Kalbėjimo įskaitos vykdymo niuansai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-03 16:16:36 | Nuoroda

Sveiki,

Jau ne iš vieno baigusio mokyklą abituriento girdėjau, jog įskaitos metu (nesvarbu ar tai Lietuvių, ar Anglų, ar dar kokios kalbos) keletą klausimų uždavė vertintojas. Man iškilo klausimas ar vertintojai gali taip elgtis ? Galbūt yra kažkokios taisyklės, kuriose numatoma, kaip turėtu elgtis vertintojai ?

Žinutė parašyta: 2009-04-03 16:49:16 | Nuoroda

Na teisės aktuose tiek informacijos:

Vykdymo instrukcijoje: "Mokinys prisistato, pasako pasirinktą temą, klausimą ir pradeda atsakinėti. Mokinys kalba pasirinktu klausimu iki 5 min. ir iki 5 min. kalbasi su egzaminuotoju. Mokiniui atsakinėjant vertintojas pildo vertinimo lapą."

Programoje: "9. Įskaitoje vertinama ne tik moksleivio monologinis viešas kalbėjimas pasirinktu klausimu, bet ir gebėjimas suvokti bei atsakyti į mokytojo (egzaminuotojo) jam pateiktus klausimus, susijusius su jo pasirinkta ir atsakinėta tema."

Pagal idėją, tai vertintojas turėtų tik vertinti :) O šiaip koks skirtumas, kas užduoda klausimus?

Žinutė parašyta: 2009-04-04 13:19:00 | Nuoroda

nesigilinkit i smulkmenas =D Pabandykit save isivaizduot vertintojo ir mokytojo vietoj. Visa diena klausyt nuobodziu pliurpalu gerokai turetu atsibost ir nuvargint. Tuo labiau jei vertintojas paklaus ko nors, tai gali reiksti tik viena - jis/ji buvo sudomintas Jusu kalbos. Todel nieko blogo cia neizvelgiu.

Žinutė parašyta: 2009-04-05 11:04:37 | Nuoroda

Na mano atveju vertintojas bus pakankamai bjaurus žmogus, taigi tai labiau principo reikalas.

Žinutė parašyta: 2009-04-05 13:55:28 | Nuoroda

 Siaip visada mokytojas pades tau,jei matys,kad tu vaziuoji i lankas.Beje,vertins juk ne vienas vertintojas,tai nemanau,kad tavo atveju tas vienas mokytojas ka nors nulems

Žinutė parašyta: 2009-04-05 14:12:11 | Nuoroda

Vertins vienas vertintojas. Bent jau visada taip buvo...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą