Pasikeitusi stojimo tvarka
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-27 20:59:22 | Nuoroda

Sveiki, tikriausiai nesuklydau pastebedama jog nuo siu metu bus imamas daugumoj universitetu (vdu, vu) tik vienas metinio dalyko pazymys. Kaip manote ar tai bus naudingiau, mums, abiturientams? Ar siekiama diziausia demesi sutelkt i egzamino rezultatus, nes metinys pazymys nevisada gali atitikti tikrove. Pasidalinkite savo mintimis

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-04-27 21:32:18 | Nuoroda

Mano nuomone tas yra blogai, nes vistiek metinį pažymį "užsidirbi", o ne veltui gauni. Taip išeina, jeigu aš pvz. esu gabus, galiu praleidynėt pamokas, kontrolinius belekaip padaryt (t.y. blogai) ir tai neturės įtakos, norint kažkur įstot. Arba dar geriau, pagalvokit (retas atvejis, bet yra taip, nepaneigsit). Mokinys mokinasi prastai, metiniai žemi, pyst nusiperka iš patikimų šaltinių egzaminą ir išlaiko gerais balais... Tai jam dar geriau bus, nes žemi metiniai išviso neturės reikšmės...

Žinutė parašyta: 2009-04-27 21:47:29 | Nuoroda

ne vsiai sutinku su tavimi :) Kad bus tokiu kurie nusipirks, tai visais laikais buvo, ir puse jau vietu yra nupirktu, tam neturi itakos kas kaip skaiciuojas :) o jei mokais prastai tai nemanau kad didele tikimybe gauti is egzamino auksciausius ivertinimus...:) o pazymys irgi labai subtilus dalykas, kiekvienas mokomes pas skirtingus mokytojus, ir manau jog pas viena mokytoja mokinys gali tureti 10 , o pas kita su tokiomis pat ziniomis vos 6 ar 7...gyncitinas klausimas :)

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-04-27 23:42:37 | Nuoroda

Oi patikėk, žinau ne vieną tokį "genijų", kuris nelanko pamokų, gauna prastus pažymius, bet kai reikia susiimt, tai susiima ir parodo gerus rezultatus...

Žinutė parašyta: 2009-04-29 23:53:16 | Nuoroda

O, kaip tik buvau užvędęs panašią temą dėl VU koeficientų, maniau, jog tokia tvarka įsigalios tik nuo 2010, bet jei jau taip, tai man į naudą :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-04-30 14:36:23 | Nuoroda

Manau, kad tai gerai, nes, kaip jau simonazi minėjo, kiekvieno mokytojo vertinimas yra subjektyvus dalykas.

Žinutė parašyta: 2009-04-30 18:51:53 | Nuoroda

Muf Muf, na kad nelabai nuo 2010, nes universitetai jau pateike 2009 stojimo tvarka, ir bent jau vdu tai ima viena mokomo dalyko pazymi, taip pat ir vu... O gal zinote kaip del papildomu balu? ar tame lape kur rasysiime kur norime stot bus vieta ir papildomiem balam pasirasyt? ar kaip cia? kiek klausiu, niekas nezino

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-05-01 00:12:08 | Nuoroda

simonazi>>> reikės atnešti kopijas visokių dokumentų, kurie tau užtikrintų papildomus balus. Tas kopijas tiesiog sudės į vieną aplanką, kartu su tavo paraiška dėl stojimo. O tada jau universitetai patys susiskaičiuos ir pasižymės tavo paildomus balus :}

Žinutė parašyta: 2009-05-02 11:17:21 | Nuoroda

kur būtų galima tiksliai sužinoti į kur reikės vežti paraiškas dėl stojimo arba kur kaip užpildyti išankstinius prašymus?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą