VGTU kūrybinės industrijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-09 12:53:09 | Nuoroda

sutinku su tavim, informatikos ten tikrais prisireiks. As irgi jau buvau pasirinkus laikyti informatikos mokyklini (maukausi B lygiu), taciau gerai,kad laiku pamaciau, taigi dabar laikysiu istorijos valstybini.. :)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-05-09 14:13:55 | Nuoroda

aš kaip tik manau, kad istorija geriau. Juk KI didžioji dalis mokomųjų dalykų yra socialinės-humanitarinės srities, negu tiksliųjų mokslų 

Žinutė parašyta: 2009-05-09 15:45:03 | Nuoroda

Prisidedu prie tų, kurie laimingi, kad istorija tapo pagrindiniu egzaminu, o informatikos bereikia tik pažymio. Jei stosiu, man pravers.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-09 18:33:25 | Nuoroda

Man irgi labai pasisekė su tais egzaminų apkeitimais, nes per vėlai rimtai susidomėjau KI ir nebegalėjau informos egzo pasiimti,o dabar viskas mano naudai pasikreipė. Likimas, turbūt man tikrai reikia ten stoti (nors matant koks visų didelis susidomėjimas KI,pradedu abejoti savo sėkme) : ) Vis dėlto keitimas atrodo gan nelogiškas, nes kiek žiūrėjau programą,viskas labai glaudžiai susiję su informatika. Girdėjau, kad reikia nusiteikti šiam dalykui,nes jo bus DAUG : ) o aš informatikoj ne itin gerai pasikausčius..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / MBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-09 22:26:41 | Nuoroda

aš tai asmeniškai džiaugiuosi, kad KI yra pagrindas informatika, nes reiškia nereikės tik kalti, o reiks mąstyti :) bet kartu ir džiaugiuos dėl to, kad reikai stojant istorijos egzo, nes pati istoriją mokaus A lygiu ir laikau VBE, o informatiką mokaus B lygiu, nes mūsų mokykloje A lygis nesusidaro.. na, bet tikiuosi neprisišnekėsiu čia aš :D:D

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-05-10 13:24:08 | Nuoroda

 na taaip, iformatika tai informatika, gal kaip nors ten 5manoma bus mokytis, o vat mane tai neramina matematikaa kuri nors ir tebus pusmeti viena bet visvieen, zinant vgtu destytojus, kuriu dauguma yra kirvukai, ima baime:D

Žinutė parašyta: 2009-05-10 13:25:11 | Nuoroda

 atsiprašau už žioplas rašybos klaidas :D ( viskas per skubėjimą)

Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:39:21 | Nuoroda

Sveiki ir sveikos :] Aš susinervinau iš tikro :/ Plem, galvojau kad niekas nė nežino kas tos KI, bet pasinaudojęs visagaliu ir brangiausiu prekiniu ženklu tituluojamu google suradau šį forumą.. :/ Nes mat, aš ir noriu studijuot KI, bet čia pagrindinis egzas - istorija. Apsurdas... :/ Prie ko ta istorija? Kad mažiau studentų būtų? :/ "Jeigu taip tai nafik" A. Valinskas. Taip tikėjaus įstot, o dabar viskas žlugo   Nes aš istorijos VBE išlaikyt išlaikysiu, bet jau taip minimaliai, o čia pastebėjau visi atsigavę istorijos klausimu :s Ką daryt? 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:45:33 | Nuoroda

mokytis ir dar karta mokytis ...:)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:49:31 | Nuoroda
tamoshiuke rašė:

mokytis ir dar karta mokytis ...:)

Matyt mažai noriu... Nes kiti tingėdami jaučiu įstos :/ Ką čia tos istorijos beišmoksi :/ RRrrr.... O taip svajojau apie šį mokslą... 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-10 20:46:45 | Nuoroda

Louri, turi didelį norą, tai belieka tą norą konvertuot į užsispyrimą ir kaip reikiant pasimokyti istorija, ten nėra taip jau baisu kaip atrodo, ypač jei turi loginį mąstymą ;)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-05-10 20:46:49 | Nuoroda

Louri--> patikėk, man su istorke irgi ne pyragai ;D Info! Kur dingo mano išsvajotosios info egzas!? :s Grr...  Nu nieko, viltis durnių motina-gal įstosiu ;D 

Žinutė parašyta: 2009-05-10 20:51:33 | Nuoroda

Na taip. Norais viskas ir paremta. Na nieko, kaip nors mėginsiu... :]
Na o Išprotėj - tai kas tas ne pyragai? :] Kiekvienas savo kartelę turi... Man "pyragai" būtų kokie 60-80 proc. O Tau nežinau :]] O info, krc, ant 10 išlaikysiu [jaučiu taip], o vat nebėra reikalavimo egzo, nors ten pagrindas info... Žodžiu - Lietuva čia :]   

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-10 21:06:12 | Nuoroda

na, as irgi nesijauciu labai stipri del istorijos. Taciau labai noriu istoti i KI, taigi vien del to istorija lengviau ir prisiversti mokytis :)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-05-10 22:43:34 | Nuoroda

Kodėl taip trokštat studijuoti šį dalyką?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-10 23:07:45 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Kodėl taip trokštat studijuoti šį dalyką?

 Kiek pamenu Tu ir pareiškei tą norą :] Aš asmeniškai, nesitikiu jokių stebuklų iš šios srities, viskas vistiek priklauso nuo darbo., tačiau man yra palankiausias dalykas pagal mano poreikius, t.y. kompiuteriai, radijas, tv, reklama... Manau rasčiau kaip save realizuoti baigęs šiuos mokslus. Ir tai vienintelis dalykas, kurį aš noriu studijuot. Nes kitų variantų neturiu net. Be to, tai ganėtinai perspektyvi specializacija, nors ir manau viena iš brangesnių. Vat dėl to mane ir traukia tai :] 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-10 23:11:19 | Nuoroda
Louris rašė:
Saulėgrąža rašė:

Kodėl taip trokštat studijuoti šį dalyką?

 Kiek pamenu Tu ir pareiškei tą norą :] Aš asmeniškai, nesitikiu jokių stebuklų iš šios srities, viskas vistiek priklauso nuo darbo., tačiau man yra palankiausias dalykas pagal mano poreikius, t.y. kompiuteriai, radijas, tv, reklama... Manau rasčiau kaip save realizuoti baigęs šiuos mokslus. Ir tai vienintelis dalykas, kurį aš noriu studijuot. Nes kitų variantų neturiu net. Be to, tai ganėtinai perspektyvi specializacija, nors ir manau viena iš brangesnių. Vat dėl to mane ir traukia tai :] 

 P.s. Dabar žiūrint, kiek žmonių dirba visiškai be jokio supratimo, tik gyvenimiška patirtimi remdamiesi, norisi nušluostyti nosimi, patirtimi ir mokslu, kurį įgyčiau mokantis :> Čia taip nekukliai nuskambėjo, bet taip ir yra. Pažiūrėkite, televizijoje dirba tik tie, kurie turi gražesnį biustą ar veidą, nesvarbu kad eina į lankas keldami save virš kitų. 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 14:47:46 | Nuoroda
Louris rašė:
Louris rašė:
Saulėgrąža rašė:

Kodėl taip trokštat studijuoti šį dalyką?

 Kiek pamenu Tu ir pareiškei tą norą :] Aš asmeniškai, nesitikiu jokių stebuklų iš šios srities, viskas vistiek priklauso nuo darbo., tačiau man yra palankiausias dalykas pagal mano poreikius, t.y. kompiuteriai, radijas, tv, reklama... Manau rasčiau kaip save realizuoti baigęs šiuos mokslus. Ir tai vienintelis dalykas, kurį aš noriu studijuot. Nes kitų variantų neturiu net. Be to, tai ganėtinai perspektyvi specializacija, nors ir manau viena iš brangesnių. Vat dėl to mane ir traukia tai :] 

 P.s. Dabar žiūrint, kiek žmonių dirba visiškai be jokio supratimo, tik gyvenimiška patirtimi remdamiesi, norisi nušluostyti nosimi, patirtimi ir mokslu, kurį įgyčiau mokantis :> Čia taip nekukliai nuskambėjo, bet taip ir yra. Pažiūrėkite, televizijoje dirba tik tie, kurie turi gražesnį biustą ar veidą, nesvarbu kad eina į lankas keldami save virš kitų. 

sutinku su abiem :) nors, asmeniskai, mane tai traukia del galimybiu po studiju dirbti labai ivairiose srityse. Man artimiausia butu muzikos sritis :) kodel ne LMTA? Paprasciausia, Lietuvoje su muzikos bakalauru, mano nuomone, nelabai kur  "prasimusi", o cia igytas komunikacijos ir informacijos bakalauras leis pasiekti sita daugiau. Tikiuosi :)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-05-11 17:00:25 | Nuoroda

tamoshiuke, jau jei baigsi manau šią sritį, Lietuvėlėje nė neapsimokėtų kažką toliau tęsti, nes čia tokie biedni dalykai yra, kad net graudu darosi. Taip kad ir baigus KI manau turėtum gerą paspirtį užsienin :]

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-05-11 17:50:03 | Nuoroda

O aš čia truputį ne į temą noriu paklausti:) Girdėjau, kad vgtu yra tokia specialybė kaip renginių organizavimas ar kažkas panašaus jūs nieko apie tai nežinote?

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą