jau 83 balai :) netrukus laikysiu ir treciaji... kas jums sunkiau- organine ar neorganine chemija?
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:30:21 | Nuoroda

Man organinė, dabar viską kartojų, tai tikiuos ją perkasti Vis save guodžiu, kad laiko ne tiek jau mažai liko Bet taip, biologija man irgi žymiai lengvesnė

Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:43:41 | Nuoroda
is vis kiek girdejau, db stipriai didina organines chemijos uzduociu egzamine...tokia paskutiniuju metu tendencija. mat organine chemija tobuleja sparciau, nei neorganine. nu mum cia tokia paskaita skaite, kad reiketu daug demesio teikti butent organinei. man asmeniskai sunkiau yra neorganine:///
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:44:40 | Nuoroda
dovaile rašė:

Man organinė, dabar viską kartojų, tai tikiuos ją perkasti Vis save guodžiu, kad laiko ne tiek jau mažai liko Bet taip, biologija man irgi žymiai lengvesnė

 

TIKRAI JAU NEBEDAUG LAIKO LIKO...nenaujiena visiems...as jau noriu, kad greiciau ateitu:)
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-03-26 18:52:04 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Jei reikia kam nors organinės chemijos knygos (elektrininio varianto) - kreipkitės, atsiųsiu. Francis A. Carey 4 leidimas "Organic chemistry". Žinoma, anglų kalba. 1108 psl. be dalykinių rodyklių, papildomų lentelių ir t.t. Rasit ir mokykliniam kurse esančių dalykų.

 labas, atsiusk ir man ;) arba agneeee0713 lb dekui ;)

Žinutė parašyta: 2009-03-31 21:42:42 | Nuoroda

Na, kaip sekasi, mielieji, kibti toliau mokslui  nasrus? Man įdomu, kaip mokosi tie, kurie ketina laikyti ir chemijos ir biologijos egzaminus? Ar mokotės dieną tik biologija ar tik chemiją, ar skiriat laiko kiekvienam dalykui kasdien? Kiek valandų maždaug praleidžiat į dieną? Būtų labai įdomu, kad papasakotumėt apie savo mokymosi įpročius.

Žinutė parašyta: 2009-03-31 22:27:49 | Nuoroda

 Biologijos nelaikysiu, bet galiu papasakot kaip ruošiuosi chemijos VBE.

Galima sakyt aš jam nesiruošiu. Išspręndžiau jau seniau praėjusių metų egzaminų užduotis, dar mokyklines knygas paskaitinėjau. Dabar chemiją mokausi ne tam, kad pasiruoščiau egzaminui. Skaitau įvairią literatūrą iš ne mokyklinių vadovėlių. Kiek valandų per dieną..? Pastaruoju metu tai bent 4 - 5h. Neinu gal kažkur į pusę pamokų, kad galėčiau pasimokint ir paskaitinėt ką nors apie chemiją. O, pvz., šią savaitę išvis neinu ir neketinu eit į mokyklą vien tik todėl, kad noriu pasimokint chemiją.

Tai mano mokymosi įpročiai tokie, kad mokinuosi tai, ką noriu ir tada visa kita į šoną.

Žinutė parašyta: 2009-04-01 21:11:40 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

 Biologijos nelaikysiu, bet galiu papasakot kaip ruošiuosi chemijos VBE.

Galima sakyt aš jam nesiruošiu. Išspręndžiau jau seniau praėjusių metų egzaminų užduotis, dar mokyklines knygas paskaitinėjau. Dabar chemiją mokausi ne tam, kad pasiruoščiau egzaminui. Skaitau įvairią literatūrą iš ne mokyklinių vadovėlių. Kiek valandų per dieną..? Pastaruoju metu tai bent 4 - 5h. Neinu gal kažkur į pusę pamokų, kad galėčiau pasimokint ir paskaitinėt ką nors apie chemiją. O, pvz., šią savaitę išvis neinu ir neketinu eit į mokyklą vien tik todėl, kad noriu pasimokint chemiją.

Tai mano mokymosi įpročiai tokie, kad mokinuosi tai, ką noriu ir tada visa kita į šoną.

 

Žinutė parašyta: 2009-04-01 21:18:17 | Nuoroda

sveiki chemikai ir biologai,turiu dideli prasyma i jus ,as laikysiu chemijos ir biologijos valtybinius egzus,.kiti mokosi tik pagal programas ,o as tik daba susigriebiau zeti i tas programas, gal atsirastu tokiu geradariu kurie jau anksciau domisi tomis programomis ir daro sau konspektus pagal jas,ir galetu padeti man. labai prasau,,tai galite susisiekti su manimi skypeje  nick: ronaldins1    . ir galetume pasidalyti ziniomis ir padetume vienas kitam pasiruosti  tiems egzaminam, lb aciu is anksto

Žinutė parašyta: 2009-04-02 00:30:32 | Nuoroda
ronaldis, aiskuu lb gerai, kad konspektuojiesi savom jegom(saunu)...bet man pvz kai kuriuos dalykus , kuriu nesupratau padejo suprasti biologijos konspektas pagal nec programa- " i egzamina- be baimes" tai ne reklama...tai patarimas:) nes ji dar verta demesio palyginti su kitu uzsienieciu slamstu, kuris yra netgi ne pagal egzu programa...
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-07 13:54:03 | Nuoroda

As kazkaip vis neprisiverciu bio mokytis,bet va,dabar atostogos,daugiau laiko,pradesiu kartoti viska...O chemijos daug darau egzamininiu uzduociu,su papildoma mokytoja teorija kartojom taip prabegom...Taip ir einasi tie mokslai..Arteja egzai..Baisu Bet kaip nors..

Žinutė parašyta: 2009-04-09 13:31:27 | Nuoroda

Sveiki, gal yra norinciu gerai pasiruosti chemijos valstybiniam egzaminui? Puikus budas tai padaryti butu prisideti prie www.egzas.lt komandos. Jei domina, rasykit

Žinutė parašyta: 2009-04-09 22:42:27 | Nuoroda
visa organine chemija neblogai pakartojau issprendus chemijos pratybu 11 klasei uzduotis... kaip nekenciu tu polimeriniu medziagu... sunkiausia man su tais polimerais, riebalais, ir visokiais angliavandeniais...
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:58:51 | Nuoroda

Sveiki Gal kas turit ankstesnių chemijos egzaminų atsakymus? Būčiau dėkinga, jei atsiųstumėt šiuo adresu:

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą