Chemijos egzaminas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-03 21:12:20 | Nuoroda
TIKRAI...ORGANINIEJE CHEMIJOJE LABAI PAINIOS TOS REAKCIJOS...IR AS STENGIUSOI KAI KURIAS ISMASTYT, TODEL TOS ISIMTYS YPAC NERVINA ...
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-05-04 10:06:28 | Nuoroda

Kuo daugiau mokausi, tuo įdomesnė chemija man atrodo   

Žinutė parašyta: 2009-05-04 13:29:36 | Nuoroda

gal kas zino kur rasti chemijos vertinimo instrukcijas 2006m.?

Žinutė parašyta: 2009-05-04 14:50:42 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
shiaudine rašė:

Kuo daugiau mokausi, tuo įdomesnė chemija man atrodo   

 Nežinau ar čia ironiškai parašei, bet bent jau man taip ir yra ;) Iš tikrųjų. :) Seniau būdavo kančia skaityti chemijos konspektus, o dabar jau net jaučiu malonumą :D

 Tai tikra tiesa: anksčiau chemijos nemėgau, bet dabar viskas pasikeitė džiaugiuosi dėl to.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-04 15:46:56 | Nuoroda

Mes kita savaite is visu visu savoku rasom kontra, ten ju 125 pagaliau turesiu ka veikt chemijoj

Žinutė parašyta: 2009-05-04 20:08:06 | Nuoroda
ajajai......sprendziu kasdien chemija, ir nezinau , ar gerai darau...biologija tuomet nukencia....matematika...nezinau, ar gerai darau. bet juk chemija, mano nuomone, reikalauja daugiausia darbo, norint ja suprasti.
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-05-04 22:25:54 | Nuoroda
man tai net sunkoka isivaizduot, kaip galima intensyviai mokytis biologija...juk ten ne uzdaviuuniu beveik jokiu nreikia spresti, nei ka :D BE TO, AS TAI NET NETURIU NIEKO, KUR GALECIAU KOKIUS TESTUS AR UZDUOTIS DARYTI.... KAIP JUS MOKINATES?
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-05-05 13:57:59 | Nuoroda

taip atsakymu reiketu,na paziuresiu gal rasiu

Žinutė parašyta: 2009-05-05 22:40:10 | Nuoroda
o kas sutinka su tokia nuomone, kad egzaminu uzduotys yra nestandartines?
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-05-07 08:53:43 | Nuoroda

o gal kas turit ankstesniu metu pakarotiniu ( ne 2008m), jei taip atsiuskit i skype wiwaaa, busiu lb lb dekinga ;)

  • Chemija / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-05-07 12:44:09 | Nuoroda
siestaa rašė:
o kas sutinka su tokia nuomone, kad egzaminu uzduotys yra nestandartines?

 O kaip suprast nestandartinės? Kieno atžvilgiu nestandartinės?

Žinutė parašyta: 2009-05-07 19:09:42 | Nuoroda

Sveiki visi   kiek pastebejau sis  forumas sieja tikrai  protingus ir ambicingus dvyliktokus, paskaicius net baisu pasidare, nes jau konkurencija manau bus laaaaaabai didele , beje as kaip ir dauguma i medicina bandysiu

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-07 19:16:04 | Nuoroda

o del uzduociu tai nepasakyciau ,kad jos nestandartines. Esu issprendusi visus egzaminus nuo 2000-2008m su pakartotinem, tai yra isties  panasiu uzduociu. Aisku tos visos gamybines isties gasdina, bent jau mane o siaip kasmet jis vis lengvesnis man pasirodydawo, tikekime  siemet nebus jokiu staigmenu..  gerai manot pasiruose egzaminui? uztikrintai jauciates?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-07 20:41:11 | Nuoroda

Kai sekasi ir nedarau klaidų, tada jaučiuosi tvirtai ir tikiu, jog viskas bus gerai, tačiau kai tik pradeda nesisekti, tai kyla susierzinimas ir pradedu bijoti egzaminų, bijau neįstoti. Jūs jaučiat tokią baimę? O gal esat velniškai gerai pasitikintys savo žiniomis?

Žinutė parašyta: 2009-05-07 22:27:14 | Nuoroda

man irgi taip.. kartais  sprendziu ir atrodo , va jau visai neblogai, o kartais ant elememtariu dalyku susimaunu.. ir siaip as tokia ziopla esu mazumele :D ir neprognozuojama.. tai tikrai visko gali but , vistiek ir itampa ir sioks toks jauduliukas manau padarys savo.. o del stojimo tai beveik susitaikiau su ta mintim ,kad neistosiu i medicina, nors giliai sirdi dar yra vilties:D jauc istosiu i koki pedagonini ir bus visos mano medicinos..kokias atsargines studiju progrmas planuojat rasyt ? nes panasu ,kad siemet i medicina istos tik patys paciausi ir mirtingiesiems vietos nebeliks :D

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-07 23:27:46 | Nuoroda
R.V.U. rašė:
siestaa rašė:
o kas sutinka su tokia nuomone, kad egzaminu uzduotys yra nestandartines?

 O kaip suprast nestandartinės? Kieno atžvilgiu nestandartinės?

 

turiu omeny, kad uzduotys reikalauja ne vien ziniu is chemijos, bet ir is matematikos, biologijos, net fizikos ir panasiai. manau,kad tai yra gerai:) siaip ar taip visi mokslai yra tarpusavyje susije, vienas nuo kito neatsiejami. o kad egzaminai lengveja, tai sutinku ir as. beje, gal atliekant daugiau praktikos jie tik atrodo lengvesni:D
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-05-08 00:00:29 | Nuoroda

tai kaip ir savaime aisku , jog daugiau darbo idedant ir rezultatas didesnis ar mazesnis yra:) tos biologijos tai ten taip minimaliai ir nesunkus , paprasti klausimiukai. o su fizika kiek pastebejau tai tokiu uzdaviniu nesamoningu yra arba i testinius imeta.. man tai su fizika nekas, minimalius pradmenis turiu tik.. o jus mokotes tas elektronu hiridizacijas? nes kiek pastebejau tai nebuna niekad ju , nors ir yra egzaminu programoj.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-08 19:53:11 | Nuoroda
buve vienas kitas klausimelis apie tas hibridizacijas, bent teste buves klausiams, kokia yra CH4 hibridizacija(sp3)tai manau tiek pakanka atsimint:DDD . as TAI nlb jas suprantu....
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-05-09 12:08:16 | Nuoroda

tai ir as nelb jas suprantu. 11kl taip greit praejom kazkaip, mazai demesio lb teskyrem. jei testiniam tebuvo tai gerai..

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-09 20:31:19 | Nuoroda
man tai nezinau kodel, bet kaista, kad tiek daug zmoniu siemet svajoja apie medicina. negi visi pasiruose" mokytis visa gyvenima":D?
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą