Medicinos fakultetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-19 22:18:08 | Nuoroda

kokiu egzu reikia kad istoti i medicina?

Žinutė parašyta: 2009-03-19 22:49:18 | Nuoroda
Juste96 rašė:

kokiu egzu reikia kad istoti i mediciną?

Galimos dvi kombinacijos: 1. Biologijos, lietuvių k., chemijos egzaminai ir matematikos metinis pažymys; 2. Biologijos, lietuvių k., matematikos egzaminai ir chemijos metinis pažymys.  Čia KMU.

Dėl VU negarantuoju, bet man atrodo "2" kombinacija negalima.

Žinutė parašyta: 2009-03-20 21:21:06 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Pala pala. Nesupratau. Tai tu, Muuuuu, ruošiesi į mediciną stot? Kaip tu gali ten stot, jei tau šlykštūs tokie vaizdeliai? Kas bus kai tikrą lavoną pamatysi ir reikės skrost ir dar visus kvapelius turėsi uostyt?

 Tikrai nereikia taip kategoriškai. Šleikštulys pamačius išpreparuotą lavoną yra normalus psichikos atsakas. Ateis laikas eit į prozektoriumą, viskas savaime susitvarkys :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-21 09:51:23 | Nuoroda

As pasipiktinus del nauju priemimo taisykliu i KMU. Kai abiturientas jau pasirinkes egzaminus ir staiga sitaip pakeicia viska,tai tyliu.

Žinutė parašyta: 2009-03-21 14:48:38 | Nuoroda
Markiziene rašė:

As pasipiktinus del nauju priemimo taisykliu i KMU. Kai abiturientas jau pasirinkes egzaminus ir staiga sitaip pakeicia viska,tai tyliu.

 Isgyvena tie individai, kurie labiau prisitaike prie aplinkos pokyciu


Muuuuu rašė:
Tegu rėkauja į sveikatą, konkurencija mažesnė bus. :P Aišku, nepasisekė tiems,kurie svajojo su vienu egzu įstoti. Jeigu man taip atsitikę būtų - šakės... :( Džiaugiuosi, kad reikalauju iš savęs daugiau, nei reikia, nes taip staigiai va viskas apsiverčia :O

Kas šiaip gero? Dar nepraėjo noras į mediciną? :)

Repetuoju lietuviu iskaitos plepesius siomis dienomis :), dar mokytoja biologijos susirgo, tai biski negerai. Siap noro dar pilna but mediku ;D
 

Žinutė parašyta: 2009-03-21 20:35:16 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
 
Et, iš aš :D Aš dar sugalvojau laikyti komp. raštingumą, tai šiek tiek stresuoju :D
 

Kiek zinai ta iskaita nesunku islaikyti. O kur ta iskaita galetu praversti?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-03-23 21:03:56 | Nuoroda
Gendakis rašė:
Markiziene rašė:

As pasipiktinus del nauju priemimo taisykliu i KMU. Kai abiturientas jau pasirinkes egzaminus ir staiga sitaip pakeicia viska,tai tyliu.

 Isgyvena tie individai, kurie labiau prisitaike prie aplinkos pokyciu


Muuuuu rašė:
Tegu rėkauja į sveikatą, konkurencija mažesnė bus. :P Aišku, nepasisekė tiems,kurie svajojo su vienu egzu įstoti. Jeigu man taip atsitikę būtų - šakės... :( Džiaugiuosi, kad reikalauju iš savęs daugiau, nei reikia, nes taip staigiai va viskas apsiverčia :O

Kas šiaip gero? Dar nepraėjo noras į mediciną? :)

Repetuoju lietuviu iskaitos plepesius siomis dienomis :), dar mokytoja biologijos susirgo, tai biski negerai. Siap noro dar pilna but mediku ;D
 

 Galbut dar padarys tai nuo kitu metu,ne nuo siu..

Žinutė parašyta: 2009-04-13 13:58:40 | Nuoroda

Sveiki (: Girdėjau, kad stojant į odontologiją tiek VU, tiek KMU dabar galima pasirinkti ar laikyti chemijos  valstybinį, ar matematikos egzaminą. Ar iesa, kad jei pasirinkčiau matematiką, į cmemijos tik metinį pažymį žiūrėtų?

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2009-04-13 16:47:28 | Nuoroda

del Vu nzn, bet KMU tai tikrai taip galima dabar :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-13 21:50:22 | Nuoroda

Kiek zinau,tai taip...Na,bet turi buti 3 valstybiniai.

Žinutė parašyta: 2009-04-13 23:11:12 | Nuoroda

VU tai tikrai negalima pasirinkti, reikia būtinai chemijos egzamino, matematiką tik metinį žiūri. KMU tai šiais metais dar galima pasirinkti, kaip bus kitais nežinia...

Žinutė parašyta: 2009-04-16 18:56:16 | Nuoroda

Mokomės Kaip jums sekasi?

Žinutė parašyta: 2009-04-18 14:27:11 | Nuoroda

Dėkoju. :) Labai jau neįdomus mokslas chemija. :D Daug mieliau matematika.

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2009-04-18 14:57:12 | Nuoroda

Dabar pagal chemijos egzaminų porogramą konspektuojuosi į sąsiuvinį, kad būtų viskas, ko reikia. Be to skaitau chemijos vadovėlius, sprendžiu ankstesnių metų užduotis. Turiu pratybas, kurias reikia kaip nors užpildyti, vis neprisiruošiu

Klausykit, o jums visi uždaviniai išsisprendžia?

Žinutė parašyta: 2009-04-18 14:57:37 | Nuoroda

Aš dabar daugiausia dėmesio skiriu chemijai, konspektuoju vadovėlius, vartau senus sąsiuvinius, taip pat skaitau E.Pranienės „Chemija“. Dėl biologijos kažkaip mažiau nerimauju, pradėsiu kartotis, kai būsiu galutinai chemiją pakartojus

Žinutė parašyta: 2009-04-18 15:01:14 | Nuoroda

shiaudine, kokias pratybas sprendi? Man taip pat reiktų nusipirkti

Žinutė parašyta: 2009-04-19 12:09:19 | Nuoroda
dovaile rašė:

shiaudine, kokias pratybas sprendi? Man taip pat reiktų nusipirkti

 Turiu šias: www.keke.lt/index.php?pid=15&;cid=150&pr=30612 abi dalis
www.manoknygos.lt/chemijos_uzduotys_xii_ klasei._1_asis_sasiuvinis/b541

Kadangi nusipirkau, reikia pildyti. :D

Žinutė parašyta: 2009-04-19 17:09:50 | Nuoroda

O visų metų visus egzus jau išsisprendėt? Tikrai patartina tai padaryt :)

Žinutė parašyta: 2009-04-20 22:34:51 | Nuoroda

Gal todėl, kad būsimi medikai labiau domisi būsimomis studijomis ir visokiose forumuose jų pilna. O, pavyzdžiui, į kokią nors vadybą irgi gal labai daug stojančių bus, tik kažkaip nelabai jie rūpinasi ir nelandžioja visur.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 13:25:33 | Nuoroda

Žinau. Ir pas mane mieste nemažai pažįstu, kurie žada į mediciną stot. Bet, pavyzdžiui, iš mano mokyklos tai niekas (būčiau tik aš vienas, bet dabar jau nestosiu ten). Iš tikrųjų nežinau, kodėl tokia tendencija pastaruoju metu... Ko gero, kad "prestižinė" profesija.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą