Medicinos fakultetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-21 17:35:41 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

KODĖL JŪS NORITE Į MEDICINĄ???

 :) Manau, kad yra tam tikras standartinių priežasčių sąrašėlis, kuris ir motyvuoja daugelį žmogų eit į mediciną:

1. „Noriu padėti kitiems“.

2. Noriu turėti tvirtą finansinį pagrindą.

3. Man patinka šis mokslas (bei jo tyrimo objektas).

4. Noriu būti gerbiamas (prestižinė specialybė).

5. Kitos priežastys (pvz. gydytojų dinastijos pratęsimas ir pan.)

Ar Jūs nesutinkat? :)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 19:20:21 | Nuoroda

Geri aspektai

Žinutė parašyta: 2009-04-21 22:20:31 | Nuoroda

Jei as noriu stoti i kmu man uztenka bio, lt ir mat?gal kas gali pasakyt su kokiais balais patenkama ir iskur zada gaut pinigu mokslui :D

Žinutė parašyta: 2009-04-21 23:53:14 | Nuoroda
kamikadze911 rašė:

Jei as noriu stoti i kmu man uztenka bio, lt ir mat?gal kas gali pasakyt su kokiais balais patenkama ir iskur zada gaut pinigu mokslui :D

 Užtenka. Pernai metų konkursą pasižiūrėk čia: www.lamabpo.lt/2008_priemimas.pdf

Bet, manau, šiemet bus didesnis konkursas į ten.

Žinutė parašyta: 2009-04-22 14:28:49 | Nuoroda

Pas mus nei vieno dalyko nebuvo bandomojo egzamino...

Žinutė parašyta: 2009-04-22 18:55:31 | Nuoroda

galetu buti balu skaiciuokle nes dabar man nelabai aisku

Žinutė parašyta: 2009-04-22 22:58:25 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

 Turbūt juokauji? :o

 Žinok nejuokauju. Mokykla tokia biskį... Šiaip asmeniškai man tai nebaisūs tie egzaminai, namie pasisprendžiu, nelabai turi man įtakos, kad jų nebuvo. Bet kitiem tai iš tiesų didelė problema.

Žinutė parašyta: 2009-04-22 23:08:29 | Nuoroda

bet ten nera kmu

Žinutė parašyta: 2009-05-04 14:48:34 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

Iškilo man toks klausimas: ką būsimieji medikai rašys savo sąraše stodami? Tik mediciną? O gal ir kitus gamtos mokslų dalykus? Pasidalinkime planais, mm? :)

 1 numeriu KMU mediciną, o ką po to rašyti, tai dar nežinau. Tu apsisprendus? Beje, nežinau kaip jums, bet man velniškai kliūva į akis blogai parašytas žodis Medecinos

Žinutė parašyta: 2009-05-04 21:51:41 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
shiaudine rašė:
Muuuuu rašė:

 

 1 numeriu KMU mediciną, o ką po to rašyti, tai dar nežinau. Tu apsisprendus? Beje, nežinau kaip jums, bet man velniškai kliūva į akis blogai parašytas žodis Medecinos

 Bado bado.. Parašiau svetainės šeimininkams, manau pataisys, nes jau kažkada prašiau panašiai - viską įvykdė. ;)

 Neatsakei į klausimą

Žinutė parašyta: 2009-05-05 18:33:52 | Nuoroda

O kodėl nenori į Kauną? Nepatinka miestas ar tiesiog manai, kad Vilniuje geresnė studijų kokybė?

Žinutė parašyta: 2009-05-05 22:18:24 | Nuoroda

Mums buvo bandomieji.Manau, naudinga.Taip atrodo, lyg ir nieko nėra ten išspręsti, bet nesurinkau daug, todėl matau, kad daug kur reikės padirbėti ir panaikinti spragas.

Žinutė parašyta: 2009-05-06 16:12:49 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

Tiesą sakant ciklinė mokymosi forma Kaune man būtų net priimtinesnė. Bet noriu į sostinę, nes man svarbus ir kultūrinis gyvenimas, visiškai nepažįstu Kauno ir nenoriu, tiesą sakant, pažinti. Tačiau, jei įstosiu į KMU - teks...

O tu iš Kauno? Ar šiaip tiesiog pasirinkai KMU, nes manai, geriau nei VU?

 Aš iš Kauno, tai natūralu, jog renkuosi čia mokytis:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-11 16:06:46 | Nuoroda

o stojant i vu medicina lietuviu visa egzamina ims ar tik testa? ir ar metini tikrai tik matematika ims?

Žinutė parašyta: 2009-05-11 17:07:07 | Nuoroda

Kaip gera matyti pagaliau pataisyta temos pavadinima :)

Žinutė parašyta: 2009-05-11 17:20:51 | Nuoroda

O cia tiesa, kad stojant i kmu reikia dar kazkoki anglu kalbos testa laikyti?

Žinutė parašyta: 2009-05-11 18:00:52 | Nuoroda

Taip, mane irgi džiugina, kad temos pavadinimas pagaliau parašytas teisingai. Iš tiesų stojant į KMU reikės atlikti anglų testą, kiek skaičiau forumuose, tai jis nėra sunkus. Pagal jį skirstys į grupes. Tų, kurių testo rezultatai geresni,  papuls į tą grupę, kur ne taip spaus su anglų kalba. Nesu tikra dėl šios info, nes juk tai tik kažkieno parašyta nuomonė ar pastebėjimas. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-12 13:55:08 | Nuoroda

na as anglu 9 turiu, ne syki Anglijoje buvau, koledze mokinausi, tai neturetu problemu del sito kilti..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-14 15:45:59 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
aiste18 rašė:

na as anglu 9 turiu, ne syki Anglijoje buvau, koledze mokinausi, tai neturetu problemu del sito kilti..

 Na o aš anglų 10 turiu, ne sykį Anglijoje buvau, koledže nesimokiau, tai neturėtų problemų dėl šito kilti. :D Ir išvis nemanau, kad tiems, kurie stos į mediciną kyla tokių problemų, nes paprastai stoja tikrai protingi žmogai.

O ką studijavai koledže? Irgi ką nors su medicina? :)

 Paprastai stoja tik protingi? o ne tu kartais sakei kad tinginiai su teveliu pinigais taip pat stoja? na tas koledzas vadinasi "LTC INTERNATIONAL COLLEGE"(Eastburne) ten is ivairiu saliu suvaziuoja mokiniai , studentai, o anglai mokytojai juos mokina anglu kalbos, ivertina ju sugebejimus. as vaziavau tik i vasaros programa, 2 sykius is viso buvau, tai tikrai silti ir draugiski zmones:) jau labai seniai buvau as ten, tuo metu net nenumaniau kad taikysiuosi i medicina:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-16 12:30:41 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
aiste18 rašė:
Muuuuu rašė:
aiste18 rašė:

na as anglu 9 turiu, ne syki Anglijoje buvau, koledze mokinausi, tai neturetu problemu del sito kilti..

 Na o aš anglų 10 turiu, ne sykį Anglijoje buvau, koledže nesimokiau, tai neturėtų problemų dėl šito kilti. :D Ir išvis nemanau, kad tiems, kurie stos į mediciną kyla tokių problemų, nes paprastai stoja tikrai protingi žmogai.

O ką studijavai koledže? Irgi ką nors su medicina? :)

 Paprastai stoja tik protingi? o ne tu kartais sakei kad tinginiai su teveliu pinigais taip pat stoja? na tas koledzas vadinasi "LTC INTERNATIONAL COLLEGE"(Eastburne) ten is ivairiu saliu suvaziuoja mokiniai , studentai, o anglai mokytojai juos mokina anglu kalbos, ivertina ju sugebejimus. as vaziavau tik i vasaros programa, 2 sykius is viso buvau, tai tikrai silti ir draugiski zmones:) jau labai seniai buvau as ten, tuo metu net nenumaniau kad taikysiuosi i medicina:D

 Aš sakiau. Taip ir būna. Arba tikrai sugebi, arba kažkas padaro, kad sugebėtum įstoti. Bet kodėl tu taip į tai reaguoji, lyg tai tau būtų taikoma? :) Taigi čia bendra diskusija buvo. :)

Ta prasme tu seniau jau baigei mokyklą? Ar aš klystu? :) Įdomus koledžas. Naudinga patirtis. :)

 Ne, tiesiog savo nuomone pasakau kaip man atrodo.gali buti ir taip, kad nepateksiu i ta nemokama, nenuteikiu saves taip, kad butinai pateksiu i nemokama, nes gali tekti skaudziai nusivilti...:) gi sekme daug ka lemia.

Na man dar tik tika 18 suejo:D vakar atsokom paskutini skambuti, dabar ruosiuosi egzaminu sesijai:) o tas koledzas tai sakau buvo musu anglu grupes vasaros kelione:P o patirtis tai tikrai naudinga,gyvenau anglu seimoje ir pati turejau bendrauti su visais:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą