Matematika egz
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-24 17:24:55 | Nuoroda

kaip prisimenu, tai parkes pries lietuviu egza buvo nepalyginamai mazesnes, nei dabar!

Žinutė parašyta: 2009-05-24 17:35:03 | Nuoroda
quartiz rašė:

kaip prisimenu, tai parkes pries lietuviu egza buvo nepalyginamai mazesnes, nei dabar!

 pritariu, panika kamuoja..

  • Biologija / VBE 55
  • Chemija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 53
  • Matematika / VBE 78
Žinutė parašyta: 2009-05-24 18:22:16 | Nuoroda

 Man tai labai nepatinka tas dalykas, kad pernykstis egzaminas buvo gan lengvas, o tai galetu reiksti, kad siemet parinks daug sunkesnes uzduotis...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-05-24 18:40:40 | Nuoroda
taddy111 rašė:

pritariu visiems del tu tikimybiu... :) nu jau tokia makalyne ten :D tai svarbi tvarka tai nesvarbi... tik pamatysiu kad "dezeje ivis yra tiek ir tiek rutuliku.." iskart praleisiu :DD man taip pat matieka svarbiausias egzas i bioinzinerija, tad vargstu dbr prie senu sasiuviniu.. turiu ta knyga su senais egzais tai pagrindine tendencija, kad uzdaviniu daugeja o laiko ne.. o paklausti norejau del skaiciuotuvu... cia tik gandai ar rimtai nebus galima su dviem eilutem tureti?

 na kiek zinau negalima turet su bet kokia irasoma atmintim tik. :)

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-05-24 18:46:41 | Nuoroda

 pas mane skaiciuotuvas kazkoks ten citizen ar panasu kazkaip ar galima toki nest i egza?

  • Istorija / VBE 27
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 43
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2009-05-24 19:31:23 | Nuoroda

Tiksliai net pavadinimo nežinau, o klausi mūsų. Paprasčiausiai negali būti atminties tame skaičiuotuve. Pasižiūrėk ar tokia yra ir žinosi ar gali naudotis.

Žinutė parašyta: 2009-05-24 20:29:19 | Nuoroda
felicita18 rašė:

 pas mane skaiciuotuvas kazkoks ten citizen ar panasu kazkaip ar galima toki nest i egza?

 nusinesk ir suzinosi jai atims tai  taip iseina kad negalima o  jai nieko  nesakys tai reiskia galima. o siaip  kiek  toki mates tai tirkai galima...nes jis paprastas..

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-05-24 20:39:24 | Nuoroda

Kiek žinau, tai negalima, kad būtų tos dvi eilutės, bet kaikurie vykdyojai net nežiūri.

Žinutė parašyta: 2009-05-24 20:43:54 | Nuoroda
felicita18 rašė:

 pas mane skaiciuotuvas kazkoks ten citizen ar panasu kazkaip ar galima toki nest i egza?

 gali pasiimt belenkoki ta skaiciuotuva vistiek ten niekas beveik neziuri,juk priziuretojei bus visai nesusije su tiksleisiais mokslais bus kokia lietuviu mokytoja tai abejojiu ar ji atskirs koks ten tas skaiciuotuvas gali pasiimt ir su atmintim ir formules susirasyt  :D jei kas nors blogai bus tai paiims ji is taves tai jei ka turek 2 viena paprasta kita koki normalesni kur tekstine atminis butu :D nes pas mumis bent kai as laikiau info valstybini ir galejau naudotis skaiciuotvu be tekstines atminties bet jei butum atsineses ir sustresni su daugiau pribambasu tai nieko nebutu buve nes net neziurejo tu skaiciuotuvu :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-24 20:55:57 | Nuoroda

na as girdejau kad seis metais jau turetu pradeti lengvinti MVE bet tik nzn kiek tame tiesos.. :S seip db as tai jau net nesitikiu geru balu swarbiausia kad islaikyti bent.. :) o po lt egzo tai isvis uzsiblokavo viskas man tai kad nieko nebeissprendziu.. :| greiciau praeitu tas egzu maratonas... :|

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-05-24 21:30:11 | Nuoroda

as aisku irgi noreciau nesunkaus egzo bet ar is to yra naudos? nes jei egzas sunkesnis tai jis labiau parodo zinias ir atkrenta tie kurie  tikrai matkkes nemoka... tai gerai besimokantiems mokiniams naudingiau butu sunkesnis egzas... get ash irgi girdejau kad siemet egzas turetu but lengvas juk koks liesos buvo tikrai nesunkus

Žinutė parašyta: 2009-05-24 21:45:00 | Nuoroda

Iš kur tokių kalbų girdėjot? NEC'e turit šaltinių?

Žinutė parašyta: 2009-05-24 21:49:32 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
felicita18 rašė:

 pas mane skaiciuotuvas kazkoks ten citizen ar panasu kazkaip ar galima toki nest i egza?

 gali pasiimt belenkoki ta skaiciuotuva vistiek ten niekas beveik neziuri,juk priziuretojei bus visai nesusije su tiksleisiais mokslais bus kokia lietuviu mokytoja tai abejojiu ar ji atskirs koks ten tas skaiciuotuvas gali pasiimt ir su atmintim ir formules susirasyt  :D jei kas nors blogai bus tai paiims ji is taves tai jei ka turek 2 viena paprasta kita koki normalesni kur tekstine atminis butu :D nes pas mumis bent kai as laikiau info valstybini ir galejau naudotis skaiciuotvu be tekstines atminties bet jei butum atsineses ir sustresni su daugiau pribambasu tai nieko nebutu buve nes net neziurejo tu skaiciuotuvu :D

Pas mus per informatikos VBE tai net ne vienas žmogus tikrino, porą kartų mano paprastą mažą skaičiuokliuką buvo paėmę apžiūrai :D

  • Muzika / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-05-24 22:20:09 | Nuoroda
Martynas B. rašė:
Rulle121 rašė:
felicita18 rašė:

 pas mane skaiciuotuvas kazkoks ten citizen ar panasu kazkaip ar galima toki nest i egza?

 gali pasiimt belenkoki ta skaiciuotuva vistiek ten niekas beveik neziuri,juk priziuretojei bus visai nesusije su tiksleisiais mokslais bus kokia lietuviu mokytoja tai abejojiu ar ji atskirs koks ten tas skaiciuotuvas gali pasiimt ir su atmintim ir formules susirasyt  :D jei kas nors blogai bus tai paiims ji is taves tai jei ka turek 2 viena paprasta kita koki normalesni kur tekstine atminis butu :D nes pas mumis bent kai as laikiau info valstybini ir galejau naudotis skaiciuotvu be tekstines atminties bet jei butum atsineses ir sustresni su daugiau pribambasu tai nieko nebutu buve nes net neziurejo tu skaiciuotuvu :D

Pas mus per informatikos VBE tai net ne vienas žmogus tikrino, porą kartų mano paprastą mažą skaičiuokliuką buvo paėmę apžiūrai :D

 pas mumis tai kazkokie keisti priziuretojei tada buvo :D as ten koki rankini kompiuteri buciau turejas ir tai butu nemate :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-24 22:26:40 | Nuoroda

del to lengvumo tai as zinokit nezinau ir ka pasakyti, nes jai lengvas bus bus auksta praeinamoji kartele nes kiek  ziurejau  kiekvienais metais vis kyla ji...

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-05-24 22:49:07 | Nuoroda

beje gal  kas turite kokiu nors formuliu   kompe is kuriu butu galima pasidaryti  spurge ar pasidare turite... tad buciau labai dekingas jai  tokiu  yra kad atsilieptute...aciu...:)

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-05-25 00:21:33 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

 gali pasiimt belenkoki ta skaiciuotuva vistiek ten niekas beveik neziuri,juk priziuretojei bus visai nesusije su tiksleisiais mokslais bus kokia lietuviu mokytoja tai abejojiu ar ji atskirs koks ten tas skaiciuotuvas gali pasiimt ir su atmintim ir formules susirasyt  :D jei kas nors blogai bus tai paiims ji is taves tai jei ka turek 2 viena paprasta kita koki normalesni kur tekstine atminis butu :D nes pas mumis bent kai as laikiau info valstybini ir galejau naudotis skaiciuotvu be tekstines atminties bet jei butum atsineses ir sustresni su daugiau pribambasu tai nieko nebutu buve nes net neziurejo tu skaiciuotuvu :D

 Na žinai aš nerizikuočiau neštis 2, "ale nepastebės". Pasitaikys koks griežtesnis prižiūrėtojas ir ate ate pasakys, pažeidei taisykles.

O šiaip negalima skaičiuotuvų, su tekstine atmintimi. T.y. tokių, kuriuose rašant skaičius veiksmą rodo ekrane.

Žinutė parašyta: 2009-05-25 17:32:14 | Nuoroda

Na pvz mūsų mokytojo mąstymu šįmet turėtų būti sunkus egzas, kadangi :

1) praėjusiais metais (palyginus) buvo nelabai sunkus

2) kitais metais bus tik valstybiniai egzaminai ir , kad kiekvienas nejuokaut7 ir nesirinkt7 valstybinio egzamino, nes nebus galima perlaikyt. (parodyk , kad valstybinis ne juokas :)

Na bent jau tokios prielaidos ;)

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-05-25 17:38:04 | Nuoroda

Ačiū sweetulka, nuraminai ;D

Mūsų mokytoja irgi rodos sakė, kad bus sunkesnis nei praetais :]

Žinutė parašyta: 2009-05-25 17:40:38 | Nuoroda

na bet manau kas mokosi sunkumų nebus :D

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą