Prašymo forma
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-13 14:51:09 | Nuoroda

o tai ta popieriuka imanoma atsispausdint paciam?:) nelabai ten zinau ta el.bankininkyste,tai gal galetu kas, ismanantis geriau, paaiskint?

  • Fizika / VBE 30
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2009-07-13 18:59:35 | Nuoroda
ajnytee rašė:

o tai ta popieriuka imanoma atsispausdint paciam?:) nelabai ten zinau ta el.bankininkyste,tai gal galetu kas, ismanantis geriau, paaiskint?

 pagal taisykles reikia originalaus kvito

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:37:29 | Nuoroda

Kas paaiskins kaip prioritetu sistema veikia?Jei tarkim as rasau pirmu nr koki MRU, antru VU trecioj vietoj Kokia kolegija.Ir jei neistoju nei i MRU nei i VU tai ar man mazeja galimybe istot i Kolegija ar ne? Nes gi pagal prioritetus ar ne taip?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:12:22 | Nuoroda

Noerjau paklaust nunesiau siandien visus dokumentus priregistruot prasyma atestata ir ceiki ir panasiai..Ir dabar iskilo klausimas,na tiesiog pasitiklinu kad nebutu neaiskumu..Is kur as turesiu ta registracijso numery,tada kai mano prasyma uzregistruos dalyvauti tam priemime??ir koks jis turi buti is kiek skaitmenu??aciu uz informacija parasykit kas kaip

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:14:38 | Nuoroda
_saulluze_ rašė:

Noerjau paklaust nunesiau siandien visus dokumentus priregistruot prasyma atestata ir ceiki ir panasiai..Ir dabar iskilo klausimas,na tiesiog pasitiklinu kad nebutu neaiskumu..Is kur as turesiu ta registracijso numery,tada kai mano prasyma uzregistruos dalyvauti tam priemime??ir koks jis turi buti is kiek skaitmenu??aciu uz informacija parasykit kas kaip

 Jeigu uzregistravai dokumentus, tai turejai gauti toki lapa, kad esi uzregistruota bendraja priemime, tame lape bus parasytas ir tavo registracijos numeris =) Pas mane 4 skaitmenu, bet yra pas ka ir penkiu

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:15:30 | Nuoroda
Thoms rašė:

Kas paaiskins kaip prioritetu sistema veikia?Jei tarkim as rasau pirmu nr koki MRU, antru VU trecioj vietoj Kokia kolegija.Ir jei neistoju nei i MRU nei i VU tai ar man mazeja galimybe istot i Kolegija ar ne? Nes gi pagal prioritetus ar ne taip?

 O kaip tu taip galejai rasyt, jeigu universitetai ir kolegijos vykdo atskirus konkursus?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:39:08 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Thoms rašė:

Kas paaiskins kaip prioritetu sistema veikia?Jei tarkim as rasau pirmu nr koki MRU, antru VU trecioj vietoj Kokia kolegija.Ir jei neistoju nei i MRU nei i VU tai ar man mazeja galimybe istot i Kolegija ar ne? Nes gi pagal prioritetus ar ne taip?

 O kaip tu taip galejai rasyt, jeigu universitetai ir kolegijos vykdo atskirus konkursus?

Tai ir prasymus Kolegijoms ir Universitetams reik i viena pasirinkta Kolegija ir viena Universiteta vest? As galvojau uzteks vienoj vietoj apsilankyt

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:42:03 | Nuoroda

sveiki gal galit kas padet su tais prasymais, as tam tinklapyje lama bpo uzpildziau prasyma, o ka toliau daryt?

kada tuos pinigus reikes sumoketi ir taip toliau ? galit kas parasyti

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą