Prašymo forma
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-04 12:07:13 | Nuoroda

Nesuprantu vieno dalyko. Islaikai ir eini pildyti prasymo mokytis kolegijoje/universitete. Bet kaip tu gali pildyti neturedamas atestato ? Nezinodamas savo pazymiu ?

  • Biologija / VBE 47
  • Chemija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-04 21:57:05 | Nuoroda
Mcdeivis rašė:

Nesuprantu vieno dalyko. Islaikai ir eini pildyti prasymo mokytis kolegijoje/universitete. Bet kaip tu gali pildyti neturedamas atestato ? Nezinodamas savo pazymiu ?

 na, man stojamasis birzelio pabaigoj - liepos pradzioj, tai reikia anksciau uzpildyt ;]]]

atsakykit kas zinot, ar galima rasyt visas specialybes vf, o po to ta pacia tvarka i mokama??

ir jei neistoji i vf, ar iskart pereini i mokama??

Žinutė parašyta: 2009-06-04 22:39:03 | Nuoroda
wilmoooote rašė:
Mcdeivis rašė:

Nesuprantu vieno dalyko. Islaikai ir eini pildyti prasymo mokytis kolegijoje/universitete. Bet kaip tu gali pildyti neturedamas atestato ? Nezinodamas savo pazymiu ?

 na, man stojamasis birzelio pabaigoj - liepos pradzioj, tai reikia anksciau uzpildyt ;]]]

atsakykit kas zinot, ar galima rasyt visas specialybes vf, o po to ta pacia tvarka i mokama??

ir jei neistoji i vf, ar iskart pereini i mokama??

 Dėl vf ir mokamų vietų. Taip, galima rašyti pirmiau visas vf, o paskui mokamas. Jei neistoji į pvz. ekonomiką vf ir jeigu po jos nebūsi parašius ekonomikos m., tai niekas automatiškai tavęs neperkels į ekonomiką mokamą. tarkim, surašai viską tik į vf ir niekas nė netikrins, ar telpi į mokamą vietą, jeigu neįstoji į vf.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-04 22:40:55 | Nuoroda

labai labai labai aciu, sitas klausimas man seniai nedave ramybes

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-04 23:02:37 | Nuoroda
V3rSus rašė:

KAS PILDE PRASYMUS INTERNETU..

kAIP REIKIA NURODYTI STUDIJU FORMA DIENINE, VAKARINE, NEAKIVAIZDINE? nes ten tik yra universitetas (istestinis,nuolatinis) kursai ir (vf ar m). Kur reikai rinktis studiju forma?

 Žmogau, jeigu nežinojai, nuo šiemet dingsta vakarinės, neakyvaizdinės ir t.t. Yra vietoj jų tik ištestinės ir nuolatinės studijos.

Juk registruodamasis ISAS patvirtinai, kad žinai šįmetę priėmimo tvarką, bet juk matosi, kad nežinai.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-05 13:06:13 | Nuoroda

Norejau paklaust gal jus zinot>kai cia ta tvarka,tai kartais net nepasimeti va toki pavizdy duosiu.Sakykim as istojau i universitete i nenorima specialybe ir persigalvojau i ji neduoti dokumentu.Ar man uzsikerta kelias stoti i kolegija,jeigu as buvau priimta i universiteta???ka reiketu daryti tokiu atveju,nes visokiu galimybiu db kai ta reforma yra..Aciu uz atsakymus ;]]

Žinutė parašyta: 2009-06-05 19:51:38 | Nuoroda
_saulluze_ rašė:

Norejau paklaust gal jus zinot>kai cia ta tvarka,tai kartais net nepasimeti va toki pavizdy duosiu.Sakykim as istojau i universitete i nenorima specialybe ir persigalvojau i ji neduoti dokumentu.Ar man uzsikerta kelias stoti i kolegija,jeigu as buvau priimta i universiteta???ka reiketu daryti tokiu atveju,nes visokiu galimybiu db kai ta reforma yra..Aciu uz atsakymus ;]]

nezinau sito dalyko, bet pasakysiu kas tau atsakytu ;]]]  parasyk si klausima  klausk.vu.lt/ ; as parasiau kelis klausimus ir man greitai atsake, gali klaust visko, kas domina apuie studijas ir stojimus ;)))

 

Žinutė parašyta: 2009-06-05 19:52:38 | Nuoroda

klausk.vu.lt/

ne ta adresa buvau parasiusi ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-05 20:21:37 | Nuoroda

Hmm, įdomu, reikės pasiskaitinėt ten žiūriu nemažai info šia tema.

Nors visas paskirstymo principas man irgi neaiškus - tarkim surašai 10 norimų studijų programų, na tarkim į 5 iš jų įstoji(nesvarbu vf ar m), visgi vėliau rinksiesi tik 1 - tad kitos 4 galimos vietos atsilaisvina. Vat ir įdomuy kaip visą šią makalynę surūšiuos. Vienos vietos atslaisvina - į jas galėtų priimti kitus.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 21:00:45 | Nuoroda

Tu įstoji ne į 5 vietas, o tik į 1, esančia aukščiausiai tavo sąraše, todėl ir yra taip svarbu sudaryti tą sąrašą taip, kaip tu nori.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 21:09:27 | Nuoroda
BXCracer rašė:

Tu įstoji ne į 5 vietas, o tik į 1, esančia aukščiausiai tavo sąraše, todėl ir yra taip svarbu sudaryti tą sąrašą taip, kaip tu nori.

 Aaa, makes sense tada :) Aš galvojau, jog poto galima pasirinkti į kurią stoti jei priima į daugiau nei 1.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-05 21:22:29 | Nuoroda

gavau atsakyma kad jei istoju i universiteta tai jau kolegiju nebeziuro...tad reikia zinot kaip sudarysi.O jei nepatekai i univera tai ziuro kolegijas visko as jau ten prissikaiciau snd idaiskino snd tai jau suprantu kaip kas tik va uzkliuvo tas kad jei istociau gale kokiam y nenorima specialybe tektu eit matyt

Žinutė parašyta: 2009-06-05 21:34:10 | Nuoroda

o ar galima daryt taip pvz:

i 1-a vieta tarkim as parasau kokia verslo vadyba- vf

o i 2-a vieta verslo vadyba- m

td i 3-a vieta bet cia jau kitam univere verslo vadyba- vf

o i 4-a vieta verslo vadyba- m

ar mokamas vietas reikia rasyt jau po apacia kai visas surasai vf?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 22:40:23 | Nuoroda
Versace rašė:

o ar galima daryt taip pvz:

i 1-a vieta tarkim as parasau kokia verslo vadyba- vf

o i 2-a vieta verslo vadyba- m

td i 3-a vieta bet cia jau kitam univere verslo vadyba- vf

o i 4-a vieta verslo vadyba- m

ar mokamas vietas reikia rasyt jau po apacia kai visas surasai vf?

 as abejoju ar imanoma istoti i tapacia specialybe valstybes fianansuojama jei neistoja i viena univera. nes dabar konkursas vyks visoje lietuvoje del krepselio, bus visi suvesti i bendra sarasa, tai jei negavai tarkim vienam universitete valstybes finansuojamos tai kitma irgi negausi tai paciai specialybei, gali bandyti tik kita specialybe.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-07 17:29:29 | Nuoroda
V3rSus rašė:
 

 as abejoju ar imanoma istoti i tapacia specialybe valstybes fianansuojama jei neistoja i viena univera. nes dabar konkursas vyks visoje lietuvoje del krepselio, bus visi suvesti i bendra sarasa, tai jei negavai tarkim vienam universitete valstybes finansuojamos tai kitma irgi negausi tai paciai specialybei, gali bandyti tik kita specialybe.

 Taigi kad ne tik tai pačiai specelybei jau skaityk negausi, bet ir panašaus pobūdžio specialybėms negausi. Pvz. jei negavai krepšelio į finansus VU, tai jau jokiam universitete į jokią programą su finansais susijusią krepšelio negausi

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:26:09 | Nuoroda

Dabar jau nebe, visi mokiniai pvz stojantys i matematika, nesvarbu universiteta, bus suvesti i viena sarasa ir virsunele gaus krepselius, todel nera taip, kad VU gauti krepseli sunkiau nei kokia MRU ir pan. Tik i mokama studiju forma bus lengviau istoti i koki paprastesni universiteta, nei koki VU.

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:27:51 | Nuoroda
Muuuu rašė:
VytasSi rašė:
V3rSus rašė:
 

 as abejoju ar imanoma istoti i tapacia specialybe valstybes fianansuojama jei neistoja i viena univera. nes dabar konkursas vyks visoje lietuvoje del krepselio, bus visi suvesti i bendra sarasa, tai jei negavai tarkim vienam universitete valstybes finansuojamos tai kitma irgi negausi tai paciai specialybei, gali bandyti tik kita specialybe.

 Taigi kad ne tik tai pačiai specelybei jau skaityk negausi, bet ir panašaus pobūdžio specialybėms negausi. Pvz. jei negavai krepšelio į finansus VU, tai jau jokiam universitete į jokią programą su finansais susijusią krepšelio negausi

 Čia rimtai? Bet juk stojančiųjų balai į skirtingus universitetus į tą pačią specialybę gali kardinaliai skirtis! Pvz į VU sustoja su aukštais balais, o į LŽŪU jau gali įstoti ir su mažesniais, jei į VU nepateko. Ar aš klystu?

 Man atrodo jis klysta, nes tikrai būtų nesąmonė. Universitetai juk nevienodi. Kiekvienas universitetas turėjo savo tos profesijos kartelę, kurią stojantysis turėjo "perlipt" norėdamast įstoti.

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:30:29 | Nuoroda

viskas pasikeite, i MOKAMA forma tas isliko, bet i  VALSTYBES FINANSUOJAMA bus skiriami bendrai, nes juk valstybe skiria geriausiams mokiniams krepselius, o ne universitetai.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:30:41 | Nuoroda
Muuuu rašė:
VytasSi rašė:
V3rSus rašė:
 

 as abejoju ar imanoma istoti i tapacia specialybe valstybes fianansuojama jei neistoja i viena univera. nes dabar konkursas vyks visoje lietuvoje del krepselio, bus visi suvesti i bendra sarasa, tai jei negavai tarkim vienam universitete valstybes finansuojamos tai kitma irgi negausi tai paciai specialybei, gali bandyti tik kita specialybe.

 Taigi kad ne tik tai pačiai specelybei jau skaityk negausi, bet ir panašaus pobūdžio specialybėms negausi. Pvz. jei negavai krepšelio į finansus VU, tai jau jokiam universitete į jokią programą su finansais susijusią krepšelio negausi

 Čia rimtai? Bet juk stojančiųjų balai į skirtingus universitetus į tą pačią specialybę gali kardinaliai skirtis! Pvz į VU sustoja su aukštais balais, o į LŽŪU jau gali įstoti ir su mažesniais, jei į VU nepateko. Ar aš klystu?

 Neklysti, bet gali gautis taip, kad į VU sueis labai daug su krepšeliais, o LŽŪU vos keli su krepšeliais bus. gasl net taip gali atsitikt, kad visi krepšeliai sueis į VU, o tam LŽŪU visi mokės patys.

taip ir nusistatys, kuris universitetas prestižiskesnis, kuriame geresni studentai mokosi ir pan.

Žinutė parašyta: 2009-06-07 19:31:54 | Nuoroda
V3rSus rašė:

Dabar jau nebe, visi mokiniai pvz stojantys i matematika, nesvarbu universiteta, bus suvesti i viena sarasa ir virsunele gaus krepselius, todel nera taip, kad VU gauti krepseli sunkiau nei kokia MRU ir pan. Tik i mokama studiju forma bus lengviau istoti i koki paprastesni universiteta, nei koki VU.

 Tai gerai žiūrėk, o kas tada, jeigu pvz.: Tarkim yra 100 mokinių su aukštais balais, kurie nori stoti Į VU vf. Kadangi jū visų balai yra aukšti jie gauna tą vf, o VU yra lygiai 100 vietų tos profesijos. Tada sustoja tie 100 visi nemokamai ir tie, kurie norėjo mokėt pinigus už tą profesiją VU nebeturi galimybės įstot, nes nebėra vietų?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą