Lietuviu kalbejimo tema:asmuo ir valstybe
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:20:41 | Nuoroda
L-gita rašė:
chaltooora rašė:
 tai gerai nes as kalbu antra diena ir pries paskutis tai dar yara laiko o gal turi kokios info ir galetum pasidalinti ?

 deja, neturiu, pasidalinciau. Ryt pasiziuresiu potemes,  pasiruosiu truputuka ir eisiu kalbet

 

 aisku o gal zn is kur butu galima tos info issitraukt nes jau atsibodo jieskot

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:21:50 | Nuoroda

Bet vis delto gal atsiras geranorisku zmoniu ir gales pasidalinti kokia nors informacija? Mano skype:      ligita07      aciu.

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:26:12 | Nuoroda

turiu galimas potemes ir viskas

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:33:04 | Nuoroda

gal galetum atsiust? skype aushrytia

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:43:55 | Nuoroda

Tai tas galimas potemes gal cia imesk tai bus dauk geriau nei siuntineti  kiekvienam ir visiems naudos bus daugau kai visi bendrai aptarsime :) 

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:59:51 | Nuoroda

neblogai butu kad kas padetu sawo bendraamziams su potemem

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:02:14 | Nuoroda

Galimos Asmuo ir valstybė potemės:

1. Lietuvos jaunimo perspektyvos Europos Sąjungoje. Ką apie tai manote?

2. Garbingiems ir sąžiningiems sekasi tik pasakose. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

3. Politika ir dekalogas. Ką apie tai manote?

4. Ar suderinama pilietinė visuomenė ir korupcija? Ką apie tai manote?

5. Kuo matuojama žmogaus vertė šiandien? Argumentuokite.


6. Pakantumas ir gebėjimas atleisti suklydusiems – brandžios visuomenės požymis. Ką apie tai manote?

7. Įtampa tarp individo ir visuomenes – natūralus reiškinys. Ką apie tai manote?

8. Susvetimėjimas šiuolaikinėje visuomenėje. Ką apie tai manote?

9. Mūsų visuomenė – lygių galimybių visuomenė. Ką apie tai manote?

10. Ką reiškia būti visuomenės ar bendruomenės nariu?

11. Politiniai skandalai ir valstybės prestižas. Ką apie tai manote?

12. Kokią įtaką politikų sprendimams turi visuomenė?

13. Ar lygios vyrų ir moterų teisės mūsų visuomenėje? Argumentuokite.

14. Visuomenė įstatymais neturėtų reguliuoti asmens gyvenimo problemų. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

15. Labdara – turtingosios visuomenės dalies „žaidimai“. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

16. Visuomenė yra aukščiausias gėris, tad individas turi tarnauti visuomenei. Ką apie tai manote?

17. Mokykla ugdo ne individualybes, bet moko būti „masės vienetais“. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

18.Pasigirsta nuomonių, kad būti laimingam tapo sunkia šiuolaikinio žmogaus prievole. „Dabar mes turime visas teises, išskyrus teisę nebūti laimingi“ (P. Bruckneris). Ką apie tai manote?

19. Visuomenė yra aukščiausias gėris, todėl individas turi jai tarnauti. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

20. Mūsų visuomenė yra negailestinga „kitokiems“. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

21. Aktyvus visuomeninis gyvenimas – geras būdas tapti spalvinga ir įdomia asmenybe. Ką apie tai manote?

22. Literatūra dažnai nagrinėja individo ir visuomenės santykius ir teigia, kad visuomenė varžo individą. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį remdamiesi literatūros kūriniais.

23.Ar politikai padeda ugdyti pilietinę visuomenę? Argumentuokite.

24. Tyrimai rodo, kad jauni žmonės daug rečiau dalyvauja rinkimuose nei vidutinio ar vyresnio amžiaus piliečiai. Ką manote apie šio reiškinio priežastis ir pasekmes?
 

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:02:55 | Nuoroda

skype: kramtushka1   pagelbekit

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:03:29 | Nuoroda

o gal kas dar kokios info turit?

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:22:05 | Nuoroda

 mes cia siokia tokia konferencija skype turim...bandom info keistis...jei kas norit tai rasykit man skype D_I_E_V_A_S

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:22:19 | Nuoroda

as einu ruostis po 9 10 o baigiu viska 9 40 tai parejus pasakyciau

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:27:49 | Nuoroda

www.pakalbekim.lt visokiu straipsniu,informacijos ideta ,tik kad man saito nebeatidaro,bet gal jum atidarys

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:30:30 | Nuoroda

na bet is tiesu tai daug proto nereikia,kad idetum visu praejusiu metu potemes ir paskelbtum,jog tai ,,galimos potemes''.neklaidink zmoniu.mes laukiam tu,kurie is tiesu paskelbtu tikras potemes.

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:39:45 | Nuoroda

sweikuciai as taip pat kalbesiu sita tema tik va beda kad nelabai randu medziagos ta tema... tai gal atsiras kuris geras zmogutis, kuris galetu su manimi pasidalinti informacija? jei taip tai mano skype: inekes80 labai buciau dekinga

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:40:55 | Nuoroda

www5.zippyshare.com/v/41136764/file.html  ;  prasau ,cia siek tiek mano surinktos informacijos tema Asmuo ir valstybe, kai kur tiesiog sudetos mintys nerisliai ,bet gal pades kazkiek :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:41:34 | Nuoroda

Tiksliau ten daugiausiai straipsniu,bet vistiek geriau nei nieko:)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:57:47 | Nuoroda

čia tos kur galimos potemės išvardintos tai buvusios ankstesnių metų? blemba tokios nelengvos, tik pora man užkliuvo kaip tokios, kuriom norėčiau kalbėti... ryt einu ruoštis 9.10, jei dar nebus paskelbtos galėsiu grįžus kažką parašyt :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:06:43 | Nuoroda

rytoj ryte lauksiu potemių ;)

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:16:50 | Nuoroda

mano nuomone, pirmiausia reiktu negalvot kokios bus potemes ir t.t. o tiesiog susirast info,kas yra apskritai ASMUO ir VALSTYBE... :)  

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:45:37 | Nuoroda

Kaip manot, kokio plano reikia laikytis kad viskas puikiai būtų? Įžanga-->dėstymas-->pavyzdžiai-->vėl dėstymas su pavyzdžiais--> išvada? Gal dar kas ką pridurtų?     

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą