Medicinos fakultetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-05 19:13:58 | Nuoroda

Sveiki visi kas zada studijuoti ar jau studijuoja medecinos fakulete Sakykit,ar imanoma istoti i valstybes finansuojama medecina?Mazhdaug kokiu egzaminu rezultatu is musu lauks siemet?Labai idomu paklausyti ispudzius apie mokslus tu,kurie jau mokosi Kokios specialybes be odontologijos ir medecinos irgi yra perspektyvios jusu nuomone?Gal kas studijuoja ergoterapija?Pasidalinkit savo patirtimi

Žinutė parašyta: 2009-03-05 19:19:18 | Nuoroda

Norint studijuoti mediciną reikia mokėti lietuvių kalbą, o tu nemoki net žodžio MEDICINA taisyklingai rašyti, daryk išvadas...

Žinutė parašyta: 2009-03-05 19:27:07 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
dovaile rašė:

Norint studijuoti mediciną reikia mokėti lietuvių kalbą, o tu nemoki net žodžio MEDICINA taisyklingai rašyti, daryk išvadas...

 Et. Kam taip piktai... :S

 Norėjau tik atkreipti dėmesį, nieko pikto Svarbiausia, kad atkreiptų dėmesį ir pasikartotų rašybą iki egzamino

Žinutė parašyta: 2009-03-06 15:02:11 | Nuoroda

Achiu Dovaile,taip ir supratau,kad man viso geriausio linki.

Žinutė parašyta: 2009-03-06 15:04:32 | Nuoroda

Tu tai jau niekada ne darai klaidu,kaip suprantu...

Žinutė parašyta: 2009-03-06 15:08:02 | Nuoroda

Tu net savo varda be klaidu parasyt negali

Žinutė parašyta: 2009-03-06 15:26:58 | Nuoroda

Achiu Muuuu

Žinutė parašyta: 2009-03-06 16:07:51 | Nuoroda

Aš ir nesakau, kad nedarau klaidų, bet kaip rašomas žodis „medicina“ tikrai žinau. P.S. vardas skiriasi nuo slapyvardžio, dėl to ir vardo rašymo taisyklės jam negalioja. Ir dar aš tikrai tau nieko blogo nelinkiu, ir tikrai džiaugčiausi, kad įstotum ten, kur nori Sėkmės!

Muuuuu, ačiū už nuorodas, labai įdomu paskaitinėti

Žinutė parašyta: 2009-03-06 21:23:56 | Nuoroda

Aha, gyvenimo svajonė - studijos KMU. Manes, kaip ir tos panelės (gegutės, jei neklystu ) niekas nebeatkalbės, net neįsivaizduoju savęs kitokiam darbe, tvirtai apsisprendžiau - noriu būti gydytoja! Dabar tereikia tikėtis, kad egzaminai nesužlugdys svajonės   O tu kaip? Jau visiškai apsisprendei? Į kurį universitetą? Kokius atsarginius variantus rašysi?

Žinutė parašyta: 2009-03-06 21:27:26 | Nuoroda
dovaile rašė:

Aha, gyvenimo svajonė - studijos KMU. Manęs, kaip ir tos panelės (gegutės, jei neklystu ) niekas nebeatkalbės, net neįsivaizduoju savęs kitokiam darbe, tvirtai apsisprendžiau - noriu būti gydytoja! Dabar tereikia tikėtis, kad egzaminai nesužlugdys svajonės   O tu kaip? Jau visiškai apsisprendei? Į kurį universitetą? Kokius atsarginius variantus rašysi? Dar pamiršau paklausti, kokius egzaminus laikysi?

 

Žinutė parašyta: 2009-03-06 22:28:24 | Nuoroda
dovaile rašė:

Aha, gyvenimo svajonė - studijos KMU. Manes, kaip ir tos panelės (gegutės, jei neklystu ) niekas nebeatkalbės, net neįsivaizduoju savęs kitokiam darbe, tvirtai apsisprendžiau - noriu būti gydytoja! Dabar tereikia tikėtis, kad egzaminai nesužlugdys svajonės   O tu kaip? Jau visiškai apsisprendei? Į kurį universitetą? Kokius atsarginius variantus rašysi?

 Kodėl svajonė, tegu tai būna tikslas ir siek to betkokia kaina  

Jei esi taip tvirtai apsisprendusi, tai gal yra ir kokia tai konkreti sritis, kuri traukia medicinoje ? 

Žinutė parašyta: 2009-03-07 00:17:24 | Nuoroda

Siūlyčiau dar kada ir skrodimo video pažiūrėti  Kad dar kvapas būtų, tai maždaug galėtų įsijausti į tai, kas vyksta prozektoriume

Žinutė parašyta: 2009-03-07 13:10:37 | Nuoroda

Pala pala. Nesupratau. Tai tu, Muuuuu, ruošiesi į mediciną stot? Kaip tu gali ten stot, jei tau šlykštūs tokie vaizdeliai? Kas bus kai tikrą lavoną pamatysi ir reikės skrost ir dar visus kvapelius turėsi uostyt?

Man tai labai įdomu ir jokio šlykštumo tokie vaizdai nekelia. Lavono skrodimas yra gražiausias dalykas medicinoje. Man tai labai įdomu visus organus žiūrėt, išiminėt iš lavono ir t.t.

Na, dabar jau nebestosiu į mediciną (šiek tiek pasikeitė planai), bet vistiek labai įdomus ir net malonus dalykas yra lavono skrodimas.

Žinutė parašyta: 2009-03-07 21:26:50 | Nuoroda

Visiskai pritariu skrodimai yra geras dalykas, o Muuu bandyk priprasti kiekviena vakara paziuredama po koki ziauresni vaizdeli

Žinutė parašyta: 2009-03-07 21:49:02 | Nuoroda

O jei norisi kiek kitaip "aštrių" vaizdelių, siūlau internete pasidomėti "Lavonų draustiniu" (Body Farm)

Žinutė parašyta: 2009-03-07 22:13:20 | Nuoroda

Aha, ten tikrai labai įdomu būtų. Norėčiau pasivaikščiot tokiam.

Žinutė parašyta: 2009-03-07 22:36:54 | Nuoroda

Kad įdomu tai tikrai,ko gero ir kvapas ilgai išliktų atmintį

Žinutė parašyta: 2009-03-07 22:51:44 | Nuoroda

Kad žinok aš nelabai jautrus tiem visokiem kvapam. Pūvančiū lavonų neuostęs, bet kitokių kvapelių prisiuostęs.

Žinutė parašyta: 2009-03-08 16:38:31 | Nuoroda

Kai stujuosi tai visko pamatysi. Ir pamatysi, kad daug kas kitaip nei galvojai ankščiau. Sužinosi ir kaip teismo medicinos ekspertizėj daroma su lavonais. Negalvok, kad ten viskas labai kruopščiai ir atsargiai...

Žinutė parašyta: 2009-03-18 15:16:23 | Nuoroda

kiek girdejau nepritile ;D siandien taip garsiai rekauja del kmu naujo konkursinio balo

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą