Žurnalistika 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:41:55 | Nuoroda

Sveikučiai,

Nors šiame forume nelabai reiškiausi, realiai ar per skype bendrauti labai noriu,tad būtinai pakvieskit i draugus :) Mano skype : charmingeyelashes

Žinutė parašyta: 2009-07-25 14:16:10 | Nuoroda

mano skype: mr.right69
Prijunkit prie grupes. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 17:13:17 | Nuoroda

SveikI :)

as irgi istojau i zurnalistika, baisiausiai idomu susipazinti su busimais kursiokais.Mano skype : nepasedocka.

 

Iki pasimatymo!

Žinutė parašyta: 2009-07-29 22:47:29 | Nuoroda

skype: exorcistey

Žinutė parašyta: 2009-08-01 02:46:40 | Nuoroda

oh bozh, shitiek knisau kur gi tas forumas uzhsislepes :D

am, shita mergaite neakivaizdiniu lb lb norejo ir prisinorejo :))

tj mane y koky skype irgi prijamkit...:)

zyluchiukas

Žinutė parašyta: 2009-08-01 02:50:34 | Nuoroda

netychia susiklaidinau :o    mano skype : genzenas

Žinutė parašyta: 2009-08-01 14:43:59 | Nuoroda

ei, busiemieji zurnalistai, nepamirskit ir manes! :)

skype: braskine.uogiene

Žinutė parašyta: 2009-08-01 17:59:16 | Nuoroda

ej, gal kas zhinot  kiek musu neakivaizdiniam mokysis ? :)

arba pakelkit ranka tie, kurie ishtestinese :D

Žinutė parašyta: 2009-08-01 20:49:52 | Nuoroda

Sveiki,būsimieji žurnalistai;)atradau čia jūsų diskusiją,norėčiau ir aš prisijugt;D mano skype: violet_a_

Žinutė parašyta: 2009-08-01 23:40:19 | Nuoroda

tai ar sitas forumas dar gyvas?? prijunkit prie skype konferencijos, noris susipazint: krejzova ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 14:03:46 | Nuoroda

 Sveiki, prijunkit ir mane i skype konferencija. Nick: edgaras.savickas 

Žinutė parašyta: 2009-08-03 21:25:42 | Nuoroda

Dar yra galimybė studijuoti bibliotekininkystę ir informaciją, informologiją ir žurnalistiką

Pasibaigus pagrindiniam priėmimui į Lietuvos aukštąsias mokyklas, liko vietų ir į dalį Komunikacijos fakulteto bakalauro studijų programų:

- Bibliotekininkystė ir informacija (NL, I) - 20 VF vietų;
- Informologija (NL) – 1 VF vieta;
- Žurnalistika (I) - 20 VNF vietų;

Paaiškinimai: NL - nuolatinės studijos; I – ištęstinės studijos; VF- valstybės finansuojama vieta; VNF – valstybės nefinansuojama vieta;

Prašymų priėmimas dalyvauti papildomo priėmimo konkurse į universitetus vyks rugpjūčio 5-8 dienomis. Kvietimai studijuoti po papildomo konkurso bus skelbiami rugpjūčio 10 d. Stojantiesiems į žurnalistikos bakalauro ištęstinių studijų programą bus organizuojamas papildomas stojamasis kūrybinis konkursas. Detaliau apie jį bus paskelbta artimiausiu metu

Į valstybės finansuojamas vietas galės pretenduoti stojantieji, gavę valstybės lėšas („studijų krepšelį“). Po bendrojo priėmimo likusios valstybės lėšos, skirtos valstybės finansuojamoms vietoms mokslo studijų srityse, yra viešinamos LAMA BPO interneto svetainėje www.lamabpo.lt. Šios lėšos bus skirstomos vadovaujantis geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2009 metais tvarkos aprašu.

Pagal priėmimo į Vilniaus universiteto pagrindines ir vientisąsias studijas 2009 m. taisyklių 6 punktą į visas Vilniaus universiteto programas bus kviečiami studijuoti tik tie stojantieji, kurių konkursinis balas bus ne mažesnis nei 50 proc. maksimalaus konkursinio balo (be papildomų balų).

Žinutė parašyta: 2009-08-04 19:29:46 | Nuoroda

Po pagrindinio priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas liko laisvų vietų į žurnalistikos bakalauro ištęstines studijas. Į jas skelbiamas papildomas priėmimas. Pretenduojantiesiems į laisvas likusias vietas žurnalistikos bakalauro ištęstinių studių programoje yra organizuojamas papildomas stojamasis kūrybinis konkursas.

Jis vyks rugpjūčio 7 d. (penktadienį), 10 val., 205 aud. (Saulėtekio al. 9, I rūmai). Norinčiųjų stoti į žurnalistiką prašymai priimami nuo rugpjūčio 5 (13 val.) iki 6 d.(17 val.)

Daugiau informacijos apie papildomą priėmimą rasite www.lamabpo.lt (Papildomo bendrojo priėmimo tvarka).
 

Žinutė parašyta: 2010-04-13 11:06:13 | Nuoroda

Sveiki visi, ilgai brandinau mintį tapti žurnalistikos studentu, bet iškart po mokyklos pradėjau dirbti ir nusprendžiau mokslus atidėti vėliasniam laukui. Ir štai praėjo jau du metai po mokyklos baigimo, dėl smukusios ekonomikos buvau atleistas ir vėl pradėjau mąstyti apie studijas. Internete informacijos daug neradau, todėl pagalbos ieškosiu čia.

Taigi : Gal kas nors gali daugiau papasakoti apie žurnalistikos studijas? Kiek procentų dabar sudaro stojamieji egzaminai (ar jie nebeskaičiuojami ir užtenka tiesiog išlaikyti)? Kaip per likusį laiką (kaip supratau laiko turiu iki birželio pabaigos) geriausia pasiruošti stojamiesiems? Kažką girdėjau apie specialę paruošiamąją mokyklą, galbūt dar nebūtų vėlu į ją patekti?

Bet kokia pateikta informacija man bus naudinga. Iš anksto dėkui.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą