Lietuviu kalbejimo tema:asmuo ir valstybe
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-16 10:10:16 | Nuoroda

PAVARIAU :D taip viskas jėėėėėėėė :))))  žinokit, NESIPARINKIT :) 

Žinutė parašyta: 2009-04-16 10:34:04 | Nuoroda

Kuria tema šnekėjai ? galėtum gal parašyti išsamiau ;) kokiais pavyzdžiais rėmeisi ar dar ką ;)

  • Biologija / VBE 13
  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-04-16 11:09:18 | Nuoroda

nu va, as jau irgi pasnekejau :) balsas ziauriai uzluzo, tai neisivaizduoju, kiek gausiu :(  kalbejau paskutine tema, izanga pasiemiau is cia (pati valstybe prasideda nuo zmogaus <...>), po to kalbejau apie tai, ka valstybe teikia zmogui, ar jos teikiami dalykai visiems vienodai prieinami, apie seniausia valstybes teorija (360m.pr.Kr., platonas, irgi sitam forume galit apie tai pasiskaityt), ar teisinga is kiekvieno reikalauti to paties, apie valstybiu zlugimus per karus, ir, kad pritariu prezidento poziuriui, nes kiekvienas pilnametis jau gali balsuot, kiekvienas vairuotojas gali prisidet prie karo kleiuose sustabdymo ir t.t... O baigiau, kad nieko, ka sukure zmogus nera amzino, bet vadovaudamiesi protu, galime isvengti musu valstybes mirties bent nuo vidiniu ligu, nes valstybe buvo kuriama su tikslu gyyvuoti bent tol, kol gyvuoja zmonija, jos prigimtiniai ir teisiniai istatymai. va, gal kam nors pades :) nes jauciuosi skolinga-pagrindines mintis emiau is sito forumo :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-04-16 11:20:01 | Nuoroda

bliamb man 12:30h kalbet,jau rankos drebet pradejo..... net pilvelyj kazkas sukas bijau bijau bijau.... bet sio forumo zmoguciu deka turiu jau pasirasius visa kalbejima tad didelis aciu JUMS o visiems kurie dar tik kalbes linkiu didziausios sekmes

Žinutė parašyta: 2009-04-16 11:36:55 | Nuoroda

Pavariau ;DD .,,. iskalbejau 10min ++ , kol isvijo :DDDDDDDD

Žinutė parašyta: 2009-04-16 12:33:57 | Nuoroda

kalbėjau pačia pirma tema, man pasirodė pati lengviausia iš visų. O šiaip nenaudojau daug argumentų. Kalbėjau apie socialiai remtinas šeimas, neįgaliuosius ir žmones, kurie serga vėžiu.. rėmiausi labiau savo patirtimi ir mokytoja pasakė,kad mano puikus požiūris šia tema :) 

Žinutė parašyta: 2009-04-16 12:55:00 | Nuoroda

taip pat pasirinkau pirmaja tema,jau tuoj eisiu ir snekesiu.pyrma kart gyvenime sitaip jaudinuosi ir panikuoju,nors man tai visiskai nebudinga.ka skaitau ,nieks y galva neeina,na nueisiu kaip bus taip ,viska savo supratimu pasakosiu

Žinutė parašyta: 2009-04-16 14:39:02 | Nuoroda

Vakar kalbejau 4 tema (apie laisve), tai gavau 6-eta. Sako, kad ne i tema snekejau. As tai nesutinku, kad ne i tema. 5 metus jau lankau visokias paskaitas, seminarus ape ivairius dalkus, filosofinius ir gyvenimiskus. Ir, blyn, vertintojai nepatiko mano kalba. Kazkokia siauraprote, zino kelius dalykus apie laisve, ir turejau jai apie tai kalbet (o is kur zinot, kokia jos nuomone apie laisve ir pan.?). Visiskas absurdas: beveik visi uz mane aukstesnius balus gavo, net ir tie, kurie ir prasciau mokos. Blyn, mokais mokais, stengies ir suda gauni. Mano vidurkis 8,6 pirmo semestro, antro ir panasiai, o is iskaitos - 6. Tai kaip zinot ka rasyt per egza? Paklius siauraprociai vertintojai ir rasiniui duos 0 tasku... NESAMONE...x(

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2009-04-16 15:48:26 | Nuoroda

man irgi nepatinka toks egzas vertinamos ne zinios, o bala gauni uz kazkieno nuomone....

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-04-16 17:39:38 | Nuoroda

kalbejau pirma tema ir puikiai pasiseke gavau 10  dekui visiems uz pagalba

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 61
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-04-17 17:44:55 | Nuoroda
chaltooora rašė:

Pati valstybė prasideda nuo žmogaus. Iš atskirų individualių asmenų susikuria bendruomenė ir visuomenė. Šie dariniai, kuriantys valstybės pamatus, tai nuoroda civilizuoto pasaulio link. O svarbiausias civilizacijos požymis, pasak T.Edisono, išlieka išmokyit žmogų mąstyti. Tai yra, priimti tinkamus sprendimus, naudotis laisvėmis bei paisyti pareigų. Todėl žmogus negali egzistuoti be valstybės, o pastaroji – išlikti ir suklestėti be žmonių. Taigi, vyrauja abipusė partnerystė, paremta ne tik teisiniais principais, tačiau ir kur kas glaudesniais bendradarbiavimo ryšiais – draugyste, supratimu ir atsakomybe. Šalis, kurioje gyyvena pilietis, tai terpė jam atsiskleisti, patenkinti savo poreikius ir galbūt sukurti geresnį bei teisingesnį ateities gyvenimo modelį...

 

bandyk gal kazka is sitos medziagos atsirinkti ...tikiuosi  pades

dėkui už įžangą

 

Žinutė parašyta: 2009-04-23 18:23:18 | Nuoroda

Sveiki.Gal galite padeti...

Laikysiu lietuviu kalbejima tema Asmuo ir valstybe;

Gal galyte pasakyti kokios buvo potemes ir galbut galyte atsiusti kokios medziagos?Buciau labai dekinga.Aciu

skype.astreja2

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą